Správa nemovitostí Praha od společnosti A.K.F. znamená profesionalitu a spolehlivost

Jste-li vlastníkem nemovitosti nebo členem společenství vlastníků, máte na základě legislativy ČR mnoho povinností. Pokud tyto povinnosti nebudete plnit, můžete se dostat do problémů, ze kterých plyne i nemalá finanční ztráta. Aby byly všechny nezbytné činnosti provedeny včas a v odpovídající kvalitě, je nezbytné pověřit správou nemovitosti specializovanou společnost. Jednou z takových firem působících v hlavním městě Praha je i A.K.F a.s.

Správa nemovitostí Praha od společnosti A.K.F

Co vlastně znamená správa nemovitostí?

Správa a údržba nemovitostí je specializované spektrum služeb vymezené mnoha předpisy, požadavky vlastníků, jejich nájemníků, i legislativou. Jedná se nejen o zajištění nezbytných stavebních prací, revizí, oprav a servisu společných zařízení a rozvodů, starost o správu a vyúčtování spotřebované vody, vedení účetnictví, ale také o údržbu okolí nemovitosti, bezproblémového soužití a mnoha dalších služeb vyplývajících z užívání nemovitosti.

 

Nejde o balíček služeb, který si vlastník nebo společenství vlastníků objedná, ale o jednotlivé činnosti, které si objednatel přímo určí a správa nemovitosti je bude mít na starosti. Jde tedy o vztah, kdy si vlastníci nemovitostí sami korigují a přenechají správcům objektu jen ty činnosti, které chtějí mít v jejich kompetenci.

A.K.F. – spolehlivá správa nemovitostí Praha

Společnost A.K.F. nabízí komplexní služby v oblasti správy a údržby nemovitostí Praha, ať už jde o rodinné/bytové domy, komerční objekty, pozemky či nebytové prostory. Portfolio nabízených služeb je široké, především se v rámci správy a údržby nemovitostí Praha však jedná o následující činnosti:

 

  • péče o řádný a bezpečný stav spravovaných nemovitostí
  • běžné opravy, modernizace a rekonstrukce budovy
  • pravidelná údržba veřejných prostor
  • sledování termínů pravidelných revizí a jejich zajištění
  • ekonomická činnost – uzavírání smluv, výpočty úhrad za dodávky služeb, vyúčtování a správa financí, vymáhání pohledávek, evidence plateb
  • příprava rozpočtů na příští období a přehledy za období minulé
  • vedení účetnictví spojeného se správou a údržbou nemovitosti

 

Jde tedy o velmi široké spektrum služeb, které můžete svěřit zkušeným profesionálům a vyhnout se tak zbytečným nepříjemnostem s nedodržováním legislativy ohledně vlastnictví nemovitosti. Více informací o službách společnosti A.K.F. naleznete na webových stránkách, nebo v případě jakýchkoli dotazů ohledně správy nemovitostí kontaktujte přímo pracovníky firmy. 

Více informací naleznete na našich stránkách  https://akfsn.cz

Vydáno 17.04.2015
57 Zhlédnutí
Topováno 12.10.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Investiční činnost i developerské projekty jsou pro nás stěžejní

Investiční činnost i developerské projekty jsou pro nás stěžejní
Developerské projekty i investiční činnost si žádají precizní servis, který neopomíjí individualitu každého zákazníka. Pokud si i vy přejete kvalitní architektonické zpracování, ale současně se snažíte být ohleduplní k životnímu prostředí, jste rozhodně na správné adrese. Firma A.K.F správa ...

Investiční činnost a správu nemovitostí zajišťuje firma A.K.F. Správa nemovitostí a.s.

Investiční činnost a správu nemovitostí zajišťuje firma A.K.F. Správa nemovitostí a.s.
Dlouholeté zkušenosti se správou budov jsou naší oporou při dalších jednáních. Mezi tyto služby zahrnujeme správu nemovitostí, prodej a pronájem nebo také údržbu a to po celé Praze. V této oblasti zajišťujeme kompletní servis.
PODSTRÁNKY

Administrativní správa nemovitostí

Administrativní správa nemovitostí
Ekonomická a administrativní správa nemovitostí, účetnictví a právní servis

Technická správa nemovitostí

Technická správa nemovitostí
Zajištění provozních a technických služeb při správě nemovitostí

Investiční činnost

Investiční činnost
Investiční činnost, bytová výstavba a rekonstrukce
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA A.K.F. Správa nemovitostí a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
A.K.F. Správa nemovitostí a.s.
akfsn.cz
Adresa

Adresa

Korunní 1171/79
Praha 3 - Vinohrady 130 00

akf@akfsn.cz
+420 224 251 762


Najdete nás také zde:

ARES
captcha