Dodáváme školní i kancelářské potřeby - vše pro žáčky, studenty i zaměstnance

Do vašich škol, školek, kanceláří i pro domácí použití dodáváme různé druhy papíru, pořadače, samolepky, bloky, obálky, obaly, lepidla, děrovačky, sešity, barevné papíry a kartony (čtvrtky) i mnohé další produkty. Firma Mrakeš je váš spolehlivý velko- i maloobchod s opravdu rozsáhlým sortimentem školních, kancelářských a psacích potřeb. Její produkty pochází především od českých výrobců, jsou zárukou kvality a prvotřídního provedení.


Dodávkám psacích potřeb, papírů a jiných pomůcek do škol věnujeme zvláštní pozornost

Veškeré naše produkty dodáváme školkám a školám jak podle běžných objednávek, tak ve výhodných balíčcích (např. školní potřeby pro 1. ročník ZŠ nebo balíčky sešitů dle specifikace třídních učitelů). Jde o vzdělání našich potomků, proto stojíme o to, aby se do vzdělávacích zařízení dostávaly ty nejkvalitnější pera, pastelky, sešity, barevné papíry i další školní potřeby, které si oblíbí nejen učitelé, ale především žáci a studenti. Naše produkty mají ty nejlepší předpoklady, aby si je zamilovali dokonce i ředitelé škol a školek, protože šetří jejich rozpočet. Ke každé zakázce přistupujeme zcela individuálně a plníme veškeré vaše přání a potřeby. Děláme vše pro spokojenost vaši i vašich dětí, studentů či zaměstnanců.

Školní a kancelářské potřeby s dlouholetou tradicí

Upřednostňujeme produkty českých výrobců, které ty zahraniční mnohdy předčí svou kvalitou i velmi příznivými cenami. Spolupracujeme s českými výrobci KRPA FORM, PAPÍRNY BRNO, Krkonošské obálky,KORES, KOH-I-NOOR, CENTROPEN, Karton P+P, HITOFFICE aj., nabízíme i produkty zn. HERLITZ, STABILO, JOVI atd., jejichž služby i produkty jsou prověřeny léty praxe a zkušeností. Naše společnost je rodinným podnikem, který se zabývá velko- i maloobchodním prodejem školních a kancelářských potřeb už více než 22 let. Všechny produkty dodáváme nejen do vzdělávacích zařízení, ale i do kanceláří či domácností.

Veškeré školní i kancelářské potřeby na jednom místě

V prodejně v Praze 4 najdete veškerý náš sortiment od psacích potřeb, bloků a sešitů, přes různé druhy papíru, obálky i pokladní kotoučky až po děrovačky, lepicí pásky a kalendáře. Zapomeňte na běhání po obchodech a shánění školních potřeb za co nejvýhodnější ceny. Cokoliv hledáte pro vaši kancelář, školu, školku či domácnost, najdete u nás na jednom místě a rozhodně nevypleníte svou peněženku. Již brzy navíc rozjedeme i e-shop, takže u nás budete moci nakupovat z pohodlí vašeho domova. Po Praze navíc dovážíme zboží zcela zdarma (nákup nad Kč 1.500,-).

Chtějte pro sebe, své děti, studenty i zaměstnance to nejlepší. Zpříjemněte si běžný den ve škole či v kanceláři praktickými, kvalitními a pěknými psacími potřebami či jinými školními a kancelářskými potřebami. Nakupujte u nás  – u firmy Mrakeš.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.mrakes.cz

Vydáno 14.02.2014
566 Zhlédnutí
Topováno 13.05.2021
FIREMNÍ ČLÁNKY

Školní a kancelářské potřeby s rozvozem po Praze zdarma

Školní a kancelářské potřeby s rozvozem po Praze zdarma
Velkoobchod a maloobchod s papírem všeho druhu, školními a kancelářskými potřebami a veškerými produkty pro zajištění chodu každé firmy zajišťuje kvalitní služby s rozvozem v rámci Prahy zcela zdarma. Produkty firmy Mrakeš jsou zárukou kvality, neboť mají svůj původ v prověřených českých papírnách
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Mrakeš - velkoobchod papír a kancelářské potřeby Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
Mrakeš - velkoobchod papír a kancelářské potřeby Praha
www.mrakes.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Novinky
Adresa

Adresa

Novodvorská 1176
Praha 4 142 00

mrakes@mrakes.cz
+420 241 495 001


Najdete nás také zde:

SkypeARES
captcha