Multifunkční tiskárny, které splňují nejnáročnější kritéria

Pořizovali jste někdy tiskárnu nebo multifunkční zařízení do domácnosti pro občasnou, či běžnou práci? Pak jste se jistě snažili vybrat takový přístroj, který bude v mnoha ohledech ideální. Spolehlivý, rychlý, snadný na údržbu, k dispozici za přijatelnou cenu a jeho provozní náklady vás nezruinují.

Multifunkční tiskárny, které splňují nejnáročnější kritéria

Při výběru profesionálního zařízení, které bude pracovat takřka neustále, jsou tato kritéria pochopitelně vyhraněnější. Proto by neměl být výběr multifunkční tiskárny unáhlený – správná volba může ušetřit spoustu práce i finančních prostředků.  

Toshiba: Kvalita obrazu, bezproblémový provoz, nízké náklady

Při návrhu zařízení si výrobce položil zásadní otázku - Jaká kritéria by měl kopírovací stroj, který je srdcem kanceláře či jiného prostoru, splňovat? Na základě těchto kritérií pak vznikly rozličné multifunkční tiskárny. Ačkoliv se liší konkrétními parametry, všechny splňují základní požadavky moderního kopírovacího stroje.

Jaké má multifunkční zařízení výhody?

·         bezproblémový provoz

·         snadná intuitivní obsluha i manipulace

·         nízké provozní náklady i pořizovací cena

·         tiskárny Toshiba mají vysoce kvalitní obraz

·         jednoduchá údržba

Multifunkční zařízení potřebuje řádnou údržbu

Mít k dispozici spolehlivý stroj je velmi důležité, jeho pořízením to však nekončí. Stejně jako jakékoli jiné stroje vyžadují i tyto multifunkční tiskárny pravidelnou údržbu a servis. O to se stará společnost APPI CZ, která na českém trhu působí už od roku 1994. Nejenže vám pomůže při výběru konkrétního modelu, ale zajistí také instalaci stroje. Pomůže i při řešení problémů a v případě nutnosti zařídí servis, či pravidelnou údržbu přímo u vás.

Na multifunkční tiskárny poskytujeme záruku 5 let

Malé i velké firmy se na kopírovací stroje musí spolehnout. Tiskárny Toshiba v kombinaci s prvotřídním servisem společnosti APPI CZ znamenají pro vaši společnost maximální možné zajištění funkčnosti takového stroje. Důkazem toho je prodloužená záruka o délce 5 let, kterou APPI CZ poskytuje.

Porouchala se vám tiskárna Toshiba? Zapůjčíme vám náhradní

Pokud se vám stroj shodou okolností porouchá, společnost vám garantuje příjezd servisního technika ve stanoveném čase. V případě, že nebude možné vyřešit problém na místě a stroj uvést ihned do provozu, zajistí do druhého dne poskytnutí náhradní multifunkční tiskárny.

 

Je tak na uvážení každého, jak bude při výběru kopírovacího zařízení pro profesionální účely přistupovat. Je však jisté, že při zvolení kvalitního zařízení a spolehlivého dodavatele, který se postará o vše potřebné, odpadá riziko jakýchkoli problémů, či kolizí.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.appi.cz

Vydáno 10.03.2015
115 Zhlédnutí
Topováno 09.12.2015
FIREMNÍ ČLÁNKY

Zlepšete fungování své firmy či vzdělávacího zařízení. Nebojte se moderních tiskových systémů

Zlepšete fungování své firmy či vzdělávacího zařízení. Nebojte se moderních tiskových systémů
Chcete, aby vaše firma, společnost či organizace byla moderní a fungovala zcela bez problémů? Pak se neobejdete bez komplexního řešení tiskového systému. Ten zahrnuje možnost integrace karetních systémů, software pro zjednodušující autorizační proces uživatelů, systémy snížení nákladů na provoz ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA APPI CZ a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
APPI CZ a.s.
www.appi.cz
Adresa

Adresa

Sazečská 645/12
Praha 10 - Malešice 108 00

skrobala@appi.cz
+420 603 464 174


Najdete nás také zde:

ARES
captcha