Auta dovážíme, zajistíme online prohlídku z Německa přes videohovor, vybírejte bezpečně z domova

RDAutomobil s.r.o. Rychlý dovoz aut

Auta dovážíme, zajistíme online prohlídku z Německa přes videohovor, vybírejte bezpečně z domova

Chcete nové auto? Zajistíme dovoz aut ze zahraničí bez starostí

Chtěli byste si pořídit nové auto? A uvažovali jste už o možnosti dovézt si vozidlo ze zahraničí? Že neumíte jazyk a je to moc starostí? Pak odpovědnost přenechejte jiným! Společnost RDAutomobil s.r.o. Martina Švancera vám zajistí přepravu auta ze zahraničí, vyřízení veškerých formalit i přihlášení v České republice. Nabízíme skutečně rychlý a bezpečný dovoz prověřených aut z Německa.

Rychlý dovoz aut z Německa - RDA Nový Jičín

Nechcete se o nic starat? Zajistíme vám dovoz aut a vyřídíme veškeré formality

Náš tým tvoří lidé z oboru, kteří autům skutečně rozumí. Zkušenosti jsme 10 let získávali v autosalonech i autorizovaných servisech předních výrobců automobilů. Při práci klademe důraz na komunikaci se zákazníkem. Zajišťujeme dovoz automobilů z Německa, klienti mají u nás dvě možnosti. Můžete si auto vybrat sami a my následně zajistíme jeho dopravu do České republiky. Nebo si na dovoz aut ze zahraničí sami netroufáte? Pak nám pouze napište, o jakém vozidle uvažujete, a my vám vybereme to nejlepší auto.

Dovoz aut z Německa na zakázku a jeho výhod


Jak dovoz aut z Německa funguje?

Vybrali jste si vozidlo pro dovoz aut ze zahraničí, ale obáváte se, zda je to správná volba? Ověříme pro vás původ, historii i závazky automobilu. Nejsme majitelem vozidla, a proto nemáme potřebu vám nějaké konkrétní auto vnucovat. Jakmile je dokončeno ověřování automobilu, domluvíme si s klientem termín, kdy se pro vůz společně vypravíme. Pro naše zákazníky chceme ten nejlepší servis, proto vás vyzvedneme v místě vašeho bydliště. V Německu zkontrolujeme technický stav vozidla, vše se děje za přítomnosti zákazníka. Vaše případné dotazy přeložíme majiteli vozu a vy se tak o vozidle dozvíte vše potřebné. Garantujeme vám dovoz aut ve skvělém stavu včetně servisních knížek a nestočených kilometrů.


Dovoz aut ze zahraničí je možný i bez vaší účasti

Dalším krokem je vyřízení veškerých potřebných dokumentů. Nebudete se muset starat o registraci vozidla, jeho přepis ani o kontrolu STK. Samozřejmostí je i ověření VIN kódu. Chcete vůz vybrat s manželem, manželkou nebo kamarádem? Žádný problém, do Německa si můžete vzít jednoho společníka, který vám s výběrem vozu pomůže. Nemáte čas na cestu do Německa? Nevadí, vůz přivezeme i bez vaší účasti. Můžete si u nás objednat skutečně rychlý a bezpečný dovoz prověřených aut z Německa.

Nabídku vozidel z Německa můžete sledovat také na facebooku


Nemáte dostatečnou hotovost? Dovoz aut z Německa je možný i na splátky

Chtěli byste vyřídit dovoz aut z Německa, ale nemáte dost peněz? Nevadí, nabízíme vám rychlý a spolehlivý nákup na splátky. Stačí vám pouze občanský průkaz a další doklad a my vše vyřídíme. Zabýváme se dovozem nových a ojetých vozidel i veteránů všech značek, nabízíme i výhodnou koupi automobilů po tříletém leasingu. Garantujeme vám kvalitu vozů a následující záruky na dovoz aut ze zahraničí.

-záruka na původ dovezeného vozu (u každého auta ověřujeme původ)
-záruka na počet deklarovaných kilometrů (vždy kontrolujeme počet najetých kilometrů)
-zaručení originálních dokladů (u každého automobilu ověřujeme pravost dokladů)

Pořizujete si nové auto? Pak spoléhejte na dovoz aut ze zahraničí. Společnost RDAutomobil s.r.o. pro vás obstará výběr automobilu, provede technickou kontrolu, zařídí veškeré formality a vůz bezpečně dopraví až k vám domů. Chcete nové auto bez starostí? Pak nás kontaktujte.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.rychlydovozaut.cz

Vydáno 25.11.2014
1559 Zhlédnutí
Topováno 12.10.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

I pořízení auta z dovozu může proběhnout rychle a bez rizika

I pořízení auta z dovozu může proběhnout rychle a bez rizika
Zakoupení auta z dovozu je sice složitější proces, než v případě nákupu v ČR, musíte však vědět, na koho se obrátit. Dovozem aut ze zahraničí se v současné době zabývá mnoho firem, ne každá má však pro toto podnikání dostatečnou kvalifikaci, potřebné zkušenosti a znalost legislativy. Nepodceňujte ...

Nechte si auto dovézt z Německa! Řekneme vám, proč

Nechte si auto dovézt z Německa! Řekneme vám, proč
Uvažujete o koupi vozu, úplně nové auto kupovat nechcete, ale českým autobazarům nevěříte? Nechte si dovézt auto na objednávku z Německa! Pomůžeme vám s jeho koupí od A do Z včetně bezplatného nezávazného poradenství spojeného s dovozem aut z Německa.
PODSTRÁNKY

Dovoz aut z Německa

Dovoz aut z Německa
Rychlý dovoz aut z Německa bez rizik, kvalitní vozy na zakázku

Proces nákupu automobilu u RDA

Proces nákupu automobilu u RDA
Nákup ojetého automobilu v Německu, videoprohlídka vozu, financování

Záruky na dovoz aut z Německa

Záruky na dovoz aut z Německa
Záruky na dovezená auta z Německa, komplexní služby v dovozu aut na zakázku
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA RDAutomobil s.r.o. Rychlý dovoz aut
WEBOVÁ STRÁNKA
RDAutomobil s.r.o.
www.rychlydovozaut.cz
Adresa

Adresa

Jeremenkova 9
Šenov u Nového Jičína 742 42

info@rychlydovozaut.cz
+420 725 150 071


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha