S vozy Volkswagen budete mít zaručenou bezstarostnou jízdu

Uvažujete o koupi nového vozu? Připadá vám nabídka na trhu příliš velká a nemůžete se v ní zorientovat? Pak budete potřebovat radu zkušených odborníků, kteří vám s výběrem vozu pomohou. Přijďte do Porsche Plzeň, nabídneme vám několik vozů, představíme jejich výhody a vy se budete moci v klidu rozhodnout. S námi si nákup vozidla užijete!

Porsche Inter Auto CZ s. r.o., Plzeň: užitkové vozy Volkswagen

Plzeňský kraj hostí 5. pobočku společnosti Porsche Inter Auto CZ

Pohráváte si s myšlenkou na koupi nového auta? Na pobočce Porsche Plzeň - Borská pole, vám už 13 let radíme s nákupem vozů. Máme pro vás připravenou širokou nabídku nových i ojetých automobilů. U nás najdete vozy Škoda, Audi i Volkswagen, postará se o vás některý z kvalifikovaných a proškolených zaměstnanců.

Vozy Audi pro každého, kdo ocení komfort

V naší pobočce pro vás máme připravenou širokou nabídku vozů. Najdete u nás skladové vozy značek Audi, Škoda i Volkswagen. Vyberte si z našich skladových zásob nebo si vůz objednejte a sestavte přesně podle vlastních požadavků. Dále u nás najdete předváděcí osobní vozy a užitkové vozy Volkswagen. Co se rozumí pod pojmem předváděcí vůz? Po uplynutí šesti měsíců, případně po najetí určitého počtu kilometrů je vůz odstaven a připraven k prodeji jako ojetý vůz. Slovo „ojetý“ ovšem v tomto případě není zcela na místě. Vůz neztratil žádnou ze svých kvalit, pouze je prodáván levněji. Pokud chcete ušetřit, je pro vás takový automobil jako stvořený.

Náhradní díly i pro vozy Volkswagen

Prodejem vozů naše nabídka nekončí. Zabýváme se i celkovým servisem a našim klientům pro jejich vozy dodáváme náhradní díly a příslušenství. Náš záruční a pozáruční servis zahrnuje nejrůznější karosářské práce a také práci v mechanické dílně, lakovně i pneuservisu. U nás také seženete velké množství originálních náhradních dílů pro váš vůz.

A proč zvolit náhradní díly právě od Porsche Plzeň – Borská pole?

  • zaručujeme špičkovou kvalitu
  • součástky mají dlouhou životnost
  • absolvují náročné testy a jsou bezpečné
  • na náhradní díly poskytujeme dvouletou záruku

V dnešní době mnoho z nás tráví každý den v autě dlouhé hodiny. Jízda automobilem ale nemusí být nudná a nezáživná, záleží na tom, jaký vůz si pro přepravu vyberete! Pohodlné kožené sedadlo, zabudovaná navigace a klimatizace zajistí, že si čas strávený ve vozu, budete maximálně užívat! Právě s výběrem takového vozu vám pomůžeme na pobočce Porsche Plzeň – Borská pole. Nabízíme mnoho vozů značek Audi a Škoda nebo také užitkové vozy Volkswagen. Přijďte si k nám vybrat váš vysněný vůz.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://porsche-plzen.cz

Vydáno 29.04.2015
230 Zhlédnutí
Topováno 30.05.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Prodej i servis vozů Volkswagen, Audi a Škoda v Plzni

Prodej i servis vozů Volkswagen, Audi a Škoda v Plzni
Kvalitní automobil je předpokladem pro pohodlné cestování bez nehod. Ať už cestujete pracovně či soukromě, měli byste dbát na bezpečnost sebe i svého okolí. Dobrým základem je pořídit si skutečně spolehlivé a nezávadné vozidlo. Pokud máte rádi vozy Volkswagen, Audi či Škoda, obraťte se na naši ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Porsche Inter Auto CZ s. r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Porsche Inter Auto CZ s. r.o.
porsche-plzen.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Servis
Adresa

Adresa

Podnikatelská 1
Plzeň - Borská pole 323 19

info.plzen1@porsche.cz
+420 377 432 611


Najdete nás také zde:

FacebookTwitterARES
captcha