Mettler - Toledo, s.r.o.
Přesné váhy Praha
Obchodní pultové i samoobslužné váhy, etiketovací stroje do prodejen potravin

Váhová řešení pro všechny potravinové prodejny od společnosti Mettler Toledo Vás nadchnou svou kvalitou, odolností a dlouhou životností. Ať už hledáte standardní váhy s výpočtem ceny, pultové a samoobslužné váhy, či balicí a etiketovací stroje, u nás si vždy vyberete přesně podle Vašich potřeb.

Obchodní váhy pro pultovní prodej s vizuální propagací

Základní váhy a váhy pro vážení v pokladní zóně

Náš sortiment základních vah zahrnuje váhy, které vypočítají prodejní cenu, vytisknou účtenku či etiketu a přitom jsou stále snadno ovladatelné - hodí se tak zejména pro menší prodejny, lahůdkářství či tržnice. Pro vážení potravin přímo u pokladen pak nabízíme výkonné váhy, ať už váhu Ariva, která je spolehlivá, jednoduchá a bezkonkurenční v rychlosti zpracování transakcí, nebo vyšší řady UC EVO Max VCo či Diva, které se dokonale integrují do pokladních systémů.

Váhy pro vážení na pokladně od Mettler Toledo


Pultové obchodní váhy a samoobslužné váhy

Pultové obchodní váhy nabízíme s moderním dotykovým displejem či s klávesnicí, některé dokonce disponují speciální funkcí pro vizuální propagaci cílenou na zákazníka přímo během prodeje. V samoobsluhách, maloobchodech a lahůdkářstvích pak najdou využití naše samoobslužné váhy, které Vašim zákazníkům zajistí jednodušší a komfortnější nakupování. Vybírat můžete z kompaktních kontrolních vah, stejně tak jako výkonných vah s dotykovým displejem.

Samoobslužné obchodní váhy pro jednoduché a komfortní nakupování


Etiketovací stroje, závěsné obchodní váhy

V prostorech, kde se bojuje s nedostatkem místa, přijdou vhod také naše závěsné obchodní váhy. Ty nejenom šetří prostor, ale jsou také výbornou volbou například při vážení mořských plodů, kdy díky nízko zavěšené misce nedochází ke znečištění displeje či klávesnice. Pro ruční balení čerstvých potravin, ať už masa, sýrů, ovoce či zeleniny, jsou pak ideální naše kompaktní etiketovačky, které vytisknou hmotnost i cenu.

Závěsné obchodní váhy jsou úsporných řešením do míst s nedostatkem prostoruLaboratorní váhy a příslušenství

Laboratorní váhy a příslušenství

Laboratorní váhy a příslušenství nejen do laboratoří

Průmyslové váhy a systémy měření

Průmyslové váhy a systémy měření

Průmyslové váhy, snímače, senzory a systémy měření od Mettler Toledo

Obchodní váhy

Obchodní váhy

Obchodní pultové i samoobslužné váhy, etiketovací stroje do prodejen potravin