Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

helena.berankova@mt.com

Zavolejte pro více informací

Zavolejte pro více informací

+420 226 808 150

Zavolejte pro více informací

Kde nás najdete

Třebohostická 2283/2
Praha 10 100 00

Laboratorní váhy a přesné měřicí přístroje Mettler Toledo slaví 25 let na českém trhu

Společnost Mettler Toledo je světovým specialistou na laboratorní váhy a další přesné měřicí přístroje používané v průmyslu i obchodě. V únoru tohoto roku oslaví již dvacáté páté výročí od vstupu na trh v České republice. A že je co slavit! Měřicí přístroje a speciální váhy této značky jsou nepostradatelným pomocníkem ve farmacii, chemickém, potravinářském i kosmetickém průmyslu. Laboratorní váhy, pipety a pH metry patří k těm nejpoužívanějším v laboratořích vůbec.

Nejen laboratorní vážení obstarají váhy Mettler Toledo

Letošní oslavenec Mettler Toledo se zaměřuje jak na laboratorní vážení, laboratorní analytické aplikace, procesní analytiku, průmyslové vážící aplikace, tak třeba také na kontrolu balení a další oblasti. Kromě přesných měřicích přístrojů pro profesionální použití, jako jsou přesné váhy, však firma nabízí také servisní služby v tomto oboru, a to v opravdu celosvětové kvalitě.

Laboratorní váhy, přesné váhy pro průmysl i obchod

Přesné a speciální váhy Mettler Toledo najdou své využití ve třech základních oblastech: v laboratořích, v průmyslu i v obchodě. Naše přístroje včetně vah se hojně používají v rámci vědecko-výzkumných pracovišť i ve farmaceutickém průmyslu, chemickém, potravinářském i kosmetickém průmyslu. Jsme také průkopníci v oblasti automatizovaných chemických systémů.

Laboratorní váhy

Váhy a měřicí přístroje najdou uplatnění také v logistice

Nejen speciální váhy Mettler Toledo, ale také řada dalších produktů a systémů se podílí na procesech příjmu surovin, výrobních procesech a také na přímé kontrole ve výrobě. Užitečné jsou například i jako prvek výstupní kontroly na konci balicích linek i v logistice a přepravě. Čím dál častěji dochází k integraci řešení do IT prostředí pro ještě větší automatizaci a zefektivnění podnikových procesů našich zákazníků.

Váhy a měřicí přístroje pro dopravu a logistiku

Měřicí přístroje a váhy usnadňují samoobslužný prodej

Přesné váhy a další produkty společnosti Mettler Toledo může běžný zákazník obchodu potkat hned na několika místech – slouží totiž například k přebalování polotovarů, fungují jako systémy pro samoobslužný prodej nebo také jako kontrolní váhové terminály či pokladny. Nejen specializované váhy, ale také náš software pomáhají při skladování zboží, určení prodejní ceny a podobně.

Pro více informací o produktech Mettler Toledo, jako jsou laboratorní váhy, průmyslové váhy, systémy kontroly balení a další přesné měřicí přístroje, neváhejte navštívit webové stránky společnosti. Najdete zde přehled veškerých výrobků a služeb a také důležité kontaktní údaje na náš profesionální tým. Přesné měření a vážení, to jsou laboratorní váhy a měřicí přístroje Mettler Toledo.

Již 21 let působíme v České republice, ale historie společnosti sahá ještě dál. A jak to všechno začalo?

Historie společnosti Mettler Toledo do roku 1990

1945
Švýcarský inženýr Dr. Erhard Mettler stál u zrodu společnosti na výrobu přesných mechanických přístrojů ve městě Küsnacht ve Švýcarsku. Objevil substituční princip u jednomiskových vah a zahájil jejich sériovou výrobu. Analytické váhy s jednou vážicí plochou postupně nahradily v laboratořích konvenční dvoumiskové váhy.

1952
Náhle bylo možné stanovit hmotnost s přesností jedné desetiny miliontiny gramu. V laboratořích rychle zdomácnělo sousloví „váhy Mettler“. Následně s vývojem technologie mikroprocesorů se rychle rozšířily nové aplikace. Následné inovace vedly k rozšíření různých produktů v laboratořích, mezi něž patří automatické titrátory a termické analyzátory a různé produkty pro zákazníky ve výrobním průmyslu. Současně se globálně rozšířila naše prodejní a servisní síť.

1973
Společnost známá jako Mettler Instrumente AG představila první plně elektronické přesné váhy na světě s typovým označením PT1200. Jednalo se o první elektronické váhy na světě, které získaly oficiální certifikaci pro nejvyšší třídu přesnosti (třída 1). Tyto váhy předznamenaly začátek elektronické éry.

1980
Dr. Mettler prodal svou společnost Ciba-Geigy AG. Vytvořil se tak – po laboratorních a průmyslových aplikacích třetí pilíř: obchodní aplikace. Technologický pokrok umožnil využití vah určených k prodeji rovněž pro správu rychle se kazícího zboží.

1987
METTLER TOLEDO uvedl na trh také první digitální zátěžovou celu na světě pro vážení nákladních automobilů a vlaků s celou řadou přelomových patentů, jako je digitální adresování, kalibrace přes síť a antirotace. V současnosti už více než 1 milion zátěžových cel POWERCELL přináší uživatelům nejvyšší přesnost v oboru a finanční úsporu díky své odolnosti proti poškození i v náročných provozních podmínkách – působení vody, světla, radiových vln a korozivního prostředí.

1989
METTLER získal akvizicí největší americkou společnost TOLEDO Scale Corporation v průmyslu a obchodu s centrálou v Columbusu v Ohiu. Zakladatel této společnosti Henry Theobald uvedl v roce 1901 na trh inovativní automatické prodejní váhy s displejem ke zobrazení ceny a hmotnosti a díky tomu se společnost TOLEDO stala lídrem trhu. Spojení dvou průmyslových lídrů umožnilo společnosti Mettler Toledo vyvinout komplexní řadu řešení pro výrobní průmysl a získat na trhu dominantní postavení.

Historie společnosti Mettler Toledo od roku 1991

1993
Nový milník postavila společnost Mettler Toledo uvedením revoluční vážicí cely MonoBloc. Tato vážicí cela je kompaktnější, robustnější a odolnější než předchozí typy. Tato vážicí cela se stala spolehlivým a přesným „srdcem“ celé řady různých typů vah.

2.2.1994
Vstupuje Mettler Toledo na Český trh. Prvotní malý tým se postupně rozrůstal a v současné době je česká obchodní jednotka jednou z nejvýkonnějších.

1996/1997
Ciba-Geigy AG prodala společnost METTLER TOLEDO newyorské investiční společnosti AEA Investors Inc. za účelem uvedení na burzu. S obchodováním na newyorské burze jsme začali pod značkou MTD. Naše společnost rostla přirozeně i díky akvizicím několika společností až do současné velikosti 10 000 zaměstnanců a zisk 2 mld USD (2008).

2000
Analytické váhy AX představovali technický průlom díky internetovému připojení, dotekové obrazovce a automatickému otevírání dvířek pomocí infračervených senzorů.

2004
První pokročilý detektor Profile zahrnuje unikátní technologii monitoringu
podmínek – unikátní nepřetržitou analýzu výkonu hlavních částí detektoru. V případě nepříznivého trendu se včas zobrazí varovná zpráva o možnosti poruchy. Díky tomu nedochází k nečekanému výpadku výroby.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://cs.mt.com/cz/cs/home.html

FIREMNÍ ČLÁNKY

Štítky:Laboratorní technikaMěřicí a regulační technikaStroje pro prodejnyKurzy pro firmy

Podstránky

Laboratorní váhy a příslušenství

Laboratorní váhy a příslušenství nejen do laboratoří

Laboratorní váhy Mettler Toledo jsou špičkové přístroje, které své uplatnění najdou nejen v laboratořích. Vyznačují se precizním provedením, vysokou přesností a pro zcela intuitivní a jednoduché ovládání jsou časo vybaveny i moderním dotykovým displejem. V nabídce máme váhy analytické, přesné, mikrováhy a ultra-mikrováhy, váhy pro speciální účely a spoustu dalších zařízení - například automatické dávkování či komparátory hmotnosti. Sortiment doplňuje samozřejmě také bohatý výběr příslušenství.

Průmyslové váhy a systémy měření

Průmyslové váhy, snímače, senzory a systémy měření od Mettler Toledo

Mettler-Toledo, s.r.o. Vám přináší komplexní řešení pro vážení a měření i v těch nejnáročnějších průmyslových provozech. Ať už si u nás pořídíte základní průmyslovou váhu, podlahovou váhu pro vážení těžkých břemen, vysokorychlostní váhový modul či některý produkt z nabídky senzorů a analyzátorů Ingold a Thornton, vždy se můžete spolehnout na kvalitní a odolnou konstrukci, přesnost a precizní výkon za všech okolností.

Obchodní váhy

Obchodní pultové i samoobslužné váhy, etiketovací stroje do prodejen potravin

Váhová řešení pro všechny potravinové prodejny od společnosti Mettler Toledo Vás nadchnou svou kvalitou, odolností a dlouhou životností. Ať už hledáte standardní váhy s výpočtem ceny, pultové a samoobslužné váhy, či balicí a etiketovací stroje, u nás si vždy vyberete přesně podle Vašich potřeb.


