Nový Hyundai i30 v limitované edici Best of Czech s nejvyšší úrovní bezpečnostní výbavy

AUTOLAROS SPEED s.r.o.

Nový Hyundai i30 v limitované edici Best of Czech s nejvyšší úrovní bezpečnostní výbavy

Autolaros Speed s.r.o.Prodej a servis vozů Hyundai, Mazda

Touha dělat věci naplno a s láskou. Právě tyto dva hnací motory stály na počátku vzniku autosalonu Autolaros Speed. Psal se rok 1992 a Autolaros Speed právě otevřelo svůj první autosalon. Od té doby společnost ušla velký kus cesty a neustále zlepšovala své služby. Automobilové partnery našla v japonské značce Mazda a korejské společnosti Hyundai.

Autolaros Speed s.r.o. - prodej a servis vozů Hyundai Ostrava

Je to 22 let zkušeností s prodejem a servisem automobilů

Autolaros Speed začalo psát svou historii v roce 1992, kdy si otevřelo první pobočku. Nacházela se na Prokešově náměstí v prostorách bývalé policejní jídelny. Po rekonstrukci jídelny se tak Ostrava-Hrabová stala prvním sídlem společnosti. V této době také Autolaros Speed uzavírá první spolupráci se známou automobilovou společností Mazda. Byly to hodnoty jako poctivost, tradice a spolehlivost, kvůli kterým si Autolaros Speed známou značku vybral.

Autolaros Speed


Rok 1996: Značka Mazda už není sama

Ostrava-Hrabová poskytla i druhé útočiště a to na ulici Cihelní. Zde vznikl servis, který však později kvůli velkému přílivu zákazníků a zakázek bylo nutné spojit s autosalonem do jedné budovy. V roce 1996 tak vzniklo centrum, jak ho znáte v dnešní podobě. V té době Mazdu doplnila nová automobilová společnost Hyundai, která se nese ve znamení dynamičnosti, dravosti, ale i velké pokory.


Autolaros Speed vám nabízí individuální přístup a servis

Nabízíme vám nejnovější modely značek Hyundai a Mazda, u nás si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Pro nerozhodné nabízíme pomocnou ruku při výběru od jednoho z našich kvalifikovaných prodejců. Bojíte se, že nebudete mít dostatečný obnos peněz? Zajistíme vám nejvýhodnější leasing nebo zařídíme splátkový kalendář. Vyřídíme za vás veškeré formality, povinné i havarijní ručení a samozřejmě registraci nového vozu.

Nabízíme vám nejnovější modely značek Hyundai a Mazda


Autosalon v Ostravě-Hrabové nabízí veškeré služby

Nemáte rádi opravy automobilů, protože to až doposud trvalo věčnost? S námi se bát nemusíte, jsme smluvním partnerem většiny pojišťoven, a tak vám garantujeme zkrácení doby opravy na minimum. Naše centrum vám nabízí následující služby:

prodej vozů Hyundai a Mazda
STK a měření emisí
vlastní autopůjčovna
odtahová služba

Stále přemýšlíte, proč si pro servis nebo nákup nového vozu vybrat Autolaros Speed? Pak vás možná přesvědčí ocenění z roku 2011. V té době nám společnost Hyundai, jako jednomu z mála autoservisů, udělila titul Front Dealer. Stali jsme se tak fleet business centrem v Moravskoslezském kraji. Autolaros Speed je největší prodejce Hyundai a Mazda vozů na Moravě. Najdete nás v Ostravě -Hrabové.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.autolaros.cz

Vydáno 28.01.2015
1388 Zhlédnutí
Topováno 16.07.2020
FIREMNÍ ČLÁNKY

Prodej a servis vozů Hyundai a Mazda u Autolaros Speed s.r.o. Ostrava

Prodej a servis vozů Hyundai a Mazda u Autolaros Speed s.r.o. Ostrava
Jsme ostravským specialistou na prodej a servis automobilů značek Hyundai a Mazda. Na trhu působíme již více jak 20 let a v našem komplexně vybaveném autocentru vám pomohou certifikování prodejci nejen s nákupem nového vozu, ale zajistí pro vás také kompletní financování. O záruční a pozáruční ...

Čtvrtstoletím prověřená kvalita

Čtvrtstoletím prověřená kvalita
Už na první pohled je jasné, že společnost Autolaros Speed s.r.o. nebyla založena pouze z důvodu zisku. Dalo by se říci, že se v tomto případě jedná o splnění životního snu. Proto je tu dodnes hlavním krédem poctivost, kvalita a ohleduplný přístup ke každému zákazníkovi i zaměstnanci.
PODSTRÁNKY

Autosalon Hyundai

Autosalon Hyundai
Autosalon Hyundai, nové, předváděcí a ojeté vozy, prodej, servis

Autosalon Mazda

Autosalon Mazda
Autosalon Mazda, nové, předváděcí a ojeté automobily, prodej a servis

Autobazar – prodej a výkup ojetých automobilů

Autobazar – prodej a výkup ojetých automobilů
Prodej a výkup ojetých automobilů v autobazaru v Ostravě-Hrabové
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA AUTOLAROS SPEED s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
AUTOLAROS SPEED s.r.o.
www.autolaros.cz
Adresa

Adresa

Krmelínská 9/748
Ostrava-Hrabová 720 00

hyundai@autolaros.cz
+420 597 089 290


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha