ALD Automotive s.r.o.


U Stavoservisu 527/1, Praha 10 - Malešice 108 00
ALD Automotive je přední světový poskytovatel operativního leasingu pro osobní a užitkové automobily, společnost je součástí silné finanční skupiny Société Générale.

V České republice patří ve svém oboru mezi tři největší firmy na trhu. ALD Automotive se zaměřuje na leasingové produkty pro firemní zákazníky bez ohledu na počet vozidel v jejich flotile. Klienty jsou menší živnostníci i velké mezinárodní korporace, o které se společnost stará i na globální úrovni.

Tomu odpovídá široká škála produktů, které jsou stavěny na míru individuálním potřebám zákazníků ALD Automotive.
Klíčovým produktem je Full-Service leasing ALL INCLUSIVE, jenž byl již mnohokrát oceněn v prestižních anketách Zlatá Koruna, nebo Fleet Awards.

Další služby a produkty:
- maximální komfort včetně pick-up servisu
- asistenční služby v případě poruchy i nehody
- GPS monitoring pohybu vozidel pod názvem ALD Car Monitor či on-line reportingu Fleet Monitor

Ve světě působí ALD Automotive Group ve 37 zemích a spravuje více než 1 000 000 vozidel. V České republice pod názvem ALD Automotive provozuje firma svou činnost od roku 2002 a má ve správě přes 15 000 vozidel. Centrála společnosti se nachází v Praze 10, o svoji klientelu pečuje ALD Automotive i ze svých poboček v Brně, Ostravě, Českých Budějovicích, Plzni a Hradci Králové a na Slovensku působí prostřednictvím své organizační složky.


Společnost ALD Automotive poskytuje veškeré moderní leasingové služby včetně:
- Finanční leasing
- Operativní leasing
- Full-Service leasing
- Správa vozového parku.

Full Service Leasing:
- Full-Service leasing poskytujeme v rámci operativního leasingu
- administrativa spojená s provozem vozidel.

Operativní leasing:
- V rámci operativního leasingu využíváte vozidlo po smluvně dohodnutou dobu, nenesete rizika spojená s vlastnictvím vozidla a hradíte pouze amortizaci vozidla odpovídající době nájmu a skutečně ujetým kilometrům.

Finanční leasing.

Správa vozového parku:
-bezhotovostní nákup pohonných hmot, pravidelná i mimořádná údržba a opravy, pojištění, pořízení a výměna pneumatik, nonstop silniční asistence, náhradní vozidlo, konečný prodej služebních vozidel atd.

Zpětný leasing:
- možnost odkoupení vozidel a jejich následná správa.

Produkty
  • banky a pojišťovny, družstevní záložny, finanční a leasingové společnosti, faktoringové instituce, daně a účetnictví
  • finanční služby, půjčky a financování, operativní leasing, splátkový prodej, hypoteční úvěry, spotřebitelský úvěr

Odvodnění dálničních, silničních a drážních mostů Liberec.

Odvodnění dálničních, silničních a drážních mostů Liberec

Kovovýroba na zakázku Jihlava, výroba ocelových konstrukcí, technologických celků.

Kovovýroba na zakázku Jihlava, výroba ocelových konstrukcí, technologických celků

Související články
Vymáhání pohledávek profesionální firmou vám ušetří spoustu starostí

TRUE AGENCY SECURITY s.r.o.

Vymáhání pohledávek profesionální firmou vám ušetří spoustu starostí

Dostali jste se do situace, kdy se nemůžete dohodnout s dlužníkem a vyčerpali jste všechny možnosti, jak dostat své peníze zpět? Na vymáhání dluhů nemusíte být sami! Kontaktujte True Agency Security, která se o vymáhání pohledávek postará v nejkratším možném čase a zákonnými postupy.


Zařiďte si rychlou půjčku, úvěr bez registru, bez ručitele a bez zástavy

AKompas s.r.o.

Zařiďte si rychlou půjčku, úvěr bez registru, bez ručitele a bez zástavy

Peníze jsou v dnešním světě zásadním tématem. Ti, co je mají, nemají nikdy dost, zatímco ti, co je nemají, tak je často životně potřebují. Jak si ale zařídit opravdu rychlou půjčku? Úvěr bez zkoumání registrů nebo bez toho, abyste museli ručit nemovitostí nebo pomocí jiného ručitele? Na tuto otázku vám pomůže najít odpověď firma AKompas s.r.o., kterou najdete v Brně.


