RENOGLOB s.r.o.

Vydáno 20.12.2013
458 Zhlédnutí

Kvalitní podlahy pro váš pohodlný život od Renoglob s.r.o.

Výběr vhodné podlahy se nevyplácí podceňovat. Kvalitní podlaha položená zkušenými podlaháři vám bude dlouho a dobře sloužit a zároveň se může stát designovým interiérovým doplňkem. Společnost Renoglob dodává a pokládá podlahy různých materiálů i dekorů a dokáže pomoci i s optimálním výběrem šitým na míru vaší domácnosti či provozovně.


Laminátové, dřevěné, vinylové a PVC podlahy

Přemýšlíte, který druhy podlahy je pro vaše účely vhodný? Nechte se inspirovat naší nabídkou:

·         Laminátové podlahy

Laminátové podlahy se vyznačují vysokou odolností proti mechanickému poškození a snadnou údržbou. Velkou výhodou laminátových podlah je, že na nich lze vytvořit nejrůznější dekory, např. věrohodnou imitaci struktury dřeva. Renoglob dodává a pokládá laminátové podlahy od spolehlivých značek KARSIS, Balterio a MEISTER.

·         Dřevěné podlahy

Vyznavači přírodních materiálů si jistě oblíbí dřevěné podlahy značky TILO, které se dají pořídit v několika variantách dle předpokládaného zatížení a běžného provozu místnosti. Značkovou třídou mezi dřevěnými podlahami je vysoce estetické a precizně zpracované tzv. selské prkno, které utváří stylový design moderního interiéru. Dalšími variantami jsou dvou- a třívrstvé parkety, které jsou klasikou mezi elegantními dřevěnými podlahami nejvyšší kvality zpracování. Parketové podlahy Inline masiv vás dostanou mimořádným designem v mnoha variantách, stejně tak HoboFix dýhovaná podlaha nabízí pestrou škálu dekorů ve spojení s nevyšší odolností a dlouhou životností.

·         Vinylové a PVC podlahy

Podlahy z vysoce odolného vinylu, který je nealergický, antibakteriální, antistatický a neklouzavý, nacházejí využití v jakémkoli provozu, i v případě vyššího zatížení. Kromě mnoha unikátních vlastností jsou vinylové podlahy také velmi nenáročné na údržbu. Společnost Renoglob se postará o dodávku a pokládku vinylových a PVC podlah od renomovaných značek TILO, Fatra a KARSIS.   

Další nabídka od Renoglob s.r.o.

V nabídce najdete kromě velkého výběru podlah různých materiálů a dekorů také interiérové dveře a zárubně, ploty, garážová a průmyslová vrata, vjezdové brány, tapety na zeď a další dekorativní doplňky interiéru. Navštívit nás můžete ve vzorkové prodejně v Kuchařovicích u Znojma, kde vám rádi poradíme s výběrem a poskytneme veškeré informace.

Chcete-li se dozvědět více o společnosti Renoglob a pestré nabídce produktů a služeb, najdete nás na webových stránkách www.renoglob.cz.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.renoglob.cz