Výtvarné potřeby s nejširším sortimentem produktů v ČR. To je ZLATÁ LOĎ, kamenná prodejna v centru Prahy a e-shop výtvarných potřeb

Představujeme Vám společnost ZLATÁ LOĎ s.r.o., jež je dlouholetým profesionálem v oboru výtvarných potřeb. Zboží odebírá jen od prověřených výrobců, a ať už nakupujete v kamenné prodejně v centru Prahy, nebo přes internetový obchod, vždy Vám zde ochotně poradí.


Ve ZLATÉ LODI si vybere úplně každý

Ať už jste výtvarník profesionál, začátečník, nebo Vám jen záleží na tom, aby Váš školák či student maloval kvalitními, ale přitom cenově dostupnými výtvarnými potřebami, přijďte navštívit prodejnu výtvarných potřeb ZLATÁ LOĎ. Nabízí výtvarné potřeby pro rozličné skupiny zákazníků – studenty, školáky, malíře, výtvarníky, animátory, architekty či designéry. Vybere si skutečně každý.

 

Profesionální obsluha Vám ráda poradí

Jestli jste také zažili situaci, kdy v některém z velkých marketů nemůžete najít nikoho, kdo by Vám poradil s výběrem , jistě oceníte ochotnou obsluhu ve výtvarných potřebách ZLATÁ LOĎ. Díky ní můžete ušetřit peníze, ale také čas spojený s nesprávným výběrem, reklamací či výměnou zboží.

 

Nejširší sortiment výtvarných potřeb v ČR

ZLATÁ LOĎ coby firma specializovaná na profesionální výtvarné potřeby klade důraz na výběr kvalitních a osvědčených dodavatelů. Díky tomu nabízí produkty nejvyšší jakosti, vesměs za přijatelné ceny. Je výhradním dovozcem popisovačů COPIC pro Českou republiku. V sortimentu prodejny naleznete kvalitní pastely, pastelky, fixy, popisovače, akrylové barvy, akvarelové barvy, tempery, kvaše, olejové barvy, tuše a inkousty, štětce, palety, malířské stojany, malířská plátna, bloky a skicáky, papíry, atelierové vybavení, řezbářské nože a dláta, kaligrafické potřeby a mnoho dalšího.

 

Věrnostní program pro stálé zákazníky

Pro spokojené zákazníky, kteří se vracejí, je připravena věrnostní karta, kterou získáte ve chvíli, kdy celková výše nákupů přesáhne 15000 Kč. S kartou získáváte slevu 5 % na veškerý sortiment.

 

E-shop výtvarných potřeb

Nově je možné vybraný sortiment zakoupit také prostřednictvím e-shopu na www.zlatalod.cz. Výhodou je, že téměř veškeré inzerované zboží je skladem a můžete je mít doma během několika dní.

 

V případě zájmu o nákup výtvarných potřeb nebo bližší informace navštivte

www stránky s internetovým prodejem www.zlatalod.cz

 

nebo kamennou prodejnu v centru Prahy

ZLATÁ LOĎ s.r.o.

Národní 37 - Platýz, 110 00 Praha 1

tel. 222 220 174

e-mail: obchod@zlatalod.cz

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.zlatalod.cz

Vydáno 02.10.2013
2197 Zhlédnutí
Topováno 26.04.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kvalitní výtvarné potřeby a jarní počasí svádí k malování a kreslení v přírodě

Kvalitní výtvarné potřeby a jarní počasí svádí k malování a kreslení v přírodě
Rádi si sednete ven a necháte se při tvorbě inspirovat okolní krajinou? Všechny potřebné výtvarné potřeby najdete v obchodě Zlatá loď Praha, který rovněž provozuje specializovaný e-shop. Nabízíme polní malířské stojany, skicáky, akvarelové barvy, kvalitní štětce i další zboží. U nás si vybere ...

Profesionální popisovače COPIC pro designéry, architekty, návrháře, ilustrátory i výtvarníky

Profesionální popisovače COPIC pro designéry, architekty, návrháře, ilustrátory i výtvarníky
Designéři, architekti, návrháři, ilustrátoři i výtvarníci - všichni tito profesionálové a umělci potřebují pro svou kvalitní a precizní práci to nejlepší. Značka COPIC jejich vysoké požadavky jistě splňuje. Tento výrobce kompletního programu pro design a ilustraci s dlouholetou tradicí nabízí ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ZLATÁ LOĎ s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ZLATÁ LOĎ s.r.o.
www.zlatalod.cz
Adresa

Adresa

Národní 37 - Platýz
Praha 1 110 00

obchod@zlatalod.cz
+420 222 220 174


Najdete nás také zde:

FacebookSkypeARES
captcha