Botulotoxin|Třinec, odstranění vrásek, snížení pocení

PLASTICKÁ A KOSMETICKÁ CHIRURGIE MUDr. Daneš Raška, MUDr. Jiří Palkovský

Botulotoxin|Třinec, odstranění vrásek, snížení pocení

Plastická a kosmetická chirurgie: Odstraňujeme vaše komplexy!

Málokdo se narodí ve svých očích jako dokonalý. Každý máme nějaký ten komplex z určité části svého těla, který schováváme před zraky ostatních lidí. Neschovávejte svoje nedostatky, raději je rovnou odstraňte.

Plastika, plastická chirurgie, Třinec

Plastická chirurgie s lidským přístupem

Jsme plastická a kosmetická chirurgie se sídlem v Třinci. K našim pacientům se snažíme přistupovat s maximální úctou a profesionalitou. Jsme tu pro vás a snažíme se docílit maximální spokojenosti nejenom s vaším tělem, ale také s naším pracovištěm. Naše plastická chirurgie léčí komplexy už více než 20 let – s datem vzniku roku 1993 jsme první privátní plastickou a kosmetickou chirurgií v České republice. Disponujeme stabilním týmem dvou zkušených lékařů a dvou zdravotních sester. My lékaři Plastické a kosmetické chirurgie, Daneš Raška a Jiří Palkovský máme bohaté zkušenosti. MUDr. Raška pracuje v oboru plastické chirurgie přes 30 let! Druhý z doktorů, Jiří Palkovský, se oboru věnuje přes 25 let. Spolu s našimi zdravotními sestrami tvoříme stabilní tým po celou dobu našeho fungování. O tom, že patříme k jedněm z nejzkušenějších plastických chirurgií v Česku, svědčí i fakt, že za dobu svého trvání prošlo našima rukama přes 30 000 spokojených klientů!

Plastická a kosmetická chirurgie


Chirurgické zákroky i drobné úpravy

Nabídka námi prováděných úkonů je opravdu široká. Provádíme rozsáhlé operace, ale i drobné úpravy, operace hrazené zdravotními pojišťovnami, ale také ty pojišťovnami nehrazené, včetně kosmetických. V závažnosti operace a jejím rozsahu se u nás můžete zdržet pouze několik minut nebo podstatně déle. Naši klienti tak můžou očekávat kvalitně odvedenou práci v těchto oblastech:

· Liposukce
· Zvětšení prsou
· Zmenšení prsou
· Modelace prsou
· Operace očních víček
· face lift
· …a mnoho dalších drobných i rozsáhlejších úkonů

Buďte tím, kým jste vždy chtěli být. Plastická a kosmetická chirurgie se sídlem v Třinci vám k tomu může pomoci.

Drobné chirurgické výkony


Když komplexy přerostou do hrozby

Pomáháme nejenom z estetického, ale také ze zdravotního hlediska. Znaménko na těle se vám možná jen nelíbí, ale může být také indikátorem vážného zdravotního onemocnění. Plastická a kosmetická chirurgie proto ve svém portfoliu služeb nabízí operace, které jsou nezbytné pro zachování zdraví. Do naší nabídky patří samozřejmě operace kožních nádorů, karpálních tunelů a jiných onemocnění rukou. Mimo to nabízíme aplikaci botulotoxinu, výplní ať už vlastním tukem nebo komerčními preparáty

Jizvy vypráví životní příběh člověka. Pokud ale s nimi nejste spokojeni, pokusíme se je upravit tak, aby vadily co nejméně. Pomáháme také lidem, kteří utrpěli úraz a nejsou spokojení se svým vzhledem. Zkrátka, pokusíme se vás vrátit do normálního života. Přijďte na naše pracoviště Plastické a kosmetické chirurgie v Třinci, my se na vás nebudeme dívat skrze prsty, ale pokusíme se vám pomoci.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.raskapalkovsky.cz/

Vydáno 02.04.2015
1623 Zhlédnutí
Topováno 18.01.2023
FIREMNÍ ČLÁNKY

Dupuytrenova kontraktura už je řešitelná i bez operace

Dupuytrenova kontraktura už je řešitelná i bez operace
Dupuytrenova kontraktura, velmi nepříjemné onemocnění, už má i jiné řešení, než to chirurgické, a tedy operaci. Nově je u nás totiž k dostání také speciální injekční preparát Xiapex, který umožňuje nechirurgickou léčbu. Dupuytrenova kontraktura tak může být léčena bez významných pooperačních ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA PLASTICKÁ A KOSMETICKÁ CHIRURGIE MUDr. Daneš Raška, MUDr. Jiří Palkovský
WEBOVÁ STRÁNKA
PLASTICKÁ A KOSMETICKÁ CHIRURGIE
www.raskapalkovsky.cz
Adresa

Adresa

Lesní 511
Třinec 739 61

rdanes@seznam.cz
+420 558 322 821


Najdete nás také zde:

ARES
captcha