Léto začíná! Klimatizace Toshiba vás ochrání před horkem doma i v práci

Klimatizační jednotky Toshiba vám změní život. S těmito jedinečnými klimatizačními systémy totiž zjistíte, že v parných letních dnech si můžete vytvořit v domě, kanceláři či rovnou v celém komplexu administrativních budov velmi příjemné prostředí. Nabídka klimatizací Toshiba je opravdu pestrá, ve zkratce vám představíme ty nejdůležitější.


Rodinné domy i byty zchladí klimatizace Toshiba

V horkém létě vytvoříte ve svém bytě či kanceláři ideální klima pouhým zmáčknutím tlačítka. Tak výkonné klimatizace Toshiba jsou. Řada RAS Residential obsahuje klimatizační jednotky, které jsou ideální pro rodinné domy, byty, ale i malé kanceláře. Protože i vaši klienti ocení, když jim nabídnete kousek zimy v parném dni. Jednotlivé klimatizační jednotky řady RAS Residential se vyznačují neuvěřitelně tichým provozem. Tichý režim ovšem neubírá nic na výkonnosti zařízení. Obrovskou výhodou klimatizace RAS Residential je její extrémně nízká spotřeba. Obsahuje unikátní invertorovou technologii s maximálním chladícím výkonem až 12,0 kW! Regulace výkonu je plynulá a zvládne ji úplně každý.

Chlad ocení nejenom lidé, ale také stroje

Pro komerční objekty je vhodná řada klimatizačních jednotek Toshiba RAV Light Commercial. Svým stabilním výkonem a maximální účinností jsou tyto klimatizace více než vhodné do prostorů s celoročním nepřetržitým provozem. Klimatizaci Toshiba RAV Light Commercial proto využijete v obchodech, kancelářích typu openspace, atd. Plně invertorová technologie, která obsahuje Twin Rotary kompresory, je svými rozvody s délkou až 70 metrů vhodná také pro použití v technických a serverových místnostech všech velikostí. Díky své odolné konstrukci odolají i těm nejnáročnějším podmínkám. Využijete je proto i v samostatných technologických objektech, jako jsou ropovody, plynovody, sity GSM operátorů a v mnoha dalších.

Klimatizace Toshiba zvládají i obří komplexy

Klimatizační jednotky Toshiba tvoří ideální řešení pro každý prostor. Dokazuje to i řada VRF Commercial, která je vhodná pro velké a střední objekty. Maximální délka trasy může být až 150 metrů s převýšením 75 metrů. Rozvody se dají instalovat libovolně tak, aby vytvořily ideální řešení pro každý prostor. Využijete je proto hlavně ve velkých a výškových administrativních budovách, v obchodech, v technických a serverových místnostech všech velikostí, v centrálních počítačových sálech, atd. Klimatizace Toshiba VRF Commercial jsou odstupňovány podle provedení, výkonu a modularity. Shodují se však v portfoliu vnitřních jednotek.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.klima-classic.cz

Vydáno 10.01.2015
107 Zhlédnutí
Topováno 04.07.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kvalitní a úsporná klimatizace bytu i domu

Kvalitní a úsporná klimatizace bytu i domu
Dodání a montáž klimatizace, ale také jejich servis, údržba a opravy. To vše kvalitně a odborně provádí firma Klima-Classic, která v České republice zastupujeme japonskou značku Toshiba. Kromě klimatizací se zabýváme také tepelnými čerpadly, příslušenstvím pro instalaci klimatizace nebo ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA KLIMA-CLASSIC spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
KLIMA-CLASSIC spol. s r.o.
www.klima-classic.cz
Adresa

Adresa

Kbelská 44/618
Praha 9 198 00

info@klima-classic.cz
+420 281 012 612


Najdete nás také zde:

ARES
captcha