SPORTTURIST – SPECIAL: Směnárna Praha s transakcemi bez poplatků

SPORTTURIST - SPECIAL spol. s r.o.

SPORTTURIST – SPECIAL: Směnárna Praha s transakcemi bez poplatků

Potřebujete si nakoupit cizí měnu či ji vyměnit na české koruny? Pak je tu pro vás kamenná směnárna v Praze, kterou provozuje společnost SPORTTURIST – SPECIAL, spol. s r.o.. Kromě toho zajišťujeme také služby společnosti Western Union a jsme součástí prodejní sítě společnosti TicketArt.


Úvěr na nákup půdy rychle, výhodně a spolehlivě

Erste Leasing, a.s.

Úvěr na nákup půdy rychle, výhodně a spolehlivě

Hospodařit na vlastní půdě je k nezaplacení. Jenomže financování zemědělské půdy není pro mnohé tak snadné, jak by bylo potřeba. Naštěstí je tady pro takové případy společnost Erste Leasing nabízející úvěrové produkty, které zemědělcům či lesníkům umožní pracovat nejen s vlastními stroji, ale i na vlastních pozemcích. S úvěry od Erste Leasing je financování zemědělské půdy jednodušší. Půjčka na nákup půdy se zde navíc dá obstarat za velmi výhodných podmínek.


Firemní články
Operativní leasing i monitoring vozů od světové firmy ALD Automotive

Operativní leasing i monitoring vozů od světové firmy ALD Automotive

Chcete si užívat jízdu autem bez starostí? Nebo potřebujete zařídit firemní vozový park? V tom případě vyzkoušejte moderní a stále oblíbenější službu, kterou je operativní leasing vozů. Ten vám poskytne světově uznávaná společnost ALD Automotive, která v České republice patří k úplné špičce ve svém oboru.


Správa vozového parku: Kompletní servis pro vaše automobily

Správa vozového parku: Kompletní servis pro vaše automobily

Jezdíte často autem, ale nemáte čas se o něj starat? Chcete vozidlo využívat pouze někdy a nemuset se starat o jeho údržbu? Pak vyzkoušejte full-service leasing. Nabízíme vám kompletní servis vašeho vozového parku.


Finanční leasing Praha – pronájem a odkup automobilů

Finanční leasing Praha – pronájem a odkup automobilů

Finanční leasing je určitou formou pronájmu a následného odkupu automobilu. Naší kancelář naleznete v Praze. Během smlouvy splácíte nájem vozu formou leasingu a po jejím splacení přechází automobil do Vašeho vlastnictví. Pokud není jinak stanoveno, pak se zákazník stává majitelem. Máte možnost využívat výhodné cenové nabídky dodavatelů. Splátky jsou fixní dle sepsané smlouvy. Pojištění vozu je zahrnuto do splátek. Na požádání je možné pojištění řešit jiným způsobem. Tato služba je vhodná pro firmy, které chtějí do své firmy nakoupit automobily, ale nemají volné finance pro jejich plnohodnotné vedení.


Operativní leasing pro fyzické osoby Praha – pronájem vozů pro jednotlivce

Operativní leasing pro fyzické osoby Praha – pronájem vozů pro jednotlivce

Nabízíme operativní leasing pro fyzické osoby. Pronajímáme tak vozy jednotlivcům v Praze i v celé ČR. Užívejte si svůj vůz se službou operativního leasingu. Pronajměte si automobil na 24 nebo až 60 měsíců. Nájem vozu se realizuje pomocí rodného čísla soukromé osoby. Úroková sazba je již od 4% p. a. bez omezení horní hranice pořizovací ceny. Splátky jsou fixní po celou dobu platnosti smlouvy. Po ukončení pronájmu se automobil navrací naší leasingové společnosti a Vy máte možnost plynule přejít na novou smlouvu a užívat další vůz. V operativním leasingu naleznete finanční splátku vozu, havarijní i základní pojištění a silniční daň.


