Skartace firemních, citlivých i tajných dokumentů, likvidace jakýchkoliv dokumentů

OPAMETAL s.r.o. Kovošrot a sběrné suroviny Opava

Skartace firemních, citlivých i tajných dokumentů, likvidace jakýchkoliv dokumentů

Životní prostředí je u nás na prvním místě

Mnoho firem se snaží o zelenou politiku. Tedy alespoň na papíře, skutečné hodnoty pak můžou ukazovat pravý opak. My však nejsme jednou z nich. Jsme Opametal a ochranu životního prostředí jsme si vytyčili jako hlavní činnost. Nabízíme proto komplexní služby v oblasti zpracovávání druhotných surovin.

OPAMETAL s.r.o. výkup železa a barevných kovů

Výkup železa nebo barevných kovů přináší motivaci i vám

Opametal je ryze česká firma, které není osud Země lhostejný. Už od roku 1993 se zabýváme oblastí nakládání s odpady (i nebezpečnými). Nejsme jen malá regionální firma, ale své služby poskytujeme v rámci střední Evropy. A chceme motivovat i vás, abyste se zapojili do procesu zlepšování životního prostředí. Kromě dobrého pocitu si od nás totiž odnesete také nemalou finanční odměnu.

Jak už jsme zmínili výše, provádíme komplexní služby v oblasti svozu a zpracování druhotných surovin. A tento proces začíná získáním odpadu. Provozujeme proto několik míst pro sběr a výkup druhotných surovin - železa, barevných kovů, ale i papírů a plastů nebo akumulátorů. Výkup barevných kovů a zejména cena za materiál se odvozuje podle aktuálního kurzu na londýnské burze. Dále zajišťujeme potřebné demoliční práce a odvoz materiálu z likvidací konstrukčních celků. Haly, jeřáby, silážní věže a podobné stavby na místě zlikvidujeme a svezeme na některou z našich poboček. Vážení probíhá na digitálních vahách, které jsou pravidelně úředně cejchovány, takže je zajištěna naprostá přesnost vážení. Naše sběrná místa najdete v těchto městech: Opava, Otice, Znojmo, Práče, Jemnice a Dačice. Všechny tyto pobočky slouží zároveň jako odběrná místa vysloužilého elektrozařízení v rámci kolektivního sběru.

Likvidujte odpad s námi


Ekologická likvidace je základ

Převzetím druhotných surovin to začíná. Po nashromáždění odpadů přejdeme do další fáze zlepšování životního prostředí – zpracování. Odpady dle druhu a rozměru buď lisujeme, nebo stříháme, aby bylo zajištěno maximální využití nosnosti dopravních prostředků a to jak automobilů, tak vagónů. Takto upravený materiál je poté efektivněji zpracováván v hutích a papírnách. Tímto způsobem nakládáme s veškerými odpady, které se objeví v našich sběrných místech. Ekologickou likvidaci provádíme nejenom u odpadů, ale také například u autovraků. Ekologickou likvidaci autovraků provádíme pomocí technologií splňujících náročná zákonná a ekologická opatření. Jste z okolí Znojma? Pak zajistíme odtah nepojízdného autovraku zcela zdarma.


Opametal – to je investice do budoucnosti

Zpracování a ekologické likvidaci odpadů jsme zasvětili činnost firmy. Zajišťujeme služby jak pro jednotlivce (výkup železa, výkup barevných kovů), tak pro společnosti. Zabýváme se totiž svážením odpadů z partnerských firem. A seznam referencí je skutečně dlouhý. Měsíčně zpracujeme až 5 500 tun odpadu! Připojte se k naší vizi o lepším životním prostředí i vy. Je to tak jednoduché. Stačí, když shromáždíte menší či větší množství železa a barevných kovů a využijete služeb našich poboček v městech Znojmo, Opava, Dačice a dalších.

Ekologie je pro nás na prvním místě


Více informací naleznete na našich stránkách  https://opametal.cz/

Vydáno 08.03.2015
150 Zhlédnutí
Topováno 14.06.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

OPAMETAL: Výkup šrotu i barevných kovů na sedmi místech v republice

OPAMETAL: Výkup šrotu i barevných kovů na sedmi místech v republice
Na výkup šrotu se specializuje firma OPAMETAL s.r.o., která sídlí ve Znojmě. Provozovny však má na sedmi místech a díky tomu může své služby poskytovat širšímu okruhu zákazníků. Najdete nás na provozovnách v Opavě i Znojmě, dále v Oticích, Dačicích a Jemnici.

Skartace firemních, citlivých i tajných dokumentů, likvidace jakýchkoliv dokumentů

Skartace firemních, citlivých i tajných dokumentů, likvidace jakýchkoliv dokumentů
„Co je psáno, to je dáno“, pořekadlo, které jistě všichni známe. Papír a tužka se v dnešní moderní době používají spíše výjimečně, ale jakmile je použijeme, jde často o citlivé údaje nebo firemní informace. Jak zlikvidovat tyto nebo i jakékoliv jiné dokumenty? Na to nám odpoví firma OPAMETAL s.r.o.
PODSTRÁNKY

Výkup papíru a skartace dokumentů

Výkup papíru a skartace dokumentů
Výkup všech druhů papírového odpadu a skartace citlivých dokumentů

Výkup železa a šrotu

Výkup železa a šrotu
Výkup, třídění a zpracování železného odpadu, kovošrotu, barevných kovů

Demolice konstrukcí, likvidace autovraků

Demolice konstrukcí, likvidace autovraků
Demolice a odkup konstrukčních celků, ekologická likvidace autovraků
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA OPAMETAL s.r.o. Kovošrot a sběrné suroviny Opava
WEBOVÁ STRÁNKA
OPAMETAL s.r.o.
opametal.cz
Adresa

Adresa

Vančurova 469/28
Opava 746 01

info@opametal.cz
+420 553 034 510


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha