KLIMA-CLASSIC spol. s r.o.


Kbelská 44/618, Praha 9 198 00
Základní obory činnosti:
- Klimatizační zařízení TOSHIBA - zastoupení v ČR
- Čerpadla kondenzátu BlueDiamond - zastoupení v ČR
- Příslušenství pro instalaci klimatizace
- Vzduchotechnika a větrání
- Facility managment - provoz zařízení a budov

Další produkty a služby
  • instalace vzduchotechniky, opravy vzduchotechniky, instalace klimatizací, opravy klimatizací, servis vzduchotechniky, servis klimatizací
  • vzduchovody, domovní ventilátory, průmyslové ventilátory, rekuperační jednotky, tepelná čerpadla, větrání prostor, vytápění prostor, tlumiče hluku, filtrační materiál vzduchotechnika

Oční ordinace Rumburk s.r.o., ošetření očí Děčín, vyšetření očního pozadí, zorného pole.

Oční ordinace Rumburk s.r.o., ošetření očí Děčín, vyšetření očního pozadí, zorného pole

Květinový servis, řezané a hrnkové květiny, floristické a zahradnické potřeby.

Květinový servis, řezané a hrnkové květiny, floristické a zahradnické potřeby

Související články
Komponenty pro vzduchotechniku, kovovýroba, dělení materiálu i svařování ocelí

GIOMETAL s.r.o.

Komponenty pro vzduchotechniku, kovovýroba, dělení materiálu i svařování ocelí

To vše najdete ve firmě GIOMETAL s.r.o., která se zabývá výrobou a montáží vzduchotechnických komponentů, dále také výrobou spirálně vinutého potrubí (spiro potrubí). Poskytují služby jako je dělení materiálu pomocí CNC pálícího stroje, kovovýrobu od kusových individuálních požadavků zákazníků, svařování oceli a nerez ocelí. Zajistí také výrobu výlisků.


Čisté prostory – validace, měření i dodávka vzduchotechniky

Airtechnik - Ing. Karel Doušek, CSc.

Čisté prostory – validace, měření i dodávka vzduchotechniky

Pracovní prostory v oblasti farmacie, zdravotnictví, biotechnologie, ale také třeba drobné mechaniky nebo elektrotechniky kladou přísné požadavky na čistotu. Dodávkou vzduchotechniky do tzv. čistých prostor, ale také kalibrací přístrojů a validací vzduchotechniky se zabývá pražská firma AIRTECHNIK.


Vzduchotechnika, čisté prostory a validace

Airtechnik - Ing. Karel Doušek, CSc.

Vzduchotechnika, čisté prostory a validace

Kvalitní vzduchotechnika je součástí přísunu čerstvého vzduchu a na jejím výběru hodně záleží. Nejen ventilátory a filtry, ale i kompletní servis je zárukou dobré investice do čerstvého vzduchu. A právě o ten se postará firma AIRTECHNIK.


ELMAR group: To je klimatizace, která vydrží

ELMAR group, s.r.o.

ELMAR group: To je klimatizace, která vydrží

Regulace vytápění a chlazení, centrální dispečinkové pracoviště nebo regulace výměníkových stanic. To je jen malý výčet z celkového servisu, který zajišťuje firma ELMAR group. Hledáte odborníka na vzduchotechniku, který je prověřený po celé České republice? Právě jste ho našli. Zajišťujeme montáž klimatizace a vzduchotechniky.


Další produkty a služby
Kvalitní a úsporná klimatizace bytu i domu

Kvalitní a úsporná klimatizace bytu i domu

Dodání a montáž klimatizace, ale také jejich servis, údržba a opravy. To vše kvalitně a odborně provádí firma Klima-Classic, která v České republice zastupujeme japonskou značku Toshiba. Kromě klimatizací se zabýváme také tepelnými čerpadly, příslušenstvím pro instalaci klimatizace nebo vzduchotechnikou a větráním.


Léto začíná! Klimatizace Toshiba vás ochrání před horkem doma i v práci

Léto začíná! Klimatizace Toshiba vás ochrání před horkem doma i v práci

Klimatizační jednotky Toshiba vám změní život. S těmito jedinečnými klimatizačními systémy totiž zjistíte, že v parných letních dnech si můžete vytvořit v domě, kanceláři či rovnou v celém komplexu administrativních budov velmi příjemné prostředí. Nabídka klimatizací Toshiba je opravdu pestrá, ve zkratce vám představíme ty nejdůležitější.


