Pravidelná výměna oleje v převodovce prodlouží životnost vašeho auta

Automatická převodovka je nezbytná pro bezproblémový chod automobilu. Proto byste její údržbu neměli podceňovat. Víte, jak často je nutná výměna oleje? Pokud si nejste jistí, obraťte se na odborníky z firmy KAPS.


Vaši bezpečnou jízdu zaručí KAPS Brno

Pravidelná výměna oleje se doporučuje každých 40 000 – 60 000 najetých kilometrů. Pokud vyjíždíte s vaším automobilem na dlouhé cesty a máte už za sebou hodně najetých kilometrů, pak se výměna oleje v automatické převodovce doporučuje provádět častěji. Abyste si mohli dopřávat bezproblémové jízdy, je nutné tento interval dodržovat.  

Výměna oleje v automatické převodovce je na počkání, trvá maximálně dvě hodiny

Zajímá vás, jak výměna oleje v převodovce vypadá? Náš proškolený zaměstnanec nejprve prověří funkčnost převodovky při zkušební jízdě. Tento krok je nezbytný ke správnému posouzení jejího stavu. Následuje samotná výměna olejové náplně včetně důkladného proplachu. Samozřejmostí je také výměna olejového filtru a těsnění. Zbývají poslední kroky. A to diagnostika, odborná konzultace a posouzení stavu převodovky.

KAPS Brno vám nabízí slevu 5 %

A jaká je cena? Částka za kompletní výměnu olejové náplně i filtru se pohybuje od 4 500 do 8 500 Kč v závislosti na typu převodovky a znečištění oleje. U nás však můžete snadno získat pětiprocentní slevu. Stačí se na servisní prohlídku objednat pomocí našeho přehledného formuláře na webu. Zde si snadno vyberete den i hodinu, která vám nejvíce vyhovuje, a zarezervujete. Vše je hotové do několika minut. Výměna oleje v automatické převodovce je navíc možná na dvou místech. Kromě naší obvyklé provozovny v Kojetíně, jsme pro vás zřídili i novou servisní dílnu v Brně. Najdete nás v Židenicích na ulici Bubeníčkova.

Proč výměna oleje v převodovce právě u KAPS?

Rozhodli jste se pro výměnu oleje? Pak vám nabízíme hned několik důvodů, proč si vybrat právě nás.

  • nabízíme vám odborné poradenství
  • naši pracovníci jsou na výměnu oleje řádně proškolení
  • výměnu převodovky zvládneme na počkání
  • objednat se můžete jednoduše on-line nebo telefonicky
  • při objednávce přes web vám poskytneme slevu 5 %
  • u nás můžete platit kartou

Dozvěděli jste se, že výměna oleje v převodovce není nic složitého. Doma ji ale nezvládnete, a proto je lepší svěřit se do rukou odborníka - tím je společnost KAPS. Vyměníme vám olej na dvou místech, v Kojetíně i Brně. Objednat se navíc můžete snadno přes náš web. Nečekejte, až se vám převodovka porouchá a přijďte k nám. Výměna oleje nebude trvat déle jak dvě hodiny.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.kaps.cz

Vydáno 03.02.2015
933 Zhlédnutí
Topováno 25.02.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

KAPS Automatic nyní úročí své znalosti v oblasti Motorsportu a praktická inženýrská praxe převodovky GTR GR6 je právě IN!

KAPS Automatic nyní úročí své znalosti v oblasti Motorsportu a praktická inženýrská praxe převodovky GTR GR6 je právě IN!
Nabízíme veškeré modifikace a úpravy převodovky GR6 od Stepu BASIC až po kompletní úpravu převodovky pro závodní režim. V případě selhání či mechanického poškození převodovky víme jak rychle dostat Vaše GTR zpět na silnici. Naši vyškolení technici dokážou rychle diagnostikovat problém s GTR a ...

Poškozený hydrodynamický měnič může nadělat škodu

Poškozený hydrodynamický měnič může nadělat škodu
Pojem hydrodynamický měnič vám možná nic neříká, ale pokud jste řidiči vozů s automatickou převodovkou, měli byste zbystřit. Hydrodynamický měnič je totiž velice důležitou součástí vozu, která přenáší krouticí moment od motoru k převodovce. A pokud se hydrodynamický měnič jakkoliv poškodí, škody se ...

Včasná výměna oleje v automatické převodovce vám může ušetřit desetitisíce

Včasná výměna oleje v automatické převodovce vám může ušetřit desetitisíce
Automatická převodovka jako součást automobilu řidičům nabízí značné pohodlí. Pokud však automatickou převodovku ve svém čtyřkolovém miláčkovi máme, neměli bychom zapomínat na její pravidelnou údržbu. Stejně tak, jako u lidského zdraví, může mít totiž podceňování prevence údržby automatické ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA KAPS AUTOMATIC s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
KAPS AUTOMATIC s.r.o.
www.kaps.cz
Adresa

Adresa

Přerovská 561
Kojetín 752 01

kaps@kaps.cz
+420 581 764 086


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha