Mezonitě - Slyšeli jste už o této metodě vyhlazení vrásek?

Plně vstřebatelný a tělu přátelský materiál mezonitě, magický lifting nebo také lifting o polední pauze. Takzvané mezonitě jsou zkrátka účinnou a šetrnou miniinvazivní metodou vypnutí pleti, vrásek nebo povislé kůže. Mezonitě změní kontury vašeho obličeje ambulatně, což jednoduše znamená, že po tomto zákroku estetické medicíny nemusíte omezovat svůj běžný život kvůli rekonvalescenci.


Řešíte vrásky a stárnoucí pleť? Obraťte se na specialistu

Tento čím dál oblíbenější zákrok pro vyhlazení vrásek, takzvané mezonitě, provádí na Ambulanci estetické medicíny AMEM specialista na plastickou chirurgii MUDr. Goldmannová. Nejen prakticky okamžité výsledky, ale také jejich trvanlivost a bezpečnost jsou pro metodu mezonitě hlavními důvody, proč je tento způsob vyhlazení vrásek vyhledávaným po celém světě.

Když nefunguje botulotoxin, jsou tady mezonitě

Mezonitě se dají použít všude tam, kde si přejete zapracovat na vyhlazení vrásek, a to jak drobných, tak hlubších, dále pomáhají zlepšit tonus pleti a také obnovit obličejové kontury. Mezonitě jsou velmi vhodné u všech, kdo chtějí vypadat dobře, ale jejich tělo nereaguje na vyhlazení vrásek pomocí botulotoxinu. Pomáhají také nastartovat kolagenovou novotvorbu. Samotný zákrok aplikace mezonití přitom obvykle netrvá déle než půl hodiny – proto se o něm také říká, že jde o vyhlazení vrásek „o polední pauze“.

Mezonitě – jak probíhá zákrok vyhlazení vrásek?

Mezonitě jsou speciální tenké vstřebatelné nitě, které se do ošetřované oblasti zavádí po směru vrásek. Pomocí mezonití se pak vytváří struktura sítě. Kolem každé takovéto mezonitě se následně začíná tvořit nový kolagen, který má za výsledek vypnutí, vyrovnání a zvýšení elasticity kůže. Materiál, ze kterého jsou mezonitě vyrobeny, se v těle vstřebává v rozmezí půl až celého roku. První výsledky na svém vzhledu můžete pociťovat už přibližně po dvou až třech týdnech od aplikace mezonití a pozitivní efekt vydrží okolo dvou let. Metoda je oproti klasickému liftingu zcela bezpečná a prakticky bezbolestná. Pro citlivější klienty je možné, avšak není nutné, použít na dané místo anestetikum ve formě krému pro lokální znecitlivění. Výhodou aplikace mezonití je pak také to, že se dá použít na různé typy částí těla a obličeje – od obličeje přes krk, ruce až po hýždě nebo stehna. Možná je také kombinace s ještě dalšími omlazujícími zákroky.

Vánoční a novoroční akce nejen na kosmetické procedury

Ambulanci estetické medicíny AMEM však poskytuje také celou řadu dalších zajímavých služeb pro vaši krásu a zdraví. V období Vánoc a začátku roku 2015 zde navíc můžete nejen pro sebe, ale také své blízké pořídit permanentky na naše vybraná ošetření se zajímavými slevami. Permanentky na vybrané procedury přitom platí až do 29. května 2015, takže obdarovaný bude mít dostatek času na to, aby si je skvěle užil.

Jednotlivé pobočky ambulance AMEM najdete nejen v krajském městě Zlín, ale také v Kroměříži, Bystřici pod Hostýnem a Valašském Meziříčí. Více informací o službách estetické medicíny včetně aplikace mezonití najdete na webových stránkách www.amem.cz.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.amem.cz

Vydáno 08.01.2015
2813 Zhlédnutí
Topováno 21.02.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Zastavte čas pomocí koňského kolagenu

Zastavte čas pomocí koňského kolagenu
Už po pětadvacátém roce života začíná ubývat kolagen, který je zodpovědný za stav naší pleti. A s blížící se padesátkou začíná být stav přímo kritický. Je tedy jasné, že pokud ho tělu vrátíme, zabráníme i některým nežádoucím změnám.

Ambulance estetické medicíny: vrásky vyhladí a pleť omladí mikrojehličky

Ambulance estetické medicíny: vrásky vyhladí a pleť omladí mikrojehličky
Trápí vás vrásky, akné, strie či celulitida? Chtěli byste dopřát kvalitní péči své pleti i kůži celého těla, hydratovat ji a zpevnit? Právě pro vás je tu AMEM, Ambulance estetické medicíny. Provádí nejrůznější zákroky a procedury, oblíbená je například metoda mikrojehličkování.

Lipolýza – moderní způsob modelace těla

Lipolýza – moderní způsob modelace těla
Naše tělo může být na některých místech geneticky více obdařeno, než bychom chtěli. Pokud vás trápí přemíra podkožního tuku či celulitida na různých partiích těla, od obličeje přes břicho a boky až po lýtka, efektivním a miniinvazivním způsobem modelace partií je provedení lipolýzy. S prováděním ...

Estetická medicína vám navrátí krásu

Estetická medicína vám navrátí krásu
Máte pocit, že vaše pleť už není to, co bývala? Objevují se vám vrásky, padají vám vlasy nebo na sobě pozorujete jiné estetické nedostatky? Cítíte však strach či pochyby, když slyšíte slova jako lifting, facelifting, neinvazivní mezoterapie a podobně?
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Ambulance estetické medicíny
WEBOVÁ STRÁNKA
Ambulance estetické medicíny
www.amem.cz
Adresa

Adresa

Bartošova 4393
Zlín 760 01

info@amem.cz
+420 775 886 224


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha