KLIMA-CLASSIC spol. s r.o.


Kbelská 44/618, Praha 9 198 00
Základní obory činnosti:
- Klimatizační zařízení TOSHIBA - zastoupení v ČR
- Čerpadla kondenzátu BlueDiamond - zastoupení v ČR
- Příslušenství pro instalaci klimatizace
- Vzduchotechnika a větrání
- Facility managment - provoz zařízení a budov

Produkty
  • instalace vzduchotechniky, opravy vzduchotechniky, instalace klimatizací, opravy klimatizací, servis vzduchotechniky, servis klimatizací
  • vzduchovody, domovní ventilátory, průmyslové ventilátory, rekuperační jednotky, tepelná čerpadla, větrání prostor, vytápění prostor, tlumiče hluku, filtrační materiál vzduchotechnika

Aplikace speciálních izolačních materiálů, vyztužovací systémy na zpevnění podloží.

Ambulantní léčba hemoroidů a análních trhlin.


Související články
bbklima99, s.r.o.: Poradenství a konzultace při výběru rekuperace ve Znojmě

Klimatizace a vzduchotechnika Znojmo,

bbklima99, s.r.o.: Poradenství a konzultace při výběru rekuperace ve Znojmě

Firma bbklima99, s.r.o. má dlouholeté zkušenosti a odborné znalosti v oblasti rekuperace. Provádí montáž rekuperačních jednotek podle vašich požadavků a potřeb. Zajišťuje také pravidelný servis a opravy rekuperačních zařízení, aby byly vždy v perfektním stavu. bbklima99, s.r.o. vám poskytuje také poradenství a konzultace při výběru rekuperačního zařízení, které bude vyhovovat vašemu prostoru, rozpočtu a preferencím.


Kvalitní a cenově dostupné klimatizace ve Znojmě a okolí

Klimatizace a vzduchotechnika Znojmo,

Kvalitní a cenově dostupné klimatizace ve Znojmě a okolí

Pokud hledáte kvalitní a cenově dostupnou klimatizaci v Znojme a okolí, můžete se obrátit na firmu bbklima99, s.r.o. Tato firma se specializuje na prodej, montáž, servis a opravy klimatizačních zařízení pro domácnosti, kanceláře, obchody, restaurace, hotely a další. Nabízí vám široký výběr klimatizačních jednotek od renomovaných značek, jako jsou Daikin, LG, Toshiba, Mitsubishi Electric, Panasonic a další.


Klimatizace a klimatizační jednotky včetně rekuperace Opava

CHLAZENÍ servis s.r.o. Opava

Klimatizace a klimatizační jednotky včetně rekuperace Opava

Klimatizace patří k neodmyslitelnému vybavení nejen domácností. Důležitost klimatizačních jednotek se ukazuje především v letních měsících, avšak jejich neodmyslitelná úloha spadá i do zimního období. Moderní klimatizační systémy uplatňují rekuperaci, díky které je získávání tepla a jeho rozvádění po interiéru ještě mnohem efektivnější.


Dodávka a montáž vzduchotechniky Liberec

Stavoklima Liberec, s.r.o.

Dodávka a montáž vzduchotechniky Liberec

Vzduchotechnika jako zařízení pro úpravu a rozvod vzduchu do budov a místností a její účelem je nasávání venkovního vzduchu a jeho filtrace s následným odváděním vzduchu z vnitřních prostorů. O dodávku vzduchotechniky včetně montáže se postará firma Stavoklima Liberec, s.r.o.


Firemní články
Kvalitní a úsporná klimatizace bytu i domu

Kvalitní a úsporná klimatizace bytu i domu

Dodání a montáž klimatizace, ale také jejich servis, údržba a opravy. To vše kvalitně a odborně provádí firma Klima-Classic, která v České republice zastupujeme japonskou značku Toshiba. Kromě klimatizací se zabýváme také tepelnými čerpadly, příslušenstvím pro instalaci klimatizace nebo vzduchotechnikou a větráním.


Léto začíná! Klimatizace Toshiba vás ochrání před horkem doma i v práci

Léto začíná! Klimatizace Toshiba vás ochrání před horkem doma i v práci

Klimatizační jednotky Toshiba vám změní život. S těmito jedinečnými klimatizačními systémy totiž zjistíte, že v parných letních dnech si můžete vytvořit v domě, kanceláři či rovnou v celém komplexu administrativních budov velmi příjemné prostředí. Nabídka klimatizací Toshiba je opravdu pestrá, ve zkratce vám představíme ty nejdůležitější.


Klimatizace Toshiba prodej Praha – vhodné pro byty, domácnosti i velké aplikace

Klimatizace Toshiba prodej Praha – vhodné pro byty, domácnosti i velké aplikace

Klimatizace dnes patří nejen k příjemnému standardu bydlení, ale často i k nutnému vybavení obchodů a kanceláří. Špičkové klimatizace Toshiba prodává společnost KLIMA-CLASSIC spol. s r.o. z Prahy.


Tepelná čerpadla vzduch-voda značky Toshiba Praha šetří Vaše výdaje za teplo

Tepelná čerpadla vzduch-voda značky Toshiba Praha šetří Vaše výdaje za teplo

Tepelná čerpadla vzduch-voda značky Toshiba ve své nabídce nabízí společnost Klima-Classic Praha. Jedná se o systém vytápění, který je šetrný k životnímu prostředí a jeho uživateli ušetří náklady.


Autorizovaný prodej klimatizací TOSHIBA Praha

Autorizovaný prodej klimatizací TOSHIBA Praha

Společnost KLIMA-CLASSIC je spolehlivým dodavatelem kvalitních klimatizací TOSHIBA, které jsou díky rozmanité nabídce určené do všech prostor. Klimatizace TOSHIBA jsou nabízeny ve třech hlavních skupinách, podle toho, kde se používají: - RESIDENTAL – vhodné do bytů a rodinných domů díky maximálně tichému provozu, čištění a filtrace vzduchu - LIGHT COMMERCIAL – vhodné do technologických místností a serverů, nepřetržitý provoz - COMMERCIAL – velké systémy určené do administrativních objektů, do sálů, technologických center s neustálým provozem, kompaktní venkovní součásti Hlavní přednost klimatizací TOSHIBA je nepatrná hlučnost, ale také úsporný provoz či maximální uživatelské pohodlí. V případě zájmu o tyto kvalitní klimatizace neváhejte navštívit sídlo společnosti v Praze 9.


Montáž klimatizace Praha – nesnadná instalace, snadné použití

Montáž klimatizace Praha – nesnadná instalace, snadné použití

Firma Klima - Classic poskytuje kompletní služby v dodávání a montáži klimatizací po celé republice. Jsou předním dodavatelem klimatizací značky Toshiba v České republice. Jejich služby zahrnují veškerou práci spojenou se zabudováním klimatizací. Technik navštíví prostor, kam chcete klimatizaci nainstalovat, proměří prostor, navrhne typ klimatizace a poté Vám předá cenovou nabídku. Při samotné montáži se klimatizace vyzkouší a zaučí se uživatel. Samozřejmostí je servis klimatizací v průběhu let.


Klimatizace do kancelář a bytů Praha - značka TOSHIBA Vám zajistí maximální komfort a kvalitu

Klimatizace do kancelář a bytů Praha - značka TOSHIBA Vám zajistí maximální komfort a kvalitu

Společnost KLIMA-CLASSIC spol. s r. o. je největším dovozcem klimatizace Toshiba do České republiky. Poskytujeme klimatizace do malých běžných kanceláří ale i bytů.


Čerpadla kondenzátu pro klimatizace Toshiba Praha

Čerpadla kondenzátu pro klimatizace Toshiba Praha

Součástí klimatizace jsou i čerpadla kondenzátu. Pro klimatizace značky Toshiba je možné zakoupit čerpadla kondenzátu řady BlueDiamond, a to od společnosti KLIMA-CLASSIC. V nabídce čerpadel naleznete hned tři řady, a to: - MiniBlue (určeny pro klimatizace s chladícím výkonem do 10kW, s technologií rotační membrány) - MaxiBlue (princip odolný proti nečistotám, zvládne i provoz bez vody, neslyšný provoz bez hluku a vibrací) - MegaBlue (dokáže čerpat vodní šlem i nečistoty, dvouletá záruka, pro největší výkony klimatizací) Veškerá čerpadla můžete zakoupit se senzorem Hot&Cold. Nabídka obsahuje také příslušenství, ovládání a řízení čerpadel. Na modely MiniBlue a MaxiBlue se vztahuje tříletá záruka. Veškeré produkty řady BlueDiamond jsou navrženy pro maximální účinek a spolehlivou funkci klimatizací.


