Zateplení fasády – nejsnadnější způsob, jak ušetřit za energie

Energetické požadavky se během několika let zásadně změnily. Proměnily se i vlastnosti běžně dostupných materiálů, které jsou na mnohem vyšší úrovni než kdykoli dříve. Právě proto je třeba u starých domů provádět revitalizaci, jejímž cílem je úspora za energie. Základem revitalizace je přitom zateplování fasády.

Zateplování fasád Praha, Jumar s.r.o.

Chcete ušetřit? Pomůže vám zateplení fasády

Tepelná izolace budov se provádí z několika důvodů. Jak již bylo zmíněno, tím hlavním je snaha ušetřit na výdajích za energie. Zateplené domy jsou totiž mnohem méně energeticky náročné. Dokážou si udržet teplo po delší dobu a obtížněji dovnitř propouští chlad. Mimo to zateplení pomáhá při odhlučnění, prodlužuje životnost domu a dobře vypadá. Zateplování fasády je investicí do budoucna, jelikož se tím zvedá tržní cena stavby.

Jaké má zateplování fasády výhody?

·         nižší výdaje za vytápění

·         lepší izolace tepla

·         vyšší tržní hodnota domu

·         odhlučnění domu

·         větší životnost stavby

Zateplení fasády panelových domů je práce pro odborníky

Zatímco zateplování rodinného domu zvládne i šikovný kutil, zateplit kompletně celou fasádu panelového domu je úkol pro opravdové profesionály. Taková činnost totiž vyžaduje maximální pečlivost, znalost stavby i konstrukce panelového domu. Nehledě na to, že jde často o výškové práce, při kterých je třeba splňovat bezpečností předpisy.

Nejen Praha a Středočeský kraj zatepluje se společností Jumar

Společnost Jumar na trhu působí už od roku 1999 a za tu dobu si vybudovala skvělé renomé. V našem týmu je více než 60 pracovníků, kteří své práci rozumí. Pro zateplování fasády používáme moderní zateplovací systémy CEMIX či BAUMIT. Vlastníme certifikát o ovládání těchto zateplovacích systémů, dále certifikát Zelená úsporám, TZÚS či ISO 9001.

Zateplování fasády i kompletní revitalizace

Tým pracovníků ze společnosti Jumar se kromě zateplení fasády dokáže postarat i o kompletní revitalizaci panelových domů tak, aby odpovídaly dnešním náročným technologickým požadavkům. Ačkoliv je hlavním sídlem společnosti Praha, pro práci to není podmínkou. Důkazem toho mohou být revitalizace panelových domů v Ostravě či ve Slaném.

 

Mnohaletá praxe, rozsáhlý tým profesionálních pracovníků i bohaté reference jsou hlavními důvody, proč využít při revitalizaci panelových domů právě této společnosti. Navštivte naše internetové stránky a dozvíte se více důležitých informací.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.jumar.cz/sluzby/

Vydáno 14.04.2015
174 Zhlédnutí
Topováno 05.02.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Zateplování fasád Praha – zateplení fasády na profesionální úrovni

Zateplování fasád Praha – zateplení fasády na profesionální úrovni
Zateplení fasády vám umožní ušetřit náklady za vytápění, zajistí tepelný komfort bydlení po celý rok, ale i ekologické a zdravé bydlení. Zateplení fasády proto není radno podceňovat. Hledáte i vy odborníky, kterým byste zateplení fasády mohli bez starostí svěřit? Obraťte se na společnost ...

Revitalizace bytových domovů a také zateplování budov - téma, které jistě hned nadchne všechny majitele bytů

Revitalizace bytových domovů a také zateplování budov - téma, které jistě hned nadchne všechny majitele bytů
V dnešní době už jsou schopni zrealizovat jakoukoliv zakázku „na klíč“. Zajistí vám kompletní revitalizaci vašeho bytového domu. Skvělá volba při stavbě, opravě či revitalizaci bytových domů, administrativních budov, výrobních hal nebo dalších objektů.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Zateplování fasád Praha Jumar s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Zateplování fasád Praha
www.jumar.cz
Adresa

Adresa

Jizerská 328/4
Praha 9 - Čakovice 196 00

jumar@jumar.cz
+420 735 190 390


Najdete nás také zde:

ARES
captcha