Moderní stínící prvky

1A TRADE, s.r.o.

Moderní stínící prvky

1A TRADE: Okna a dveře pro každého

Okna, dveře, vrata a brány té nejvyšší kvality na jednom místě? Ano je to možné, stačí se obrátit na společnost 1A TRADE. Již řadu let vám poskytujeme kompletní služby na poli provádění a dokončování staveb a nabízíme vám pouze osvědčené a kvalitní výrobky, které něco vydrží. Sháníte extrémně odolná plastová okna a dveře, nebo dáváte přednost vlastnostem hliníku? U nás seženete vše a to včetně potřebného příslušenství.

1A TRADE: Okna a dveře pro každého

Plastová okna a dveře Rehau nabízí řešení pro každého

Jaké jsou hlavní parametry při výběru nových oken? Vzhled, cena, nebo snad technologická propracovanost? V naší společnosti víme, že každý zákazník má jinou představu a proto spolupracujeme se světově uznávaným výrobcem plastových oken a dveří, společností Rehau. Sami si tak můžete vybrat přesně ta okna, která vám nejvíce vyhovují. Pro ty, kteří hledají kvalitu za příznivou cenu je tu řada Rehau Clasic, luxusní design zase přináší okna Rehau Briliant Design. Také velice nároční zákazníci si u nás přijdou na své. Plastová okna Rehau PROFI line, vyráběná z vysoce kvalitního materiálu, přináší maximální úspory, dokonalou tepelnou izolaci a perfektní stabilitu.

Nová plastová okna skvěle doplní plastové dveře, které vám také nabízíme hned v několika provedeních. Dveře s propracovaným čtyřkomorovým systémem skvěle obstojí v novostavbě i při rekonstrukci. Stačí si vybrat konkrétní vzhled a barevné provedení.

Chcete odolná okna nenáročná na údržbu? Pak vsaďte na hliník

Pevná konstrukce, dobrá tepelná i zvuková izolace a nenáročná údržba, to je jen několik hlavních výhod hliníkových výrobků. Také proto patří hliníková okna a dveře do naší nabídky již řadu let. Díky svým perfektním konstrukčním vlastnostem navíc vydrží i velkou zátěž a nešetrné zacházení. Hliníková okna a dveře jsou proto tou správnou volbou do škol, nemocnic, panelových domů či úřadů.

Žaluzie, sítě proti hmyzu i další příslušenství pro vaše okna

Máte nová okna, ale něco tomu stále chybí? Tak to budete potřebovat kvalitní příslušenství od firmy 1A TRADE. Máme pro vás širokou nabídku horizontálních i vertikálních žaluzií, které vás ochrání před sluncem i zvědavými sousedy. Výběr je opravdu velký, od klasických euro žaluzií, přes designové žaluzie s motivy dřeva až po moderní látkové rolety. Také otravní komáři a mouchy už vás nikdy nebudou obtěžovat, stačí si u nás pořídit sítě proti hmyzu, které pro vás také máme hned v několika variantách.

Bezpečí pro vaše auto zajistí spolehlivá garážová vrata

Prodejem oken a dveří to v naší společnosti zdaleka nekončí. Myslíme také na pohodlí a bezpečí vašeho plechového miláčka a nabízíme vám celou škálu garážových vrat. Seženete u nás klasická garážová vrata, ale i vrata na dálkový pohon, která jsou nejen funkční, ale také skvěle vypadají a perfektně dotvoří vzhled vašeho domu.

Ve společnosti 1A TRADE si zkrátka přijde na své každý. Proto neváhejte a navštivte naše internetové stránky nebo kamennou prodejnu ještě dnes.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.1a-trade.cz

Vydáno 25.03.2015
440 Zhlédnutí
Topováno 20.07.2023
FIREMNÍ ČLÁNKY

Moderní stínící prvky

Moderní stínící prvky
Sluneční záření je pro nás velice důležité a zdraví v určité míře i prospěšné. Jakmile je ho příliš nebo se stane obtěžujícím, je zapotřebí se vůči němu chránit. Je to jednoduché. Stačí si nechat na vhodná místa namontovat rolety, žaluzie nebo markýzy.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA 1A TRADE, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
1A TRADE, s.r.o.
www.1a-trade.cz
Adresa

Adresa

Jakuba Svobody 1
Ivančice 664 91

info@1a-trade.cz
+420 733 643 373


Najdete nás také zde:

SkypeARES
captcha