Ekologická likvidace autovraku nově na provozovně v Moravském Krumlově

Máte vozidlo po havárii nebo už váš automobil dosloužil a potřebujete zařídit jeho ekologickou likvidaci? Obraťte se na IB – MET, kde se vám dostane kvalitní péče a osobního přístupu. Bez protokolu o ekologické likvidaci, který vystavíme zdarma, není možné automobil odhlásit z registru vozidel.

ekologická likvidace materiálů, IB - MET s.r.o.

IB – MET: EKOLOGICKÁ LIKVIDACE AUTOMOBILŮ

Společnost IB – MET nabízí komplexní služby v oblasti zpracování železných a neželezných kovů, elektrokabelů a elektromotorů. Zajistíme výkup, dopravu i následnou ekologickou likvidaci materiálu. Samozřejmostí je vystavení dokladu o ekologické likvidaci. Kromě služeb autovrakoviště můžete využít také výhodné nabídky nákupu použitých autodílů.

Firma sídlí v Hlubokých Mašůvkách u Znojma, nově však otevřela provozovnu také v Moravském Krumlově na ulici Ivančická 484.

Rovněž v Moravském Krumlově, na ulici U mostu 588, je možné využít služby kovošrotu, tedy výkup, třídění, úpravu a zpracování odpadů a druhotných surovin. Šetrným a zodpovědným zacházením s recyklovatelnými materiály a podporou jejich dalšího využití přispíváme k ochraně životního prostředí.

Ekologická likvidace vozidel


JAK NA LIKVIDACI VAŠEHO AUTOVRAKU?

Autovraky jsou nebezpečným odpadem, který je třeba ekologicky zlikvidovat. Nakládání s takovýmto rizikovým odpadem podléhá zákonu č. 185/2001 Sb. o odpadech v platném znění a vyhlášce č. 352/2008 Sb. o nakládání s autovraky.

Rozhodnete-li se pro ekologickou likvidaci vozidla u společnosti IB – MET, vykoupíme váš autovrak a zařídíme vše potřebné pro vaše maximální pohodlí. Výkup kompletního autovraku se pohybuje od 1000 do 3000 Kč. Zajistíme pro vás zdarma také odvoz autovraku odkudkoliv až k nám na autovrakoviště a vystavení dokladu o ekologické likvidaci automobilu, bez kterého není možné automobil odhlásit z registru motorových vozidel.

Provádíme ekologickou likvidaci jak osobních, tak i užitkových a nákladních vozidel, a to jak havarovaných, zkorodovaných i jinak poškozených.

Informujte se o podrobnostech na webových stránkách


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.ib-met.cz/

Vydáno 18.12.2013
636 Zhlédnutí
Topováno 16.06.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kovošrot Znojmo, Moravský Krumlov, Hrušovany nad Jevišovkou

Kovošrot Znojmo, Moravský Krumlov, Hrušovany nad Jevišovkou
Všude se najde nepotřebný materiál v podobě různých kabelů, drátů a kovů. Mnohdy je problém s odvozem nebo s místem, na kterém byste kovový odpad mohli nechat. Co byste však řekli na to, kdyby vám někdo poskytnul nejen místo, ale také odvoz a ještě za to zaplatil? Přesně takové služby poskytuje ...

Ekologická likvidace autovraků Znojmo, Moravský Krumlov, Hrušovany nad Jevišovkou

Ekologická likvidace autovraků Znojmo, Moravský Krumlov, Hrušovany nad Jevišovkou
V případě, že jste se stali majiteli autovraků, tak je ze zákona vaší povinností ekologická likvidace takového vozidla. Pokud si s tímto nevíte rady nebo byste uvítali profesionální pomoc, tak o odvoz a likvidaci vozidla, které již není schopné provozu, se postará firma IB - MET s.r.o.

Použité autodíly a náhradní díly na vozy všech druhů od autovrakoviště IB – MET

Použité autodíly a náhradní díly na vozy všech druhů od autovrakoviště IB – MET
Hledáte náhradní díly na vozidla, sháníte použité autodíly nebo potřebujete využít služby autovrakoviště? Pak se obraťte na společnost IB – MET s.r.o., která provozuje autovrakoviště v okrese Brno-venkov - v Ivančicích, Znojmě, Moravském Krumlově a Pohořelicích.

Náhradní autodíly různých značek automobilů

Náhradní autodíly různých značek automobilů
Čas od času se stane, že vozidlo potřebuje opravu, případně i náhradní autodíly. Nové autodíly mnohdy nejsou levnou záležitostí, a může se stát, že kvůli nim budete muset sáhnout hodně hluboko do peněženky. Ne však v případě, že se obrátíte na naši společnost IB-MET a jednu z mnoha poboček na jižní ...

IB – MET: To je ekologická likvidace vozidel bez starostí

IB – MET: To je ekologická likvidace vozidel bez starostí
Dosloužilo už vaše staré auto a vy se ho chystáte vyměnit za nové? Nebo jste havarovali a váš vůz je na odpis? Pak vás nemine sešrotování automobilu a jeho ekologická likvidace. Že nevíte, jak se taková věc vyřizuje? Jsou to pro vás starosti navíc? Pak se svěřte do rukou odborníků. Ekologická ...
PODSTRÁNKY

Ekologická likvidace vozidel

Ekologická likvidace vozidel
Ekologická likvidace vozidel, náležitosti pro vyřízení, průběh likvidace

Kovošrot a výkup kovů

Kovošrot a výkup kovů
Výkup nepotřebného kovového odpadu za výhodné ceny v kovošrotu

Autovrakoviště, prodej použitých autodílů

Autovrakoviště, prodej použitých autodílů
Autovrakoviště, výkup nepojízdných vozidel, prodej použitých autodílů
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA IB - MET s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
IB - MET s.r.o.
www.ib-met.cz
Adresa

Adresa

č. 251
Hluboké Mašůvky 671 52

ibmet@ibmet.cz
+420 724 731 959


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramwww.ceskaporadna.czARES
captcha