Zbavte se problémů pod rukama špičkových odborníků na laserovou chirurgii a estetickou medicínu

Centrum laserové chirurgie a kosmetiky Chirmedica ve Znojmě poskytuje komplexní péči z oblasti chirurgické ambulantní léčby a estetické medicíny pomocí nejmodernějších laserových přístrojů. Spolupráce s předními výrobci laserových technologií a špičkovými odborníky na využití laserů v medicíně vám zaručuje kvalitní péči bez rizika.


Komplexní péče o zdraví i mladistvý vzhled

Na klinice Chirmedica Znojmo se vám dostane kvalitní péče jednak v oblasti léčby křečových žil, hemoroidů a dalších onemocnění střev a konečníku, provádíme také specializované laserové zákroky, ultrazvukem naváděné operace HAL-RAR A.M.I. Doppler System atd. Kromě chirurgických výkonů se klinika zaměřuje také na estetickou laserovou medicínu zaměřenou na omlazovací, regenerační a léčebné metody.

Chirurgické zákroky laserem vás nevyřadí z běžného života

  • Zbavíme vás křečových žil nejnovější metodou – laserovým ošetřením EVLT, které pomocí laserové sondy z vnitřní strany zneprůchodní žílu způsobující varixy. Křečové žíly se následně odstraňují operačně nebo se postupně zmenšují až do úplného zmizení. Před tímto zákrokem je nutné duplexní sonografické vyšetření.
  • Provádíme ambulantní léčbu hemoroidů ve 2. – 3. stadiu metodou HAL-RAR, kdy pomocí speciální ultrazvukové sondy dochází k identifikaci cév, a ty jsou následně uzavřeny vstřebatelným stehem.

Estetická laserová medicína vám vrátí mladistvý vzhled a sebevědomí

Laserové zákroky estetické medicíny přispívají k lepšímu pocitu ze sebe sama a navracejí do života duševní pohodu a sebevědomí žen i mužů. V centru laserové chirurgie a kosmetiky provádíme:

  • vyhlazení vrásek a dalších projevů stárnutí na kůži pomocí systému eMatrix, frakčního laseru atd.
  • obnovení tvorby kolagenu a vyhlazení jizev po akné či operacích
  • vypnutí ochablé kůže, odstranění celulitidy, strií a projevů lupénky
  • redukci nadměrných tukových zásob
  • odstranění tetování, pigmentových skvrn a rozšířených žilek
  • aplikaci botulotoxinu, výplňových materiálů do vrásek
  • …a mnoho dalších výkonů estetické medicíny, které pomáhají k odstranění problémů a lepšímu pocitu

 

Výhodné balíčky

Využít můžete také nabídky výhodných regeneračních a revitalizačních balíčků, které vám nejen zajistí mladistvý vzhled v jakémkoli věku, ale také ušetří nemalé peníze. V rámci těchto zvýhodněných akcí dostanete regenerační masky, ošetření problematických partií přístrojem eTwo Sublime, případně vyhlazení vrásek systémem eMatrix, dle zvoleného balíčku.

Více informací o klinice Chirmedica a nabízených chirurgických a kosmetických výkonech naleznete na webových stránkách www.laserznojmo.cz.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.laserznojmo.cz

Vydáno 12.12.2013
555 Zhlédnutí
Topováno 13.09.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Laserová operace pomůže vyřešit hemoroidy i křečové žíly

Laserová operace pomůže vyřešit hemoroidy i křečové žíly
Trápí vás hemeroidy, křečové žíly nebo akné? Na tyto i jiné problémy vám pomůže laser. Ve společnosti CHIRMEDICA nabízíme laserové operace všeho druhu, které vyřeší problémy zdravotní i estetické bez nutnosti hospitalizace. Kontaktujte nás i vy a zjistěte, jak vám může laser pomoci.

Laserové odstranění tetování, pigmentace i popraskaných žilek

Laserové odstranění tetování, pigmentace i popraskaných žilek
Uvažujete o tom, že už přišel čas na odstranění tetování, které nebylo v minulosti vhodně zvolené? Anebo vás trápí nevzhledné pigmentové skvrny či popraskané žilky? Ve všech případech vás trápení zbaví centrum laserové chirurgie a kosmetiky Chirmedica s.r.o. ve Znojmě.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA CHIRMEDICA s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
CHIRMEDICA s.r.o.
www.laserznojmo.cz
Adresa

Adresa

Pražská 1662/23
Znojmo 669 02

recepce.chirmedica@seznam.cz
+420 603 779 005


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha