Laserová operace pomůže vyřešit hemoroidy i křečové žíly

Trápí vás hemeroidy, křečové žíly nebo akné? Na tyto i jiné problémy vám pomůže laser. Ve společnosti CHIRMEDICA nabízíme laserové operace všeho druhu, které vyřeší problémy zdravotní i estetické bez nutnosti hospitalizace. Kontaktujte nás i vy a zjistěte, jak vám může laser pomoci.

laserové operace křečových žil i hemeroidů

Laser pro léčbu hemeroidů

Hemeroidy jsou nepříjemné pro pacienty každého věku. Bolesti, pálení, svědění a krvácení z konečníku jsme vás ale schopni zbavit ambulantně, pomocí metody HAL – RAR. Díky speciální ultrazvukové sondě jednoduše identifikujeme hemoroidální cévy a uzavřeme je vstřebatelným stehem. Pokud je nutné provést ošetření vyklenujícho konečníku, využijeme krátkodobé celkové anestezie (RAR). Ihned po zákroku vás ale pustíme do domácího léčení. K úspěšné léčbě hemeroidů samozřejmě nestačí použít laser. Nutné je upravení stravy, zvýšená hygiena i odstranění všech nesprávných návyků, zákrok HAL – RAR, který vám v CHIRMEDICA nabízíme je ale ideální všude tam, kde selhaly klasické pokusy o léčbu a uleví i pacientům s nejtěžším stádiem onemocnění.

Laser vám pomůže od hemeroidů


Laserová operace křečových žil

Oblast, kde lze laser účinně využít je také léčení křečových žil. Laserová operace křečových žil je totiž postavena na jejich zatavování, ne odstraňování z těla, jak je tomu u klasické operace křečových žil. Jaké má tedy laserová operace výhody? Provádí se ambulantně, pouze s lokální anestezií. Po výkonu je pacient schopen pracovat už po 3 dnech, doba zotavování je tak mnohem kratší, také krevní podlitiny jsou po laserové operaci minimální. Nošení punčoch je pak nutné pouze 14 dní po zákroku. Pokud i vás obtěžují křečové žíly a chcete se jich zbavit rychle, bezbolestně a neinvazivně, je pro vás laserová operace křečových žil správnou volbou.

Laserová operace křečových žil je mnohem šetrnější


Laser nabízí spoustu možností

Laser ale nabízí i celou řadu dalších možností. Slouží například k léčbě akné, vyhlazení pleti nebo vrásek. Laserem jde ale šetrně odstranit také mateřská znaménka či bradavice. Zaujaly i vás možnosti využití laseru ve zdravotnictví? Kontaktuje nás a svěřte se nám se svými problémy. Rádi vám navrhneme řešení.Vydáno 23.11.2015
2994 Zhlédnutí
Topováno 25.07.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Zbavte se problémů pod rukama špičkových odborníků na laserovou chirurgii a estetickou medicínu

Zbavte se problémů pod rukama špičkových odborníků na laserovou chirurgii a estetickou medicínu
Centrum laserové chirurgie a kosmetiky Chirmedica ve Znojmě poskytuje komplexní péči z oblasti chirurgické ambulantní léčby a estetické medicíny pomocí nejmodernějších laserových přístrojů. Spolupráce s předními výrobci laserových technologií a špičkovými odborníky na využití laserů v medicíně vám ...

Laserové odstranění tetování, pigmentace i popraskaných žilek

Laserové odstranění tetování, pigmentace i popraskaných žilek
Uvažujete o tom, že už přišel čas na odstranění tetování, které nebylo v minulosti vhodně zvolené? Anebo vás trápí nevzhledné pigmentové skvrny či popraskané žilky? Ve všech případech vás trápení zbaví centrum laserové chirurgie a kosmetiky Chirmedica s.r.o. ve Znojmě.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA CHIRMEDICA s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
CHIRMEDICA s.r.o.
www.laserznojmo.cz
Adresa

Adresa

Pražská 1662/23
Znojmo 669 02

recepce.chirmedica@seznam.cz
+420 603 779 005


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha