Lipolýza – moderní způsob modelace těla

Naše tělo může být na některých místech geneticky více obdařeno, než bychom chtěli. Pokud vás trápí přemíra podkožního tuku či celulitida na různých partiích těla, od obličeje přes břicho a boky až po lýtka, efektivním a miniinvazivním způsobem modelace partií je provedení lipolýzy. S prováděním této lipolýzy mají lékaři z vyhledávaného nestátní zdravotnické zařízení Ambulance estetické medicíny, kde je krédem individuální péče o klienta a odborný personál a špičková technika.

Lipolýza

Princip lipolýzy

Metoda spočívá v jemném rozštěpení a rozrušení tukových buněk pomocí bezpečných látek mj. s obsahem lecitinu, karnitinu a fosfatidylcholinu. Dochází k uvolňování tukových buněk a k jejich vyloučení z těla. Uvolněný tuk je odveden do jater, odtud se pak vyloučí ven z těla.

Podobně je tomu také při procesu odstranění celulitidy, kde působí stejné látky jako při odstraňování podkožního tuku. Tyto látky naruší zapouzdřená ložiska, která způsobují vzhled celulitidy. Jde o první krok při odstranění celulitidy, který je třeba po zákroku kombinovat se změnou životního stylu. Především je třeba zajistit pravidelný pitný režim a dostatek pohybu.

Zbavte se podkožního tuku a celulitidy pomocí lipolýzy


Redukce tukových tkání - v minulosti a nyní

V minulosti se pro redukci tukových tkání nejčastěji užívala metoda liposukce. Jde o chirurgický zákrok, který je vhodný pro odstraňování větších ploch tuku. Moderní a stále oblíbenější metodou je lipolýza, která se označuje také jak bezbolestná či neinvazivní liposukce. Zákrok je totiž velmi rychlý, bezproblémový a neinvazivní. Nedochází k chirurgickému zákroku, nýbrž jen k aplikaci účinných látek na požadované místo.


Pro koho je lipolýza určená

Lipolýza je určená pro všechny, kteří by rádi provedli tvarování menších ploch těla. Pro větší plochy je stále uplatňovaná klasická liposukce, která však s sebou nese i řadu nevýhod. Lipolýza je efektivní na těch místech, kde je nahromaděno větší množství tuku, např. na břiše či stehnech. Například podle konkrétních zkušeností Ambulance estetické medicíny dochází až u 80 % ošetřených k úbytku vrstvy tuku na břiše o 2 až 4 centimetry.

Lipolýza – rychlé, efektivní a bezbolestné řešení modelace konkrétních partií


Průběh zákroku

Samotná lipolýza je komfortnější než klasická liposukce a to zejména v rychlém zotavení. Do nahromaděného tuku se přímo pomocí tenké jehly vpravují účinné látky, díky kterým dojde k postupnému štěpení tukových buněk. Délka zákroku netrvá déle než 30 minut. Po zákroku se pacient nemusí nijak omezovat ve svých činnostech, musí však počítat s tím, že dojde k zarudnutí a otečení. Po 3 dnech tyto příznaky zmizí, účinné látky však pracují dále.

AMEM – Ambulance estetické medicíny se zabývá moderním řešením estetických zákroků již od roku 2009. Má za sebou spoustu úspěšně provedených zákroků, které vedly k viditelným výsledkům. Navštivte internetové stránky AMEM a informujte se o průběhu lipolýzy, odstranění celulitidy i dalších poskytovaných službách.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.amem.cz

Vydáno 03.04.2016
362 Zhlédnutí
Topováno 05.06.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Zastavte čas pomocí koňského kolagenu

Zastavte čas pomocí koňského kolagenu
Už po pětadvacátém roce života začíná ubývat kolagen, který je zodpovědný za stav naší pleti. A s blížící se padesátkou začíná být stav přímo kritický. Je tedy jasné, že pokud ho tělu vrátíme, zabráníme i některým nežádoucím změnám.

Mezonitě - Slyšeli jste už o této metodě vyhlazení vrásek?

Mezonitě - Slyšeli jste už o této metodě vyhlazení vrásek?
Plně vstřebatelný a tělu přátelský materiál mezonitě, magický lifting nebo také lifting o polední pauze. Takzvané mezonitě jsou zkrátka účinnou a šetrnou miniinvazivní metodou vypnutí pleti, vrásek nebo povislé kůže. Mezonitě změní kontury vašeho obličeje ambulatně, což jednoduše znamená, že po ...

Ambulance estetické medicíny: vrásky vyhladí a pleť omladí mikrojehličky

Ambulance estetické medicíny: vrásky vyhladí a pleť omladí mikrojehličky
Trápí vás vrásky, akné, strie či celulitida? Chtěli byste dopřát kvalitní péči své pleti i kůži celého těla, hydratovat ji a zpevnit? Právě pro vás je tu AMEM, Ambulance estetické medicíny. Provádí nejrůznější zákroky a procedury, oblíbená je například metoda mikrojehličkování.

Estetická medicína vám navrátí krásu

Estetická medicína vám navrátí krásu
Máte pocit, že vaše pleť už není to, co bývala? Objevují se vám vrásky, padají vám vlasy nebo na sobě pozorujete jiné estetické nedostatky? Cítíte však strach či pochyby, když slyšíte slova jako lifting, facelifting, neinvazivní mezoterapie a podobně?
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Ambulance estetické medicíny
WEBOVÁ STRÁNKA
Ambulance estetické medicíny
www.amem.cz
Adresa

Adresa

Bartošova 4393
Zlín 760 01

info@amem.cz
+420 775 886 224


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha