GARD&N
Ing. Ladislava Nagyová

Vydáno 26.10.2013
1600 Zhlédnutí
Topováno 13.02.2018

Koupací jezírka a biobazény pro přírodní koupání u vás doma

Koupání a relaxace na zahradě, to už dávno nemusí znamenat jenom vodní radovánky v plastovém nafukovacím bazénu. V posledních letech získávají i v oblasti koupání na oblibě přírodní materiály, a z nich vybudované biobazény či koupací jezírka. Přírodní koupací jezírko nebo biobazén vám tak může splnit sen o přírodním koupání přímo na vaší zahradě.


Živý prvek vaší zahrady

Máte krásnou zahradu podle vašich představ, ale stále se nemůžete zbavit pocitu, že jí něco chybí? Právě koupací jezírko nebo biobazén může představovat ten střípek, který vaší zahradě schází k naprosté dokonalosti. V koupacím jezírku či biobazénu se přitom můžete nejen koupat, ale také se při relaxaci zaposlouchat do zurčící vody nebo se pozorovát ptáky, kteří se sem slétají napít. Vaše zahrada se tak díky biobazénu či koupacímu jezírku stane plnou života.

GARD&N se postará o návrh, realizaci i pravidelnou údržbu

Na realizaci biobazénů a koupacích jezírek se jakožto odborník na projektování a realizaci zahrad specializuje společnost GARD&N. Kompletně dodá koupací jezírko či biobazén včetně systému filtrace, zajistí komplexní poradenství a údržbu jezírka po celý rok přímo na vaší zahradě.

Biobazén nebo koupací jezírko: relax hledejte v přírodě

GARD&N přitom váš biobazén navrhne tak, že do vaší zahrady zapadne, jako by v ní byl odjakživa. Pořízením biobazénu si tak zaručíte pohodlné koupání, aniž by to představovalo stavbu rušivého prvku jako „pěst na oko“, kterým často konvenční bazén bývá. Pokud již však běžný bazén máte doma a přejete si jej pokud možno změnit do přírodnější podoby, nezoufejte. Také zde je samozřejmě možná přestavba na koupací jezírko.

Koupací jezírko je estetickou variantou

To vše lze za pomoci specialistů z GARD&N provést velmi citlivě a esteticky. Společnost GARD&N se totiž vedle návrhů a realizací zahrad včetně samotných biobazénů a koupacích jezírek zabývá například také revitalizací sídelní a krajinné zeleně, tvorbou přírodních dětských hřišť nebo třeba rekonstrukcí zeleně historických parků. Ke své tvorbě využívá nejmodernější poznatky z oblasti zahradní a krajinářské architektury.

Více informací o společnosti GARD&N, specialistovi na biobazény a koupací jezírka, najdete ZDE.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.garden-uh.cz