Tepelná čerpadla Toshiba Estia šetří nejen vaši peněženku - Praha

Tepelná čerpadla Toshiba Estia šetří nejen vaši peněženku - Praha

Vytopit dům na příjemnou teplotu a při tom nezruinovat rodinný rozpočet je pro většinu lidí stále větší problém. Firma KLIMA-CLASSIC má proto řešení. Nabízíme vám nejen ekonomický ale také ekologický způsob vytápění, který má budoucnost. Hledáte spolehlivý a moderní zdroj vytápění? Pak vsaďte na tepelná čerpadla ESTIA od ověřené značky Toshiba. Tepelná čerpadla ESTIA vám umožní vytápět jakýkoli prostor. Jsou velmi flexibilní a použít je tak můžete ve starém rodinném domě i novostavbě. Tepelná čerpadla vzduch/ voda navíc patří mezi obnovitelné zdroje energie a nezatěžují tak životní prostředí ani vaši peněženku. Jaké jsou tedy hlavní výhody tepelných čerpadel značky Toshiba? - Vysoká účinnost provozu - Velké provozní úspory energie - Komfortní provoz topení a chlazení - Jednoduchá a přehledná koncepce - Špičkové technické parametry Užívání i údržba tepelných čerpadel ESTIA je velmi jednoduchá. Ve firmě KLIMA- CLASSIC Praha jsme vám přesto kdykoli k dispozici. Na vaše přání vám s výběrem tepelného čerpadla poradíme a následně vám pomůžeme s jeho montáží i pravidelnou údržbou. Pro náhlé opravy je tu pak náš odborný servis, kde provádíme záruční i pozáruční opravy teplených čerpadel. Neplaťte za teplo víc, než musíte, kupte si teplené čerpadlo ESTIA značky Toshiba.


Klimatizace TOSHIBA, Praha

Klimatizace TOSHIBA, Praha

Najít chladné místo v letních dnech je mnohdy heroickým výkonem. S klimatizacemi TOSHIBA je to však naprostou samozřejmostí. Pořiďte si jednu i vy a poznejte, jaké to je, když se nemusíte ovívat kusy papíru, nebo tancovat tanec zimy před větrákem. Klimatizace TOSHIBA vytvoří chládek v každém prostoru. Můžete tak vybírat z přístrojů, které zvládají klimatizovat: - Byty, domy - Malé kanceláře - Serverovny - Obchody - Administrativní budovy Klimatizaci TOSHIBA pro malé prostory představuje model RAS Residential. Vyznačuje se extrémně nízkou spotřebou zařízení a unikátní invertorovou technologií. Je uživatelsky pohodlná, protože regulace výkonu je plynulá a samotný výkon stabilní a vysoce účinný. Obrovskou výhodou tohoto modelu je jeho schopnost filtrace vzduchu. Pro serverovny, technické prostory a obchody je vyvinuta řada klimatizací TOSHIBA Light Commercial, která je vhodná pro náročné provozy s celoročním provozem. Jednotky této řady jsou vysoce odolné, dosahují maximální účinnosti a spolehlivosti provozu. Rozvody dosahují délky až 70 metrů a převýšení 50 metrů. Administrativní budovy vyžadují náročnou instalaci klimatizace, která zvládá obtížné provozní podmínky. Přesně od toho je tu výrobní řada klimatizací TOSHIBA VRF Commercial. Ta představuje široké možnosti a variability instalace rozvodů, takže ji můžete nainstalovat prakticky v každém prostoru. Obsahuje plně invertorovou technologii. Zajišťují bezproblémový a celoroční provoz i pod -15° C. Dosahuje maximálního výkonu za úsporného a tichého provozu. V České republice drží autorizované obchodní zastoupení klimatizací TOSHIBA společnost KLIMA-CLASSIC, která sídlí v Praze 9 – Hloubětíně.


Montáž, oprava a servis klimatizace celá ČR

Montáž, oprava a servis klimatizace celá ČR

Společnost KLIMA-CLASSIC spol. s r.o. provádí montáž, opravy a servis klimatizací po celé České republice. Naši servisní technici působí po celém území České republiky a v případě akutní havárie je dojezd možný během několika hodin. V období víkendů a svátků je neustále během dne držena servisní pohotovost. Podrobnější informace najdete na odkazu viz níže.