Zateplování fasád Praha
Jumar s.r.o.Zateplování fasád Praha – zateplení fasády na profesionální úrovni

Zateplení fasády vám umožní ušetřit náklady za vytápění, zajistí tepelný komfort bydlení po celý rok, ale i ekologické a zdravé bydlení. Zateplení fasády proto není radno podceňovat. Hledáte i vy odborníky, kterým byste zateplení fasády mohli bez starostí svěřit? Obraťte se na společnost Zateplování fasád Praha. Můžeme nabídnout letité zkušenosti v oboru a komplexní řešení zateplení fasád pro všechny typy staveb.

zateplení fasád

Zateplování fasád profesionálně

Vnější zateplení fasády s sebou přináší celou řadu výhod. Obyvatele chrání před hlukem z ulice, dům pak zase před mrazem, sluncem a dalšími vnějšími vlivy a dodá mu nový atraktivní vzhled. To vše se ale stane pouze, pokud je zateplení fasády provedeno skutečně kvalitně. Ve společnosti Zateplování fasád Praha jsme si toho vědomi. Zateplování fasád proto provádíme vždy dle platných technických norem a předpisů. K práci pak používáme pouze osvědčené výrobky od uznávané společnosti PCI. Vlastníme navíc také certifikaci „Osvědčení odborné způsobilosti k provádění zateplovacích systémů“. S námi tedy máte jistotu, že zateplení fasády proběhne profesionálně a přesně dle aktuálních norem.

Zateplování fasád kvalitně


Nabízíme opravy balkonů i další služby spojené se zateplením fasády

Zateplování fasád ale není to jediné, na co se v naší firmě soustředíme. Jsme odborníci na celkovou revitalizaci panelových domů. Poradíme si i s opravami fasád, montáží oken či rekonstrukcemi střech. Soustředíme se také na systémové řešení balkónu a lodžií. Zajistíme jejich opravy, zateplení i dodávku příslušenství.

Ať už chcete novou fasádu pro svůj dům, nebo hledáte firmu, která se postará o kompletní modernizaci paneláku, obraťte se na nás. V zateplování fasád i dalších stavebních pracích jsem totiž jedničky na trhu.

Revitalizace - poradíme si s okny, střechou i balkony
FIREMNÍ ČLÁNKY


Zateplení fasády – nejsnadnější způsob, jak ušetřit za energie

Zateplení fasády – nejsnadnější způsob, jak ušetřit za energie

Energetické požadavky se během několika let zásadně změnily. Proměnily se i vlastnosti běžně dostupných materiálů, které jsou na mnohem vyšší úrovni než kdykoli dříve. Právě proto je třeba u starých domů provádět revitalizaci, jejímž cílem je úspora za energie. Základem revitalizace je přitom zateplování fasády.

Vydáno 14.04.2015
Revitalizace bytových domovů a také zateplování budov - téma, které jistě hned nadchne všechny majitele bytů

Revitalizace bytových domovů a také zateplování budov - téma, které jistě hned nadchne všechny majitele bytů

V dnešní době už jsou schopni zrealizovat jakoukoliv zakázku „na klíč“. Zajistí vám kompletní revitalizaci vašeho bytového domu. Skvělá volba při stavbě, opravě či revitalizaci bytových domů, administrativních budov, výrobních hal nebo dalších objektů.

Vydáno 10.05.2017Vydáno 11.02.2016
116 Zhlédnutí
Topováno 16.01.2018