Sladký Méďa, s.r.o.

CZKCukrárna a kavárna s poctivými zákusky Olomouc

Sladký Méďa, s.r.o. v Olomouci je cukrárna s dětským koutkem, která se zaměřuje na výrobu poctivých zákusků. V naší cukrářské výrobě také na zakázku vyrábíme svatební, ovocné, dětské a čokoládové dorty.

Naše cukrárna, která poskytuje příjemné a útulné prostředí, je jako stvořená pro rodiny s dětmi. Vaše ratolesti si užijí spousty zábavy v dětském koutku a na dětském hřišti, kde mají k dispozici zajímavé atrakce a hračky.

V dětském koutku na děti čeká tobogán s pádem do kuliček, vnitřní prolézací kostka s tobogánem a skákací balóny.

V teplých obdobích mohou děti využít venkovní dětské hřiště, které je vybaveno trampolínou, pískovištěm, skluzavkami a houpačkami.

V naší cukrářské výrobně pečeme jedinečné zákusky, které připravujeme podle tradičních receptur. Pro jejich výrobu nepoužíváme rostlinné tuky, práškové náhražky nebo zmrazené polotovary.

Ve výrobně pro Vás připravujeme více jak 55 druhů zákusků, a to pečených i nepečených, krémových, čokoládových, kokosových, oříškových nebo ovocných apod. Vybrat si můžete makronky, rolády, mini dezerty nebo svatební koláčky. Připravujeme také sladký (candy) bar.

Další z našich činností je také zakázková výroba dortů. Připravíme Vám na vaše přání dort na oslavu narozenin, výročí, dětské nebo svatební dorty. Za zkoušku také stojí naše čokoládové, ovocné a cheesecake dorty. Pro milovníky klasiky jsme schopni připravit i klasické zdobené dorty. Pečeme dorty patrové, vícepatrové, nahé dorty, potažené marcipánem nebo s polevou apod.

Naše cukrárna a kavárna je vhodná pro pořádání dětských, rodinných a narozeninových oslav a dokonce i firemních akcí. Cukrárnu je možné si pronajmout pro soukromé i firemní akce a oslavy včetně obsluhy. Součástí cukrárny je i venkovní zahrádka s posezením až pro 60 osob.


Slogan:

Tak trošku jiná cukrárna !


Katalog firem:    

Cukrárny a kavárny

,  

Cukrářské výrobky

,  
Štítky:

cukrárna s dětským koutkem, cukrářská výroba, svatební, ovocné, čokoládové dorty, zákusky Olomouc