Kavárna a cukrárna Sladký Méďa – příjemné posezení, lahodné zákusky, ale i pořádání dětských oslav

Hledáte místo, kde si můžete na chvíli odpočinout a nad dobrou kávou a zákuskem zapomenout na starosti běžného dne? Pak je pro vás Sladký Méďa – cukrárna Olomouc tou pravou volbou. Jsme totiž nejlepší kavárna a cukrárna, která nabízí něco pro každého. Můžete si zde v klidu posedět s kamarádkou, naše velké prostory plné nejrůznějších atrakcí a zábavy ale ocení i maminky s dětmi.

Kavárna a cukrárna Sladký Méďa, Olomouc

Cukrárna Olomouc, která nabízí něco pro malé i velké

Všichni rodiče vědí, jak těžké je zabavit malé dítě. Chvíli neposedí, a když si chcete v klidu vychutnat oběd nebo odpolední kávu, nemáte chvilku klidu. Kavárna a cukrárna Sladký Méďa je ale pro děti jako stvořená. Nejen, že nabízíme mnoho lahodných zákusků, zmrzlinových pohárů a ovocných koktejlů, které potěší dětská bříška, my pro ně máme také perfektně vybavený dětský koutek. Vaše ratolesti zde najdou například tobogán s bazénem plným kuliček, tabuli, odrážedla, PLAYSTATION a řadu dalších hraček. Můžete si tak být jistí, že vás od kávy nikdo nebude rušit. Naopak, budete mít problém děti z naší cukrárny dostat.

 

Cukrárna Sladký Méďa Olomouc ale nemyslí pouze na děti. Pro dospělé nabízíme míchané alkoholické nápoje, točenou Plzeň i další oblíbené radosti. Pokud nemáte zrovna chuť na sladké, stačí si vybrat z naší nabídky toastů, panini nebo chlebíčků. V létě si navíc naše zákusky, dorty i lahodné nápoje můžete vychutnat na příjemné venkovní zahrádce. Ta nabízí pohodlí pro rodiče i vyžití pro děti v podobě dětského hřiště s trampolínou a pískovištěm.

Pořádání dětských oslav nechte na nás

Pořádání dětských oslav, to je spousta práce, příprav a následně také zdlouhavý úklid. To vše si můžete odpustit a uspořádat vašim ratolestem oslavu, na kterou jen tak nezapomenou. Jak? Svěřte se do rukou Sladkého Médi. My vám zajistíme kompletní oslavu včetně pohoštění, obsluhy a bohatého programu. Stačí si vybrat z naší nabídky zákusků a občerstvení a my vše zajistíme za vás. Dospělí si tak mohou pochutnat na našich specialitách a děti se pobaví v dětském koutku, který je vhodný pro malé i velké.

Dort patří ke každé oslavě, my vám jej vyrobíme na zakázku

Co by to bylo za oslavu, kdyby na ní chyběl dort. Také s tím vám cukrárna Sladký Méďa umí pomoci. Nabízíme totiž dorty na zakázku přesně podle vašich přání. Dorty na zakázku, ale i všechny naše zákusky, vyrábíme z poctivých čerstvých surovin dle domácí receptury. Ať už tak vaše dítko touží po dortu ve tvaru Hello Kitty, auta nebo Krtečka, dostane lahodný dort plný ovoce a poctivého domácího krému. Dorty na zakázku ale vyrábíme i pro jiné příležitosti, než je pořádání dětských oslav. Vyrobíme vám klasický svatební dort, i netradiční dorty na rodinné oslavy či výročí.  Stačí si vybrat, jakou příchuť, tvar a zdobení si představujete, a my vám vytvoříme dort přesně podle vašich představ.

 

Kavárna a cukrárna Sladký Méďa Olomouc vám zkrátka nabízí kompletní služby, příjemné prostředí i zábavu. Navštivte i vy naši cukrárnu a oslaďte si život.
Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.sladkymeda.cz

Vydáno 10.03.2015
1370 Zhlédnutí
Topováno 30.07.2015
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Sladký Méďa, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Sladký Méďa, s.r.o.
www.sladkymeda.cz
Adresa

Adresa

Mošnerova 1318/14a
Olomouc 779 00

info@sladkymeda.cz
+420 732 729 300


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha