GARD&N
Ing. Ladislava Nagyová

Vydáno 04.02.2016
491 Zhlédnutí
Topováno 09.05.2018

GARD&N: Vkusná realizace zahrad a veřejné zeleně

Co je součástí každého města i vesnice a pomáhá vytvářet jeho celkový dojem? Je to zajisté veřejná zeleň a také městský mobiliář. Náměstí se spoustou květin, stromů a míst k odpočinku působí vždy lépe, než holá plocha bez čehokoliv živého. Přesně na to myslí společnost GARD&N, která se kromě realizace zahrad soukromých osob zabývá i projektováním parků a dalších veřejných ploch.

Realizace zahrad, GARD&N, Ing. Ladislava Nagyová

Realizace zahrad a parků: Základem je splynutí s přírodou

Čím více je ve městě zelené plochy a parků, tím je takové místo lepší k žití. Rostliny a příroda nám pomáhají se odreagovat a zpomalit v dnešní uspěchané době. Ve městech by se ale nemělo zapomínat ani na městský mobiliář. Lavičky a plochy na sednutí jsou stejně důležité jako výsadba stromů, květin a zeleně. Vybudování zahrad ve městech je činnost, kterou přispíváme ke zlepšení života tamějších obyvatel. Snažíme se přitom vždy uspokojit potřeby každého, myslíme i na rodiče s dětmi, pro které stavíme dětská hřiště.


Školní zahrada usnadní dětem chápání přírody

Děti, které žijí ve městě, si někdy hůře budují kladný vztah k přírodě. Vy jim ale ke správným návykům můžete velmi snadno pomoct. Obyčejná zahrada v mateřské, či základní škole dětem pomůže získat k přírodě pozitivní návyk. U realizace zahrady takového typu je pro nás důležitá výsadba stromů, rostlin a květin. Děti si v takovém prostředí odpočinou a naučí se, co všechno je k zachování přírody třeba.


Krajina: Důležitá je nejen výsadba stromů

Kromě realizace zahrad, parků a veřejné zeleně ve městech se staráme i o správu a zachování krajiny. Zajišťujeme doprovodnou zeleň podél vodních toků, u komunikací a stále se rozrůstajících cyklostezek. Při takových projektech je důležité vhodné vysazování stromů a další zeleně. Opět ale myslíme na městský mobiliář, který je pro taková místa stejně důležitý. Možnost posadit se při výletech na lavičku, či se v případě deště schovat pod altánek, je pro turisty velmi příjemná a užitečná. Zabýváme se také arboristikou a výsadbou ovocných a alejových stromů.

Projekty zahrad a veřejné zeleně


Realizace zahrad od nás je sázka na jistotu

Společnost GARD&N vznikla v roce 1997 a od té doby se podílela na mnoha zajímavých projektech. Za dobu 17 let se mezi našimi klienty vystřídala řada soukromých osob, obcí, měst a nejrůznějších organizací. Úspěch naší firmy potvrzuje řada spokojených klientů, zde uvádíme příklady několika málo z nich: • regenerace městské zeleně v Kroměříži • školní zahrada v obci Kněžpole • odpočinkové zastavení v obci Blatnička • výsadba stromů u cyklostezky Staré město - Velehrad Stejně jako pomůže školní zahrada dětem naučit se vztahu k přírodě, bude mít veřejná zeleň a městský mobiliář dobrý vliv na obyvatele města. Nepodceňujte proto nutnost zeleně a přemýšlejte o možnosti, jak zlepšit vaše město. Realizace zahrad od společnosti GARD&N je velmi snadný způsob, jak zlepšit krajinu. Neváhejte se na nás obrátit.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.garden-uh.cz