Kvalitní výtvarné potřeby a jarní počasí svádí k malování a kreslení v přírodě

Rádi si sednete ven a necháte se při tvorbě inspirovat okolní krajinou? Všechny potřebné výtvarné potřeby najdete v obchodě Zlatá loď Praha, který rovněž provozuje specializovaný e-shop. Nabízíme polní malířské stojany, skicáky, akvarelové barvy, kvalitní štětce i další zboží. U nás si vybere profesionální krajinkář i ten, kdo si rád kreslí pro zábavu.

Najdete u nás olejové, akrylové i akvarelové barvy pro profesionály i amatérské umělce.

Výtvarné potřeby pro každého

Každý výtvarník je jiný a má jiné zvyklosti. V našem obchodě vám proto nabízíme hutné olejové barvy, akrylové i akvarelové barvy, které obstojí i v profesionálních ateliérech. Seženete u nás ale také nejrůznější pastely, tuše a inkousty, pastelky i popisovače.

Nezapomínáme ani na další vybavení, které je pro kreslení a malování nezbytné. Mezi výtvarné potřeby z naší nabídky patří také:

- polní malířské stojany
- ateliérové stojany
- malířská plátna
- skicáky
- štětce

Akvarelové barvy i mnohem víc


Výtvarné potřeby seženete i na e-shopu

Všechny výtvarné potřeby pořídíte v naší prodejně v Praze, našich služeb ale mohou využít i výtvarníci ze všech koutů republiky. Stačí navštívit náš e-shop a vybrat si výtvarné potřeby dle vašeho gusta.

Nezáleží na tom, zda si potřebujete doplnit vaši malířskou výbavu nebo se chystáte na romantický výlet do přírody a sháníte polní malířský stojan a základní sadu barev. U nás si každý přijde na své!

Skicáky a další výtvarné potřeby – e-shopVydáno 11.05.2016
321 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Výtvarné potřeby s nejširším sortimentem produktů v ČR. To je ZLATÁ LOĎ, kamenná prodejna v centru Prahy a e-shop výtvarných potřeb

Výtvarné potřeby s nejširším sortimentem produktů v ČR. To je ZLATÁ LOĎ, kamenná prodejna v centru Prahy a e-shop výtvarných potřeb
Představujeme Vám společnost ZLATÁ LOĎ s.r.o., jež je dlouholetým profesionálem v oboru výtvarných potřeb. Zboží odebírá jen od prověřených výrobců, a ať už nakupujete v kamenné prodejně v centru Prahy, nebo přes internetový obchod, vždy Vám zde ochotně poradí.

Profesionální popisovače COPIC pro designéry, architekty, návrháře, ilustrátory i výtvarníky

Profesionální popisovače COPIC pro designéry, architekty, návrháře, ilustrátory i výtvarníky
Designéři, architekti, návrháři, ilustrátoři i výtvarníci - všichni tito profesionálové a umělci potřebují pro svou kvalitní a precizní práci to nejlepší. Značka COPIC jejich vysoké požadavky jistě splňuje. Tento výrobce kompletního programu pro design a ilustraci s dlouholetou tradicí nabízí ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Zlatá loď Artikon s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Zlatá loď
www.zlatalod.cz
Adresa

Adresa

Národní 37 - Platýz
Praha 1 110 00

eshop@zlatalod.cz
+420 222 220 174


Najdete nás také zde:

FacebookSkypeARES
captcha