Ojeté vozy v ALD Centrum Praha

Ojeté vozy v ALD Centrum Praha

Jste v situaci, kdy vám staré auto dosloužilo, či pouze toužíte rozšířit váš vozový park? Nemáte ale zájem investovat do nejnovějšího modelu vámi oblíbené značky? V tom případě jsou pro vás dobrým řešením ojeté vozy, které vám jistě také přinesou radost z jízdy a dopraví vás k cíli. Vybírat z velkého množství značek a typů můžete v ALD Centrum Praha, kde najdete široký výběr - na své si přijde milovník nafty, benzínu i hybridního automobilu. ALD Centrum prodá přes rok až na dva tisíce automobilů. Naše ojeté vozy skýtají především tyto výhody: - všechna auta vlastní ALD Centrum (jsou zakoupena jako nová v ČR) - u jednotlivých aut je vedena kompletní obchodní a provozní historie - ke každému ojetému vozu je servisní kniha a dokumentace - vedou dokumentaci všech případných pojistných událostí - více než 70 % má možnost odpočtu DPH - výhodné financování s využitím produktů společnosti ALD Automotive a Essox - výhodné nabídky pojištění ojetých vozů s ověřenými partnery Ojeté vozy z ALD Centrum spadají pod divizi mezinárodní leasingové společnosti ALD Automotive. V nabídce najdete především ojeté vozy, které jsou vráceny z ukončených leasingových smluv. Samotná společnost působí ve třiceti sedmi zemích světa a zaměstnává přes čtyři tisíce lidí. To z ní dělá špičku na trhu v oblasti správy vozových parků. Neváhejte a přijďte si vybrat svůj nový vůz.


Správa vozového parku - výhodná služba pro vaši firmu - Praha

Správa vozového parku - výhodná služba pro vaši firmu - Praha

Údržba vozidel, pravidelný servis, pojištění, výměna pneumatik či různé opravy? Správa vozového parku od firmy ALD se postará o to, že se vy sami již nebudete muset starat o nic. K dispozici vám bude v rámci správy vozového parku také nonstop silniční asistence a náhradní vozidlo pro případ potřeby. O svém vozovém parku budete mít dokonalý přehled díky výkazům, které vám bude naše správa vozového parku pravidelně dodávat. Pod kontrolou tak budete mít vše od počtu ujetých kilometrů až po náklady na pohonné hmoty. Na základě analýz, které vám budou správou vozového parku poskytovány, můžete snadno optimalizovat jak náklady, tak i ekologický dopad vašich vozů. Ke správě vozového parku od ALD však patří i řada dalších výhod - své vozy můžete také prodávat prostřednictvím prodejních služeb ALD, a při nákupu nových automobilů využít výhodných cen, které má ALD sjednané u řady prodejců. Sami si zvolíte možnost plateb za správu vozového parku. Záleží na vás, zda chcete platit buď pravidelný měsíční paušální poplatek, nebo platby za skutečné náklady zvlášť. Kromě správy vozového parku nabízí firma ALD mnoho dalších služeb pro malé podniky i velké společnosti. V České republice patří mezi tři největší firmy poskytující operativní leasing a na světovém trhu zabírá ALD přední příčky. Poskytuje také výhodný Full-Service leasing ALL INCLUSIVE, jenž byl již mnohokrát oceněn v prestižních anketách Zlatá Koruna nebo Fleet Awards.


Fleet management Praha – kompletní péče o vozový park

Fleet management Praha – kompletní péče o vozový park

Díky službě fleet management se postaráme o Vaše auta a celý vozový park v Praze i okolí. Často potřebují Vaše vozy servis, nové pneumatiky, pojištění nebo opravy a Vy nemáte čas se o ně postarat. Od toho je naše služba Fleet management, aby Vám zajistila vždy funkční a spolehlivé vozy pro Vaši práci. O svém autě, či více vozech, budete mít vždy přehled a sami si můžete hlídat ujeté kilometry a náklady na pohonné hmoty. A pokur Vás vozidlo nechá na cestě, zavolejte naší službu a my Vám dovezeme náhradní. Ke správě vozového parku patří mnoho výhod. Sníží se Vám peněžní i časové náklady na opravy a starost o auta, pomocí naší služby můžete vozy prodávat a nakupovat nové za výhodnější ceny. Tato služba Fleet managementu je stejná, jako u full service leasingu, ale v tomto případě vozový park vlastníte vy sami. Naši pracovníci Vám rádi pomohou optimalizovat Vaše náklady a sestaví s Vámi balíček služeb, které budete opravdu využívat.