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Špičková váhová řešení pro přední prodejny potravin

Špičková váhová řešení pro přední prodejny potravin

Pro prodej potravin je nezbytnou výbavou i kvalitní váha. Investujte do správného přístroje, který vám vydrží mnoho let a bude spolehlivým pomocníkem.

Zkušební laboratoře a zdravotnická zařízení – moderní přístroje a zařízení k laboratorním úkolům

Zkušební laboratoře a zdravotnická zařízení – moderní přístroje a zařízení k laboratorním úkolům

Na návrh a realizaci řešení pro zkušební laboratoře a zdravotnická zařízení s moderními přístroji nejen k laboratorním úkolům se zaměřují specialisté ...

Váhy Ariva v pokladní zóně – integrovaná řešení pro vážení a pokladny v pokladní zóně

Váhy Ariva v pokladní zóně – integrovaná řešení pro vážení a pokladny v pokladní zóně

Váhy pro pokladní zóny, vážící zařízení pro prodejny potravin, řešení pro vážení produktů rychlou a snadnou cestou – od nejlepšího dodavatele Mettler ...

Obchodní váhy Praha - vybavení obchodů, samoobslužné i pokladní

Obchodní váhy Praha - vybavení obchodů, samoobslužné i pokladní

Základní váhy, pultové samoobslužné váhy, pokladní i závěsné váhy do Vašeho obchodu včetně softwaru dodá společnost Mettler – Toledo, s.r.o., Praha ...

Mikrováhy a ultramikrováhy prodej Praha – maximální přesnost s minimálními vzorky

Mikrováhy a ultramikrováhy prodej Praha – maximální přesnost s minimálními vzorky

Pracujete se vzácnými látkami, kde se analyzuje kvůli úsporám jen nezbytně malé množství? Pak potřebujete mikrováhy a ultramikrováhy, které prodává ...

Termická analýza Excellence – senzory s vysokou přesností

Termická analýza Excellence – senzory s vysokou přesností

Moderní přístroje k termické analýze Excellence se zárukou vysoké přesnosti a spolehlivosti měření nabízí společnost Mettler-Toledo s.r.o. se ...

Rentgenové kontrolní systémy Safeline – spolehlivá detekce kontaminací potravin

Rentgenové kontrolní systémy Safeline – spolehlivá detekce kontaminací potravin

Firma Mettler-Toledo s.r.o. se zastoupením v Praze nabízí výrobcům potravin a farmaceutických výrobků nejnovější rentgenové kontrolní systémy ...

AutoChem - chemická syntéza, vývoj procesů a měření rozměru částic - záznam 24 hodin denně

AutoChem - chemická syntéza, vývoj procesů a měření rozměru částic - záznam 24 hodin denně

Moderní nástroje pro zavádění výsledků chemického vývoje do výroby přináší produkty AutoChem - chemická syntéza, vývoj procesů a měření rozměru ...

Silniční váhy a mostní váhy - váhová řešení Praha - extra odolné s dlouhou životností

Silniční váhy a mostní váhy - váhová řešení Praha - extra odolné s dlouhou životností

Váhová řešení pro vážení kamionů přináší v podobě silničních a mostních vah s dlouhou životnostní společnost Mettler-Toledo s.r.o. se zastoupením v ...

Laboratorní váhy prodej Praha – bez nás se v dnešní době neobejde žádná laboratoř

Laboratorní váhy prodej Praha – bez nás se v dnešní době neobejde žádná laboratoř

Společnost Mettler- Toledo se zaměřuje na výrobu a prodej vah pro různá odvětví jako například pro zdravotnictví, laboratoře, školy aj.

Analyzátor plynů – senzor plynů Praha - spolehlivé měření v reálném čase

Analyzátor plynů – senzor plynů Praha - spolehlivé měření v reálném čase

Rychlé a přesné výsledky obsahu plynů bez nutnosti odběru vzorků získáte s analyzátory a senzory plynů od společnosti Mettler-Toledo s.r.o. se ...

Kolejové váhy k vážení stojících vagónů Praha – pro všechny rozměry rozchodů kolejí

Kolejové váhy k vážení stojících vagónů Praha – pro všechny rozměry rozchodů kolejí

Řešení požadavků přesného vážení stojících vagónů přináší společnost Mettler-Toledo s.r.o. se zastoupením v Praze. Část trati přemění v odolné a ...

Balící a etiketovací stroje Praha - váhová, balicí a etiketovací řešení pro systém ERP

Balící a etiketovací stroje Praha - váhová, balicí a etiketovací řešení pro systém ERP

Společnost METTLER TOLEDO je významným globálním dodavatelem balících a etiketovacích strojů, které najdou uplatnění ve všech oblastech výroby.

