Odpadové hospodářství se zárukou kvality a bezpečnosti

Společnost AVE CZ, zabývající se odpadovým hospodářstvím a spadající do mezinárodního koncernu AVE s více než 160 certifikovanými pobočkami v centrální a východní Evropě, se vyznačuje širokým portfoliem služeb ve svém oboru. Specializuje se na služby odpadového hospodářství, jako je sběr odpadu a doprava, zpracování odpadu, odstranění odpadu nebo jeho znovuzhodnocení.


Služby AVE CZ v oblasti odpadového hospodářství jsou určeny jak pro komunální, tak soukromé zákazníky. Technologie zpracování odpadu, a s nimi ruku v ruce jsoucí ekologická úroveň všech procesů odpadového hospodářství, společnost AVE CZ zajišťuje na té nejvyšší možné úrovni.

Kvalita a bezpečnost odpadového hospodářství především

Nejvyšším cílem a prioritou při poskytování služeb odpadového hospodářství je pro společnost AVE CZ bezesporu kvalita a samozřejmě také bezpečnost. Proto všechny provozovny AVE CZ odpovídají nemilosrdným požadavkům předepsaných normami ISO a vlastní certifikát s názvem „Odborný podnik pro nakládání s odpady“. Těchto provozoven a dceřiných společností jsou přitom jen po celé České republice přes tři desítky.

Specialista na odpadové hospodářství AVE CZ v České republice působí již od roku 1993. Proto není divu, že se jedná o zkušenou společnost s potřebným zázemím vybaveným kvalitní technikou a technologiemi, čímž si zajistila významné postavení na českém trhu odpadového hospodářství.

Odpadové hospodářství od AVE CZ

Základní segmenty trhu v oblasti odpadového hospodářství, na které se AVE CZ specializuje, jsou komunální služby, průmyslové služby a také sanace starých ekologických zátěží.

V rámci prvních dvou zmíněných oblastí, tedy komunálních a průmyslových služeb v oblasti odpadového hospodářství, se AVE CZ věnuje především komunálnímu a živnostenskému odpadu ve smyslu jejich svozu a odstranění, dále samozřejmě svozu a využití separovaného odpadu a zpracování druhotných surovin.

Nejen odpady, ale i čištění komunikací a údržba městské zeleně

Další kategorií zaměření odpadového hospodářství AVE CZ jsou nebezpečné odpady, tedy jejich svoz a odstranění, s čímž jsou spojené i sanace starých ekologických zátěží. AVE CZ provádí vedle samotného odpadového hospodářství také letní i zimní čištění a údržbu komunikací, čištění průmyslových provozů nebo údržbu městské zeleně.

Mezi služby odpadového hospodářství poskytované společností AVE CZ můžeme zahrnout i provoz sběrných dvorů, svoz velkoobjemového odpadu a pronájem kontejnerů. Je také specialistou na poradenskou činnost v oblasti nakládání s odpady a Total Waste Management.

Více o společnosti AVE CZ specializující se na odpadové hospodářství naleznete ZDE.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.avecz.cz

Vydáno 11.04.2014
416 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

AVE CZ – úklidové služby, technická správa budov i další služby pro úspěch vašeho podnikání

AVE CZ – úklidové služby, technická správa budov i další služby pro úspěch vašeho podnikání
Společnost AVE CZ patří již od roku 1993 k jedničce v oboru odpadového hospodářství po celé České republice. Protože se ale snažíme vyhovět všem vašim požadavkům a podpořit vaše podnikání, nabízíme vám i další užiteční služby. K dispozici je vám tak naše technická správa budov či úklidové služby, ...

AVE CZ je špička v oblasti odpadového hospodářství

AVE CZ je špička v oblasti odpadového hospodářství
Společnost AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. poskytuje komplexní služby v oblasti odpadového hospodářství a zajišťuje nejvyšší technologickou a ekologickou kvalitu zpracování odpadu od sběru přes svoz odpadu až po zpracování či likvidaci odpadu, pokud není možné jeho znovuzhodnocení.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Centrála AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Centrála AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o.
www.ave.cz
Adresa

Adresa

Pražská 1321/38a
Praha 10 102 00

ave@ave.cz
+420 296 339 999


Najdete nás také zde:

ARES
captcha