Oddlužení v rámci insolvenčního zákona. Pomůžeme i vám!

Dlužíte peníze, čelíte exekuci či soudům? Nechcete to nechat jenom tak a naopak chcete svůj problém řešit? Základem je zjistit vše o vašem možném oddlužení. I zdánlivě bezvýchodné situace jsou často řešitelné. Pomoci vám v tom může znojemská společnost Znojreal zabývající se odborným poradenstvím a řešením všech záležitostí spadajících pod insolvenční zákon.


V čem spočívá oddlužení v rámci insolvenčního zákona?

Při prvním setkání ve Znojreal ohledně oddlužení v rámci insolvenčního zákona si vysvětlíme, co vlastně celý tento proces obnáší a jaké jsou možná východiska. Řekneme si, co všechno pro případné oddlužení budete muset udělat. Vycházíme při tom ze znění insolvenčního zákona, podle kterého má každý dlužník možnost požádat soud o řízení, ve kterém mu bude takzvané oddlužení povoleno.

Pokud dlužník dodrží veškeré soudem stanovené podmínky, za určitých okolností mu může být vydáno takzvané osvobození. Pokud dané podmínky jako dlužník splňujete, celý proces oddlužení za vás přitom jednoduše vyřídí společnost Znojreal.

Doklady potřebné pro oddlužení v rámci insolvenčního zákona

Abychom mohli zjistit, zda splňujete zákonné podmínky pro povolení vlastního oddlužení, neobejdeme se bez vašich důležitých dokladů. Mezi tyto doklady pro oddlužení patří například veškeré doklady o příjmech za poslední 3 roky, seznam majetku, seznam věřitelů, ale například také výše očekávaných příjmů v následujících pěti letech. V případě, že ve vaší situaci figuruje také instituce manželství, budou potřeba například také některé další doklady související se společným jměním manželů a podobně. Jedině tak budeme moci celý proces zjišťování situace ohledně vašeho oddlužení nastartovat. A věřte, že se vám ta trocha práce se sháněním potřebných dokumentů skutečně vyplatí.

Oddlužení bez zbytečných starostí. To je Znojreal

Nezáleží na tom, zda jste podnikatel, fyzická osoba nebo OSVČ. Znojreal na oddlužení v rámci insolvenčního zákona pracuje rychle za jakýchkoli podmínek. Navštivte webové stránky www.oddluzovani.com, kde najdete nejen veškeré potřebné kontakty, ale také znění insolvenčního zákona, celkový soupis dokladů, které budete pro případné oddlužení potřebovat a také odpovědi na celou řadu často kladených otázek ohledně průběhu a možností oddlužení v rámci insolvenčního zákona.

Víme, jak se bránit exekuci

Nenechte se semlít svými dluhy, a pokud existuje možnost, jak se jich zbavit, využijte výhod procesu oddlužení v rámci insolvenčního zákona i vy. Poradíme, jak je to s možností oddálení exekuce a v čem spočívá nevykonatelná exekuce. Pomůžeme vám dostat se zpátky do klidného života bez dluhů.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.oddluzovani.com

Vydáno 04.03.2014
288 Zhlédnutí
Topováno 04.11.2014
FIREMNÍ ČLÁNKY

Osobní bankrot: ideální možnost, jak začít lepší život bez dluhů

Osobní bankrot: ideální možnost, jak začít lepší život bez dluhů
Dosáhly vaše dluhy neúnosné výše a sami si nevíte rady, jak vše včas splatit? Máte na krku exekuce, jejichž umoření je nad vaše síly? Ani taková situace není neřešitelná. Oddlužení je šance, jak z této nepříjemné situace ven. Poradíme vám, jak na vyhlášení osobního bankrotu.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ZNOJREAL, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ZNOJREAL, s.r.o.
www.edb.cz
Adresa

Adresa

Vídeňská třída 11
Znojmo 669 02

znojreal@gmail.com
+420 720 351 352


Najdete nás také zde:

ARES
captcha