Pipety a špičky Praha pro přesnou manipulaci s kapalinami a roztoky

Pipety a špičky Praha pro přesnou manipulaci s kapalinami a roztoky

Pro přesnou a precizní manipulaci s roztoky a kapalinami nabízí výběr těch nejlepších pipet a špiček firma Mettler-Toledo s.r.o. se zastoupením v ...

Automatické dávkování sypkých a kapalných materiálů zvýší bezpečnost a efektivitu práce

Automatické dávkování sypkých a kapalných materiálů zvýší bezpečnost a efektivitu práce

Pomocí automatického dávkování sypkých a kapalných materiálů se systémem Quantos od firmy Mettler-Toledo s.r.o. se zastoupením v Praze se zvýší ...

Průmyslové váhy a snímače – maximálně přesné a spolehlivé

Průmyslové váhy a snímače – maximálně přesné a spolehlivé

Maximálně přesné a spolehlivé průmyslové váhy a snímače i do náročných podmínek Vám dodá firma Mettler-Toledo s.r.o. se zastoupením v Praze.

Vybavení obchodů - obchodní váhy Praha – široký sortiment a garance spolehlivosti

Vybavení obchodů - obchodní váhy Praha – široký sortiment a garance spolehlivosti

Obchodní váhy jsou součástí vybavení většiny obchodů nejen s potravinami. Široký sortiment od základních po skutečně sofistikované nabízí zákazníkům ...

Podlahové váhy a váhy pro vážení těžkých břemen prodej Praha

Podlahové váhy a váhy pro vážení těžkých břemen prodej Praha

Pokud provoz Vašeho zařízení vyžaduje přesné podlahové váhy nebo váhy pro vážení těžkých břemen, neváhejte se obrátit na pražskou pobočku firmy ...

Laboratorní váhy, pipety a analytické přístroje pro výzkum, logistiku i obchod

Laboratorní váhy, pipety a analytické přístroje pro výzkum, logistiku i obchod

Rok 1945 je důležitým milníkem pro vědu, farmacii a průmysl. Toho roku totiž švýcarský inženýr Dr. Erhard Mettler založil firmu na výrobu přesných ...

Samoobslužné přesné obchodní váhy prodej Praha - jejich ovládání je hračka

Samoobslužné přesné obchodní váhy prodej Praha - jejich ovládání je hračka

Přesnost a spolehlivost, to jsou přesně dva atributy, které vyžadujeme od vah. Odvětví, kde miligramy hrají velice důležitou roli, je obchod.

Stolní a přenosné váhy poslouží v náročných podmínkách, Praha

Stolní a přenosné váhy poslouží v náročných podmínkách, Praha

Průmyslová výroba, to je množství nejrůznějších materiálů, malých kusů a součástek, které je třeba pravidelně a s co největší přesností evidovat. ...

Pultové a závěsné obchodní váhy Praha

Pultové a závěsné obchodní váhy Praha

Společnost nabízí prodej pultových a závěsných obchodních vah. Pultové obchodní váhy: - řada bC (váhy s tlačítkovou klávesnicí a vysoce ...

Přesné váhy pro laboratoř i výrobu - Praha

Přesné váhy pro laboratoř i výrobu - Praha

Práce v laboratoři je ušlechtilá činnost, která vyžaduje přesné hodnoty. Ty naměří jedině spolehlivá a kvalitní váha. Přesně takové váhy vám nabízí ...


Kontakty

Mettler - Toledo, s.r.o.
Třebohostická 2283/2
Praha 10 100 00
GPS: 50°4′32.12″ N, 14°30′31.25″ E

50°4′32.12″ N, 14°30′31.25″ E

QR kód firmy Mettler - Toledo, s.r.o.

Mettler Toledo, s.r.o.
Hlubčická 8
Krnov 794 01
GPS: 50°5′30.59″ N, 17°42′33.48″ E

50°5′30.59″ N, 17°42′33.48″ E

QR kód firmy Mettler Toledo, s.r.o.

Mettler - Toledo, s.r.o.
Bohunická 52
Brno 619 00
GPS: 49°9′51.34″ N, 16°35′43.76″ E

49°9′51.34″ N, 16°35′43.76″ E

QR kód firmy Mettler - Toledo, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA Mettler - Toledo, s.r.o. Přesné váhy Praha
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Katalog produktů
Adresa

Adresa

Třebohostická 2283/2
Praha 10 100 00

sales.mtcz@mt.com
+420 226 808 150

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

Laboratorní váhy a příslušenství

Laboratorní váhy a příslušenství

Průmyslové váhy a systémy měření

Průmyslové váhy a systémy měření

Obchodní váhy

Obchodní váhy

Kde nás najdete

Třebohostická 2283/2
Praha 10 100 00

GPS50°4′32.12″ N, 14°30′31.25″ E

Plánování trasy

Třebohostická 2283/2 Praha 10 10000

Prospekty

Nabídka řešeníCertifikát kvality firmy