Laboratorní váhy a příslušenství nejen do laboratoří

Laboratorní váhy Mettler Toledo jsou špičkové přístroje, které své uplatnění najdou nejen v laboratořích. Vyznačují se precizním provedením, vysokou přesností a pro zcela intuitivní a jednoduché ovládání jsou časo vybaveny i moderním dotykovým displejem. V nabídce máme váhy analytické, přesné, mikrováhy a ultra-mikrováhy, váhy pro speciální účely a spoustu dalších zařízení - například automatické dávkování či komparátory hmotnosti. Sortiment doplňuje samozřejmě také bohatý výběr příslušenství.

Špičkové laboratorní váhy od Mettler Toledo

Analytické váhy, váhy pro speciální účely

Analytické váhy nabízí vynikající váhový výkon a jednoduché, intuitivní ovládání. Vybírat můžete z mnoha modelů, od základní řady ME-T až po propracované váhy XPE s váživostí až 520 g. Protože však myslíme i na jiná zařízení, než jsou laboratoře, nabízíme také váhy pro speciální účely - například přenosné váhy s bateriovým provozem až na 20 hodin, zlatnické váhy, systémy pro kalibraci pipet, váhy pro lékárny, školy, či do míst s nebezpečím výbuchu.

Analytické váhy pro usnadnění laboratorní práce


Přesné váhy, mikrováhy a ultra-mikrováhy

Pro spolehlivé a precizní výsledky jsou zde naše přesné váhy, které váží rychle, přesně a vyznačují se pohodlnou a rychlou obsluhou - díky tomu jsou vhodné i do těch nejnáročnějších prostředí. S naší řadou mikrovah a ultra-mikrovah Excellence pak není problém ani vážení těch nejmenších vzorků, a to již od 0,0000001g. Při použití cenných materiálů jde o efektivní způsob jak snižovat náklady.

Mikrováhy a ultra-mikrováhy Excellence pro precizní výsledky


Automatické dávkování, komparátory hmotnosti, závaží a příslušenství

Kromě samotných vah nabízíme také bohatý sortiment dalších zařízení a doplňků. Naleznete v něm automatické dávkování sypkých a kapalných materiálů z řady Quantos, analyzátory vlhkosti, testovací závaží či vakuové, robotické, automatické a manuální komparátory, které zjistí i ty nejmenší hmotnostní rozdíly. Samozřejmostí je i potřebný software a příslušenství, například vážící stoly, misky, kryty, optické senzory, pomocné displeje či připojovací kabely.

Široký výběr příslušenství k vahám od Mettler Toledo


PODSTRÁNKY

Laboratorní váhy a příslušenství

Laboratorní váhy a příslušenství
Laboratorní váhy a příslušenství nejen do laboratoří

Průmyslové váhy a systémy měření

Průmyslové váhy a systémy měření
Průmyslové váhy, snímače, senzory a systémy měření od Mettler Toledo

Obchodní váhy

Obchodní váhy
Obchodní pultové i samoobslužné váhy, etiketovací stroje do prodejen potravin
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Mettler - Toledo, s.r.o. Přesné váhy Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
Mettler - Toledo, s.r.o.
www.mt.com
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Katalog produktů
Adresa

Adresa

Třebohostická 2283/2
Praha 10 100 00

sales.mtcz@mt.com
+420 226 808 150


Najdete nás také zde:

ARES
captcha