Klimatizace Toshiba prodej Praha – vhodné pro byty, domácnosti i velké aplikace

Klimatizace Toshiba prodej Praha – vhodné pro byty, domácnosti i velké aplikace

Klimatizace dnes patří nejen k příjemnému standardu bydlení, ale často i k nutnému vybavení obchodů a kanceláří. Špičkové klimatizace Toshiba prodává společnost KLIMA-CLASSIC spol. s r.o. z Prahy.


Tepelná čerpadla vzduch-voda značky Toshiba Praha šetří Vaše výdaje za teplo

Tepelná čerpadla vzduch-voda značky Toshiba Praha šetří Vaše výdaje za teplo

Tepelná čerpadla vzduch-voda značky Toshiba ve své nabídce nabízí společnost Klima-Classic Praha. Jedná se o systém vytápění, který je šetrný k životnímu prostředí a jeho uživateli ušetří náklady.


Autorizovaný prodej klimatizací TOSHIBA Praha

Autorizovaný prodej klimatizací TOSHIBA Praha

Společnost KLIMA-CLASSIC je spolehlivým dodavatelem kvalitních klimatizací TOSHIBA, které jsou díky rozmanité nabídce určené do všech prostor. Klimatizace TOSHIBA jsou nabízeny ve třech hlavních skupinách, podle toho, kde se používají: - RESIDENTAL – vhodné do bytů a rodinných domů díky maximálně tichému provozu, čištění a filtrace vzduchu - LIGHT COMMERCIAL – vhodné do technologických místností a serverů, nepřetržitý provoz - COMMERCIAL – velké systémy určené do administrativních objektů, do sálů, technologických center s neustálým provozem, kompaktní venkovní součásti Hlavní přednost klimatizací TOSHIBA je nepatrná hlučnost, ale také úsporný provoz či maximální uživatelské pohodlí. V případě zájmu o tyto kvalitní klimatizace neváhejte navštívit sídlo společnosti v Praze 9.


Montáž klimatizace Praha – nesnadná instalace, snadné použití

Montáž klimatizace Praha – nesnadná instalace, snadné použití

Firma Klima - Classic poskytuje kompletní služby v dodávání a montáži klimatizací po celé republice. Jsou předním dodavatelem klimatizací značky Toshiba v České republice. Jejich služby zahrnují veškerou práci spojenou se zabudováním klimatizací. Technik navštíví prostor, kam chcete klimatizaci nainstalovat, proměří prostor, navrhne typ klimatizace a poté Vám předá cenovou nabídku. Při samotné montáži se klimatizace vyzkouší a zaučí se uživatel. Samozřejmostí je servis klimatizací v průběhu let.


Klimatizace do kancelář a bytů Praha - značka TOSHIBA Vám zajistí maximální komfort a kvalitu

Klimatizace do kancelář a bytů Praha - značka TOSHIBA Vám zajistí maximální komfort a kvalitu

Společnost KLIMA-CLASSIC spol. s r. o. je největším dovozcem klimatizace Toshiba do České republiky. Poskytujeme klimatizace do malých běžných kanceláří ale i bytů.


Čerpadla kondenzátu pro klimatizace Toshiba Praha

Čerpadla kondenzátu pro klimatizace Toshiba Praha

Součástí klimatizace jsou i čerpadla kondenzátu. Pro klimatizace značky Toshiba je možné zakoupit čerpadla kondenzátu řady BlueDiamond, a to od společnosti KLIMA-CLASSIC. V nabídce čerpadel naleznete hned tři řady, a to: - MiniBlue (určeny pro klimatizace s chladícím výkonem do 10kW, s technologií rotační membrány) - MaxiBlue (princip odolný proti nečistotám, zvládne i provoz bez vody, neslyšný provoz bez hluku a vibrací) - MegaBlue (dokáže čerpat vodní šlem i nečistoty, dvouletá záruka, pro největší výkony klimatizací) Veškerá čerpadla můžete zakoupit se senzorem Hot&Cold. Nabídka obsahuje také příslušenství, ovládání a řízení čerpadel. Na modely MiniBlue a MaxiBlue se vztahuje tříletá záruka. Veškeré produkty řady BlueDiamond jsou navrženy pro maximální účinek a spolehlivou funkci klimatizací.


