Klášterní officína s.r.o.
Ing. Marek MotyčkaBylinné sirupy na podporu imunity a na odkašlávání pro děti i dospělé - přírodní léčba chřipky a nachlazení

Chřipka a nachlazení nemusí nutně znamenat jenom léčbu chemickými medikamenty. Často, a to nejen při léčbě těchto neduhů, se vyplatí čerpat ze zkušeností našich předků. V Klášterní officíně navazujeme na tradici středověkých klášterních lékáren, přičemž se snažíme o znovuobjevení zapomenutých receptur na tinktury, bylinné sirupy a další přírodní produkty. Zajímavými a v zimě velmi oblíbenými sirupy z naší produkce jsou pak bylinné sirupy na podporu imunity a na odkašlávání. A to jak pro dospělé, tak i pro děti již od 1 roku.

Bylinný sirup Podzimní směs - Klášterní officína s.r.o.

Klášterní officína: Naše bylinné sirupy jsou vhodné i pro diabetiky!

Bylinné sirupy momentálně vyrábíme ve čtyřiačtyřiceti druzích, přičemž v naší nabídce najdete jak bylinné sirupy jednodruhové, tak sirupy vyrobené jako směsi bylinek. Seznam všech druhů bylinných sirupů Klášterní officíny najdete na www.klasterofficina.cz, stejně jako další cenné informace o našich produktech přírodní léčby. Velkou výhodou všech našich bylinných sirupů proti kašli, ale i dalších sirupů z Klášterní officíny je, že jsou slazené pouze fruktózou, nikoli běžným cukrem. Díky přítomnosti fruktózy naše bylinné sirupy mohou bez jakýchkoli obav užívat také pacienti s cukrovkou.

Mnoho druhů vynikajících bylinných sirupů, ochutnejte přímo tady


Bylinné sirupy proti kašli i pro děti již od 1 roku. Zkroťte chřipku i nachlazení i jiné neduhy!

Bylinných sirupů se však nemusíte bát ani v případě zbavování se problémů, jako jsou chřipka a nachlazení u dětí. Některé naše bylinné sirupy jsou schválené pediatrickou komorou pro děti již do 1 roku. Tyto vyrábí Klášterní officína zatím v osmi druzích a z toho sedm druhů je zacíleno právě na odkašlávání či podporu imunity. Na pultech obchodů tedy můžete najít sirupy pro nejmenší děti: Echinaceový, Fenyklový, Meduňkový, Heřmánkový, Jitrocelový, Lipový, Šípkový sirup. Ostatní bylinné sirupy na kašel či podporu imunity jsou určené pro děti od 3 let a pro dospělé. Jsou to např. sirupy z Rakytníku, Yzopu, Tymiánu, Zázvoru nebo bylinné směsi Imufyt, Bronchofyt, Podzimní či Zimní směs. Přírodní léčení pomocí bylinných sirupů je přirozené a šetrné i k dětskému organismu. Brzy můžete těšit také na další bylinné sirupy pro naše nejmenší schválené pediatrickou komorou.

Na přání pro vás rádi připravíme naše přírodní sirupy proti kašli v dárkovém balení s atraktivní pečetí a tradiční hadřičkou na uzávěru lahvičky.

Bylinné sirupy na kašel nebo nachlazení


Přírodní léčba sirupy i bylinná kosmetika dle tradičních receptur řádu Benediktinů

Kromě bylinných sirupů proti kašli pak Klášterní officína vyrábí na zakázku také bylinné extrakty pro potravinářský průmysl, bylinné extrakty pro bylinnou kosmetiku, polotovary pro výrobu bylinných likérů, ale třeba také produkty, jako jsou džemy s bylinnými extrakty, vinné želé, ruční mýdla, bylinné pastilky a další.

Více informací o přírodních produktech Klášterní officíny pro zdraví i krásu najdete přímo na webových stránkách www.klasterofficina.cz. Konkrétní produkty včetně bylinných sirupů proti kašli najdete také ve své oblíbené zdravé výživě, lékárně a dalších obchodech specializovaných na přírodní léčbu.

Podporujte svou imunitu nejen v zimních měsících a dejte chřipce, kašli a nachlazení sbohem s bylinnými sirupy inspirovanými tradiční recepturou řádu Benediktinů!Více informací naleznete na našich stránkách  https://klasterofficina.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Přírodní bylinné likéry, bylinné sirupy, ovocné šťávy a další pochutiny

Přírodní bylinné likéry, bylinné sirupy, ovocné šťávy a další pochutiny

Zdraví z přírody podle starodávných receptur přímo až k Vám domů. Není příjemné vyzkoušet ovocný sirup ze stoprocentně přírodních složek? Už máte dost těch nesmyslně nasycených šťáv, které obsahují samá éčka, konzervanty nebo jiné špatné látky?

Vydáno 02.10.2017
Bylinné sirupy, likéry, tinktury, čajové směsi i přírodní kosmetika vyráběná tradičními postupy řádu Benediktinů

Bylinné sirupy, likéry, tinktury, čajové směsi i přírodní kosmetika vyráběná tradičními postupy řádu Benediktinů

Klášterní officína navazuje na tradici středověkých klášterních lékáren a díky tradičním postupům výroby přináší originální a zdravé bylinné sirupy a dochucovadla nejen pro vaši kuchyň, ale také zajímavé kosmetické produkty, které se budou vyjímat ve vaší koupelně. Řadu přírodních produktů, jako jsou například bylinné sirupy, bylinné likéry či extrakty vyrábí Klášterní oficína také na zakázku přesně podle vašeho přání.

Vydáno 06.11.2013Vydáno 13.03.2014
1432 Zhlédnutí
Topováno 15.04.2020