AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o.
Komunální služby PrahaAVE CZ je špička v oblasti odpadového hospodářství

Společnost AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. poskytuje komplexní služby v oblasti odpadového hospodářství a zajišťuje nejvyšší technologickou a ekologickou kvalitu zpracování odpadu od sběru přes svoz odpadu až po zpracování či likvidaci odpadu, pokud není možné jeho znovuzhodnocení.


Kvalita služeb je pro nás na prvním místě

Skupina AVE CZ patří mezi přední společnosti nabízející služby odpadového hospodářství pro komunální a soukromé zákazníky ve střední a východní Evropě. Působíme na trhu již od roku 1993 a od doby svého vzniku se nám podařilo zajistit významné postavení oproti konkurenci. Zajišťujeme nejvyšší technologickou a ekologickou úroveň zpracování odpadu v oblasti komunálních a průmyslových služeb a sanace starých ekologických zátěží.

Kvalita je pro nás prioritou, a proto všechny provozovny skupiny AVE CZ, kterých je v České republice v současné době již přes 30, odpovídají veškerým požadavkům ISO a jsou držiteli certifikátu „Odborný podnik pro nakládání s odpady“. Celý mezinárodní koncern AVE Energie AG Umwelt působí v osmi zemích Evropy na více než 160 certifikovaných pobočkách.

 
Komplexní služby odpadového hospodářství

Nabízíme komplexní portfolio služeb v nakládání s komunálními, průmyslovými a nebezpečnými odpady:
  • Sběr komunálního, průmyslového a nebezpečného odpadu (i velkoobjemového)
  • Svoz odpadu a využití separovaných složek
  • Zpracování a znovuzhodnocení druhotných surovin
  • Likvidace odpadu
  • Čištění a údržba komunikací, dopravní značení, údržba městské zeleně
  • Průmyslové služby (čištění průmyslových provozů)
  • Sanace starých ekologických zátěží
  • Provozování sběrných dvorů, skládek, pronájem kontejnerů
  • Poradenská činnost v oblasti odpadového hospodářství


AVE CZ dětem

Společnost AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. pravidelně pořádá také akce a exkurze pro děti, při kterých ve spolupráci se školami přináší ekologickou osvětu těm nejmladším. V rámci Dne Země a Dne dětí si děti zábavnou formou osvojí základní informace o třídění odpadu, sběru surovin a ochraně přírody, které si poté vyzkouší v praxi prostřednictvím soutěží o ceny.


Více o společnosti AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. a nabídce služeb se dozvíte na webové prezentaci firmy.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.avecz.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


AVE CZ – úklidové služby, technická správa budov i další služby pro úspěch vašeho podnikání

AVE CZ – úklidové služby, technická správa budov i další služby pro úspěch vašeho podnikání

Společnost AVE CZ patří již od roku 1993 k jedničce v oboru odpadového hospodářství po celé České republice. Protože se ale snažíme vyhovět všem vašim požadavkům a podpořit vaše podnikání, nabízíme vám i další užiteční služby. K dispozici je vám tak naše technická správa budov či úklidové služby, rádi pro vás ale zajistíme i schopné recepční, strážné nebo zařídíme občerstvení na akci.

Vydáno 01.09.2015
Odpadové hospodářství se zárukou kvality a bezpečnosti

Odpadové hospodářství se zárukou kvality a bezpečnosti

Společnost AVE CZ, zabývající se odpadovým hospodářstvím a spadající do mezinárodního koncernu AVE s více než 160 certifikovanými pobočkami v centrální a východní Evropě, se vyznačuje širokým portfoliem služeb ve svém oboru. Specializuje se na služby odpadového hospodářství, jako je sběr odpadu a doprava, zpracování odpadu, odstranění odpadu nebo jeho znovuzhodnocení.

Vydáno 11.04.2014Vydáno 31.10.2012
339 Zhlédnutí