Tepelná čerpadla Toshiba Estia šetří nejen vaši peněženku - Praha

Tepelná čerpadla Toshiba Estia šetří nejen vaši peněženku - Praha

Vytopit dům na příjemnou teplotu a při tom nezruinovat rodinný rozpočet je pro většinu lidí stále větší problém. Firma KLIMA-CLASSIC má proto řešení. Nabízíme vám nejen ekonomický ale také ekologický způsob vytápění, který má budoucnost. Hledáte spolehlivý a moderní zdroj vytápění? Pak vsaďte na tepelná čerpadla ESTIA od ověřené značky Toshiba. Tepelná čerpadla ESTIA vám umožní vytápět jakýkoli prostor. Jsou velmi flexibilní a použít je tak můžete ve starém rodinném domě i novostavbě. Tepelná čerpadla vzduch/ voda navíc patří mezi obnovitelné zdroje energie a nezatěžují tak životní prostředí ani vaši peněženku. Jaké jsou tedy hlavní výhody tepelných čerpadel značky Toshiba? - Vysoká účinnost provozu - Velké provozní úspory energie - Komfortní provoz topení a chlazení - Jednoduchá a přehledná koncepce - Špičkové technické parametry Užívání i údržba tepelných čerpadel ESTIA je velmi jednoduchá. Ve firmě KLIMA- CLASSIC Praha jsme vám přesto kdykoli k dispozici. Na vaše přání vám s výběrem tepelného čerpadla poradíme a následně vám pomůžeme s jeho montáží i pravidelnou údržbou. Pro náhlé opravy je tu pak náš odborný servis, kde provádíme záruční i pozáruční opravy teplených čerpadel. Neplaťte za teplo víc, než musíte, kupte si teplené čerpadlo ESTIA značky Toshiba.


Klimatizace TOSHIBA, Praha

Klimatizace TOSHIBA, Praha

Najít chladné místo v letních dnech je mnohdy heroickým výkonem. S klimatizacemi TOSHIBA je to však naprostou samozřejmostí. Pořiďte si jednu i vy a poznejte, jaké to je, když se nemusíte ovívat kusy papíru, nebo tancovat tanec zimy před větrákem. Klimatizace TOSHIBA vytvoří chládek v každém prostoru. Můžete tak vybírat z přístrojů, které zvládají klimatizovat: - Byty, domy - Malé kanceláře - Serverovny - Obchody - Administrativní budovy Klimatizaci TOSHIBA pro malé prostory představuje model RAS Residential. Vyznačuje se extrémně nízkou spotřebou zařízení a unikátní invertorovou technologií. Je uživatelsky pohodlná, protože regulace výkonu je plynulá a samotný výkon stabilní a vysoce účinný. Obrovskou výhodou tohoto modelu je jeho schopnost filtrace vzduchu. Pro serverovny, technické prostory a obchody je vyvinuta řada klimatizací TOSHIBA Light Commercial, která je vhodná pro náročné provozy s celoročním provozem. Jednotky této řady jsou vysoce odolné, dosahují maximální účinnosti a spolehlivosti provozu. Rozvody dosahují délky až 70 metrů a převýšení 50 metrů. Administrativní budovy vyžadují náročnou instalaci klimatizace, která zvládá obtížné provozní podmínky. Přesně od toho je tu výrobní řada klimatizací TOSHIBA VRF Commercial. Ta představuje široké možnosti a variability instalace rozvodů, takže ji můžete nainstalovat prakticky v každém prostoru. Obsahuje plně invertorovou technologii. Zajišťují bezproblémový a celoroční provoz i pod -15° C. Dosahuje maximálního výkonu za úsporného a tichého provozu. V České republice drží autorizované obchodní zastoupení klimatizací TOSHIBA společnost KLIMA-CLASSIC, která sídlí v Praze 9 – Hloubětíně.


Montáž, oprava a servis klimatizace celá ČR

Montáž, oprava a servis klimatizace celá ČR

Společnost KLIMA-CLASSIC spol. s r.o. provádí montáž, opravy a servis klimatizací po celé České republice. Naši servisní technici působí po celém území České republiky a v případě akutní havárie je dojezd možný během několika hodin. V období víkendů a svátků je neustále během dne držena servisní pohotovost. Podrobnější informace najdete na odkazu viz níže.