Správa vozového parku: Kompletní servis pro vaše automobily

Jezdíte často autem, ale nemáte čas se o něj starat? Chcete vozidlo využívat pouze někdy a nemuset se starat o jeho údržbu? Pak vyzkoušejte full-service leasing. Nabízíme vám kompletní servis vašeho vozového parku.


Správa vozových parků: Vyberte si, jak budete platit

Jak full-service leasing funguje? Za fixní měsíční poplatek získáte kompletní servis. K dispozici vám bude vůz na předem sjednanou délku pronájmu a počet kilometrů, ve splátce je rovněž zahrnuta kompletní údržba vozu a veškerá potřebná asistence. Hradíte pouze pohonné hmoty. Pokud vám tato forma nevyhovuje, pak můžete standardně nabízené služby upravit podle svých potřeb a požadavků. Kdykoliv v průběhu smlouvy lze požádat o rekalkulaci a parametry pronájmu změnit podle vaší situace.

Výhody Full-Service Leasingu ALD Automotive:

 • Full-Service Leasing Vám umožní financovat a provozovat Váš vozový park bez nutnosti nákupu vlastních vozů. Služba zahrnuje nejen plný outsourcing služeb, ale i krytí veškerých rizik spojených s provozem Vašeho vozového parku.
 • Za nové vozy platíte po celou dobu leasingu pouze pevné měsíční splátky, které zahrnují veškeré náklady provozu v průběhu sjednané doby leasingu 12 - 60 měsíců a limitu 10 – 200 000 najetých kilometrů od pořízení vozu (s výjimkou PHM).
 • Do splátek je z ceny vozu zahrnut pouze rozdíl mezi jeho pořizovací cenou a zůstatkovou hodnotou.
 • Za předem sjednaných podmínek lze na konci leasingu vůz odkoupit do majetku společnosti, smlouvu rekalkulovat, nebo objednat nový vůz.
 • Leasingová splátka je plně nákladová položka a je z tohoto titulu plně daňově odečitatelná.

 

Ve fixní měsíční splátce je standardně zahrnuto (přesná skladba služeb je variabilní podle přání klienta):

 • finanční splátka leasingu
 • on-line povinná školení řidičů
 • zákonné pojištění v plném rozsahu
 • havarijní pojištění se spoluúčastí 10 %
 • výměna náhradních dílů a opravy vozu
 • výměna a uskladnění pneumatik a ráfků
 • silniční daň
 • dálniční známky a poplatek za rádio
 • podrobná kontrola nákladů a jejich analýza
 • měsíční vyúčtování i v on-line verzi
 • detailní reporty v aplikaci Fleet Monitor
 • ALD Car Monitor vozů
 • sledování a zajištění veškerých pravidelných prohlídek vozu
 • evidence veškerých servisních faktur
 • nonstop asistenční služba
 • náhradní vůz pro případ poruchy i nehody
 • pick-up & delivery servis vozů

 

Správa vozového parku přináší kompletní servis a poradenství

Vlastníte vozový park, ale nechcete se starat o jeho údržbu?  Zajistíme vám kompletní servis vašich automobilů a poskytneme vám kompletní poradenství. Získali jsme pro vás navíc ty nejlepší cenové podmínky u autorizovaných prodejců i servisů. A na kolik vás správa vozového parku přijde? Fakturujeme vám buď fixní měsíční částku, nebo jen skutečné náklady. Můžete si tedy vybrat podle toho, co vám více vyhovuje.

Služba správy vašeho vozového parku umožní využívat všech služeb ALD Automotive. Zvolíte si pouze způsob financování vozidel a o veškeré ostatní položky, spojené s jejich provozem se postará ALD Automotive. Tyto služby zahrnují údržbu, asistenční službu, veškeré analýzy za účelem optimalizace nákladů a administraci spojenou s jejich provozem.

Správa vozového parku nabízí kompletní portfolio služeb, jaké můžete najít u Full-Service Leasingu, s jediným rozdílem – vozový park financujete ze svých zdrojů, nebo jej přímo vlastníte.

ALD Automotive 

ALD Automotive je přední světový poskytovatel operativního leasingu pro osobní a užitkové automobily, společnost je součástí silné finanční skupiny Société Générale. V České republice patří ve svém oboru mezi tři největší firmy na trhu. ALD Automotive se zaměřuje na leasingové produkty pro firemní zákazníky bez ohledu na počet vozidel v jejich flotile. Klienty jsou menší živnostníci i velké mezinárodní korporace, o které se společnost stará i na globální úrovni. Tomu odpovídá široká škála produktů, které jsou stavěny na míru individuálním potřebám zákazníků ALD Automotive.

Klíčovým produktem je Full-Service leasing ALL INCLUSIVE, jenž byl již mnohokrát oceněn v prestižních anketách Zlatá Koruna a Fleet Awards. Další služby a produkty společnosti zajišťují klientům ALD Automotive maximální komfort a to včetně pick-up servisu, asistenční služby v případě poruchy i nehody, GPS monitoringu pohybu vozidel pod názvem ALD Car Monitor či on-line reportingu Fleet Monitor.

Ve světě působí ALD Automotive Group ve 39 zemích a spravuje více než 1 000 000 vozidel. V České republice pod názvem ALD Automotive provozuje firma svou činnost od roku 2002 a má ve správě přes 15 000 vozidel. Centrála společnosti se nachází v Praze 10, o svoji klientelu pečuje ALD Automotive i ze svých poboček v Brně, Ostravě, Českých Budějovicích, Plzni a Hradci Králové.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.aldautomotive.cz

Vydáno 03.02.2015
185 Zhlédnutí
Topováno 23.11.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Operativní leasing i monitoring vozů od světové firmy ALD Automotive

Operativní leasing i monitoring vozů od světové firmy ALD Automotive
Chcete si užívat jízdu autem bez starostí? Nebo potřebujete zařídit firemní vozový park? V tom případě vyzkoušejte moderní a stále oblíbenější službu, kterou je operativní leasing vozů. Ten vám poskytne světově uznávaná společnost ALD Automotive, která v České republice patří k úplné špičce ve svém ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ALD Automotive s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ALD Automotive s.r.o.
www.aldautomotive.cz
Adresa

Adresa

U Stavoservisu 527/1
Praha 10 - Malešice 108 00

infocz@aldautomotive.com
+420 955 525 000


Najdete nás také zde:

ARES
captcha