COMPUPLAST s.r.o.: Vytlačovací stroje, nástroje a linky špičkové kvality

COMPUPLAST s.r.o.

COMPUPLAST s.r.o.: Vytlačovací stroje, nástroje a linky špičkové kvality

COMPUPLAST s.r.o.
COMPUPLAST s.r.o.: Vytlačovací stroje, nástroje a linky špičkové kvality

Společnost COMPUPLAST se zabývá výrobou a prodejem vytlačovacích strojů, nástrojů a celých linek na vytlačování a vyfukování plastů špičkové kvality. Více než 40 let zkušeností, využívání moderních technologií a spolupráce se spolehlivými obchodními partnery nám poskytují stabilní zázemí pro rychlé a efektivní řešení i těch nejsložitějších případů.


Zákazníci se na nás mohou obrátit nejen v případě hledání optimálního řešení pro svůj provoz, ale také při výběru vhodných obchodních partnerů a řešení problémů, se kterými jim díky našim technologickým zkušenostem rádi pomůžeme.

Vytlačovací nástroje

Vytlačovací nástroje (hlavy a kalibry)  a strojní zařízení navrhujeme ve 3D konstrukčním prostředí, které umožňuje nejen lepší představu zákazníka a možnost flexibilní úpravy návrhu, ale také výrazně zkrácení dodacích termínů. Veškeré produkty podléhají přísným zkouškám kvality, jsou tedy maximálně spolehlivé.

Neváhejte se na nás obrátit při výběru vhodného řešení. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a díky vysoké odbornosti našich zkušených pracovníků dokážeme vytvořit návrh přesně odpovídající vašim představám, požadavkům a podmínkám.

Vyrábíme a dodáváme vytlačovací nástroje na:

·         měkké profily

·         tvrdé profily

·         koextrudované profily

·         trubky

·         tubulární a ploché folie

 

Laboratorní linky a zařízení na vytlačování, vyfukování a testování plastů

Jakožto výhradní distributor firmy Labtech Engineering, která je jedním z největších výrobců laboratorních linek a zařízení na světě pro vytlačování a vyfukování plastů, dodáváme výrobky špičkové kvality po celé České a Slovenské republice.

Kompletní laboratorní linky na trubky a hadičky, folie a desky či profily dodáváme včetně pomocných zařízení pro zavěšení hlav, přepravu, demontáž a čištění. Součástí nabídky jsou také doplňky pro laboratorní linky, tedy filtry taveniny, zubová čerpadla, nasávače, volumetrické nebo gravimetrické dávkovače. Stejně jako u všech dalších produktů máte jistotu, že jsou laboratorní linky na vytlačování a vyfukování plastů ve shodě s platnými směrnicemi a nařízeními vlády ČR, a jsou tedy bezpečné, kvalitní a na vysoké úrovni technického provedení.

Dodáváme i samostatné vytlačovací stroje jednošnekové od f12,5 - f60 mm (L/D 25-30) i s možností evakuace, ale také dvoušnekové od f12 - f26 mm (L/D 32-52).

Laboratorní linky jsou vhodné pro účely středních a vysokých škol, pro laboratorní, výzkumné, ale i provozní účely firem zabývajících se zpracováním plastů.

Více informací o společnosti COMPUPLAST a nabízených produktech naleznete na webových stránkách www.compuplast.cz nebo http://www.labtechengineering.com.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.compuplast.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Využijte volných kapacit pro testování výroby součástí 3D tiskáren

Využijte volných kapacit pro testování výroby součástí 3D tiskáren

Nejmodernější špičkové technologie umožní testování výroby trubiček, hadiček, malých profilků i strun do 3D tiskáren. Volné kapacity této linky jsou našim zákazníkům plně k dispozici. Díky minimálnímu vytížení zmíněné linky nebudete naprosto ničím limitováni a bude vám započítán pouze skutečný čas strávený testováním.

Vydáno 25.11.2019
Výhradní zastoupení taiwanské společnosti GMA MACHINERY ENTERPRISE získala česká firma COMPUPLAST s.r.o.

Výhradní zastoupení taiwanské společnosti GMA MACHINERY ENTERPRISE získala česká firma COMPUPLAST s.r.o.

Firma COMPUPLAST s.r.o. se v září 2017 dohodla s taiwanskou firmou GMA MACHINERY ENTERPRISE o výhradním zastoupení pro Českou a Slovenskou republiku. Firma GMA je největším taiwanským výrobcem plochých vytlačovacích hlav od šíře 100 mm až do 6 m.

Vydáno 17.02.2018Vydáno 19.11.2013
455 Zhlédnutí
Topováno 13.07.2018

Laboratorní linky

Laboratorní linky

Laboratorní zařízení, vytlačovací linky a nástroje pro plastové výrobky

Ploché vytlačovací hlavy a příslušenství

Ploché vytlačovací hlavy a příslušenství

Ploché vytlačovací hlavy na fólie a desky, Feed Blocky, povlakovací zařízení

Termální čisticí pece

Termální čisticí pece

Termální čisticí pece SCHWING pro odstranění organických materiálů z kovových nástrojů