Projektování, realizace, revitalizace městských parků, veřejné zeleně

Ing. Ladislava Nagyová GARD&N s.r.o.

Projektování, realizace, revitalizace městských parků, veřejné zeleně

Ing. Ladislava Nagyová GARD&N s.r.o.Koupací jezírka a biobazény pro přírodní koupání u vás doma

Koupání a relaxace na zahradě, to už dávno nemusí znamenat jenom vodní radovánky v plastovém nafukovacím bazénu. V posledních letech získávají i v oblasti koupání na oblibě přírodní materiály, a z nich vybudované biobazény či koupací jezírka. Přírodní koupací jezírko nebo biobazén vám tak může splnit sen o přírodním koupání přímo na vaší zahradě.

Rekonstrukce a projekty zahrad, veřejné zeleně Uherské Hradiště

Živý prvek vaší zahrady

Máte krásnou zahradu podle vašich představ, ale stále se nemůžete zbavit pocitu, že jí něco chybí? Právě koupací jezírko nebo biobazén může představovat ten střípek, který vaší zahradě schází k naprosté dokonalosti. V koupacím jezírku či biobazénu se přitom můžete nejen koupat, ale také se při relaxaci zaposlouchat do zurčící vody nebo se pozorovát ptáky, kteří se sem slétají napít. Vaše zahrada se tak díky biobazénu či koupacímu jezírku stane plnou života.


GARD&N se postará o návrh, realizaci i pravidelnou údržbu

Na realizaci biobazénů a koupacích jezírek se jakožto odborník na projektování a realizaci zahrad specializuje společnost GARD&N. Kompletně dodá koupací jezírko či biobazén včetně systému filtrace, zajistí komplexní poradenství a údržbu jezírka po celý rok přímo na vaší zahradě.

GARD&N


Biobazén nebo koupací jezírko: relax hledejte v přírodě

GARD&N přitom váš biobazén navrhne tak, že do vaší zahrady zapadne, jako by v ní byl odjakživa. Pořízením biobazénu si tak zaručíte pohodlné koupání, aniž by to představovalo stavbu rušivého prvku jako „pěst na oko“, kterým často konvenční bazén bývá. Pokud již však běžný bazén máte doma a přejete si jej pokud možno změnit do přírodnější podoby, nezoufejte. Také zde je samozřejmě možná přestavba na koupací jezírko.


Koupací jezírko je estetickou variantou

To vše lze za pomoci specialistů z GARD&N provést velmi citlivě a esteticky. Společnost GARD&N se totiž vedle návrhů a realizací zahrad včetně samotných biobazénů a koupacích jezírek zabývá například také revitalizací sídelní a krajinné zeleně, tvorbou přírodních dětských hřišť nebo třeba rekonstrukcí zeleně historických parků. Ke své tvorbě využívá nejmodernější poznatky z oblasti zahradní a krajinářské architektury.

Více informací o společnosti GARD&N, specialistovi na biobazény a koupací jezírka, najdete ZDE.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.garden-uh.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


GARD&N: Vkusná realizace zahrad a veřejné zeleně

GARD&N: Vkusná realizace zahrad a veřejné zeleně

Co je součástí každého města i vesnice a pomáhá vytvářet jeho celkový dojem? Je to zajisté veřejná zeleň a také městský mobiliář. Náměstí se spoustou květin, stromů a míst k odpočinku působí vždy lépe, než holá plocha bez čehokoliv živého. Přesně na to myslí společnost GARD&N, která se kromě realizace zahrad soukromých osob zabývá i projektováním parků a dalších veřejných ploch.

Vydáno 04.02.2016
GARD&N nabízí přírodní i moderní realizace zahrad

GARD&N nabízí přírodní i moderní realizace zahrad

Dostavujete nový rodinný dům, ale při pohledu z okna vás čeká jen výhled na neosázenou plochu? Nebo máte u svého domu již zařízenou zahradu, se kterou však nejste spokojení? Obě zmíněné situace jsou výzvou pro společnost GARD&N. Nabízíme kompletní realizace zahrad i přestavbu těch stávajících. Vybírat přitom můžete z mnoha typů zahrad – vyplníme přání i toho nejnáročnějšího zákazníka.

Vydáno 01.02.2016
Přírodní zeleň kolem nás, aneb jak si nechat vytvořit krásnou zahradu, nebo trvalkové záhony a osazení nové návsi na vesnici přírodními prvky

Přírodní zeleň kolem nás, aneb jak si nechat vytvořit krásnou zahradu, nebo trvalkové záhony a osazení nové návsi na vesnici přírodními prvky

Společnost GARD&N sídlí ve Starém Městě u Uherského Hradiště. Tým odborníků se zde v každém ohledu snaží vytvořit krásnou a dokonalou krajinu kolem nás. Jejich specializací jsou návrhy, projektování a realizace vesnické zeleně a zahrad a také jejich údržba po celý rok, pokud si to klienti přejí. Spolupracují na výsadbě alejí, ovocných sadů podél polních cest.

Vydáno 03.08.2017Vydáno 26.10.2013
1719 Zhlédnutí
Topováno 17.07.2018