AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o.
Komunální služby PrahaOdpadové hospodářství se zárukou kvality a bezpečnosti

Společnost AVE CZ, zabývající se odpadovým hospodářstvím a spadající do mezinárodního koncernu AVE s více než 160 certifikovanými pobočkami v centrální a východní Evropě, se vyznačuje širokým portfoliem služeb ve svém oboru. Specializuje se na služby odpadového hospodářství, jako je sběr odpadu a doprava, zpracování odpadu, odstranění odpadu nebo jeho znovuzhodnocení.


Služby AVE CZ v oblasti odpadového hospodářství jsou určeny jak pro komunální, tak soukromé zákazníky. Technologie zpracování odpadu, a s nimi ruku v ruce jsoucí ekologická úroveň všech procesů odpadového hospodářství, společnost AVE CZ zajišťuje na té nejvyšší možné úrovni.

Kvalita a bezpečnost odpadového hospodářství především

Nejvyšším cílem a prioritou při poskytování služeb odpadového hospodářství je pro společnost AVE CZ bezesporu kvalita a samozřejmě také bezpečnost. Proto všechny provozovny AVE CZ odpovídají nemilosrdným požadavkům předepsaných normami ISO a vlastní certifikát s názvem „Odborný podnik pro nakládání s odpady“. Těchto provozoven a dceřiných společností jsou přitom jen po celé České republice přes tři desítky.

Specialista na odpadové hospodářství AVE CZ v České republice působí již od roku 1993. Proto není divu, že se jedná o zkušenou společnost s potřebným zázemím vybaveným kvalitní technikou a technologiemi, čímž si zajistila významné postavení na českém trhu odpadového hospodářství.

Odpadové hospodářství od AVE CZ

Základní segmenty trhu v oblasti odpadového hospodářství, na které se AVE CZ specializuje, jsou komunální služby, průmyslové služby a také sanace starých ekologických zátěží.

V rámci prvních dvou zmíněných oblastí, tedy komunálních a průmyslových služeb v oblasti odpadového hospodářství, se AVE CZ věnuje především komunálnímu a živnostenskému odpadu ve smyslu jejich svozu a odstranění, dále samozřejmě svozu a využití separovaného odpadu a zpracování druhotných surovin.

Nejen odpady, ale i čištění komunikací a údržba městské zeleně

Další kategorií zaměření odpadového hospodářství AVE CZ jsou nebezpečné odpady, tedy jejich svoz a odstranění, s čímž jsou spojené i sanace starých ekologických zátěží. AVE CZ provádí vedle samotného odpadového hospodářství také letní i zimní čištění a údržbu komunikací, čištění průmyslových provozů nebo údržbu městské zeleně.

Mezi služby odpadového hospodářství poskytované společností AVE CZ můžeme zahrnout i provoz sběrných dvorů, svoz velkoobjemového odpadu a pronájem kontejnerů. Je také specialistou na poradenskou činnost v oblasti nakládání s odpady a Total Waste Management.

Více o společnosti AVE CZ specializující se na odpadové hospodářství naleznete ZDE.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.avecz.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


AVE CZ – úklidové služby, technická správa budov i další služby pro úspěch vašeho podnikání

AVE CZ – úklidové služby, technická správa budov i další služby pro úspěch vašeho podnikání

Společnost AVE CZ patří již od roku 1993 k jedničce v oboru odpadového hospodářství po celé České republice. Protože se ale snažíme vyhovět všem vašim požadavkům a podpořit vaše podnikání, nabízíme vám i další užiteční služby. K dispozici je vám tak naše technická správa budov či úklidové služby, rádi pro vás ale zajistíme i schopné recepční, strážné nebo zařídíme občerstvení na akci.

Vydáno 01.09.2015
AVE CZ je špička v oblasti odpadového hospodářství

AVE CZ je špička v oblasti odpadového hospodářství

Společnost AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. poskytuje komplexní služby v oblasti odpadového hospodářství a zajišťuje nejvyšší technologickou a ekologickou kvalitu zpracování odpadu od sběru přes svoz odpadu až po zpracování či likvidaci odpadu, pokud není možné jeho znovuzhodnocení.

Vydáno 31.10.2012Vydáno 11.04.2014
404 Zhlédnutí