TRANS-REGION-STAV: Proč dělat jen jednu činnost, když toho umíme víc?

Říká se, že v podnikání byste se měli zaměřit jen na jednu věc a té se věnovat. My v TRANS-REGION-STAV s tím však nesouhlasíme. Máme zkušenosti z více oborů, které jsme se rozhodli zúročit. Nechceme tak naše zákazníky ochudit o kvalitní služby z více oblastí. Věnujeme se proto hned 3 hlavním činnostem, díky kterým zvyšujeme naši konkurenceschopnost na trhu práce.


Realizace vodohospodářských a průmyslových staveb

O tom, že zvládat více věcí naráz je možné, svědčí i fakt, že jako úspěšná firma fungujeme už více než 20 let. Jeden z našich základních pilířů služeb tvoří stavební činnost. Zaměřujeme se na realizaci vodohospodářských a průmyslových staveb. Jsme držiteli mnoha náročných certifikátů a dbáme na kvalitu prováděných prací. Proto pravidelně školíme naše zaměstnance, aby se neustále vyvíjeli a zlepšovali. V rámci vodohospodářských staveb provádíme takové činnosti, jako rekonstrukce vodních toků nebo výstavbu profilů vodních toků. Zvyšujeme tak bezpečnost a estetický zážitek v okolí vodních toků. Provádíme čištění profilů od náplavů, pokládku kamenných rovnanin, zdění kamenných zdí a dlažeb a mnoho dalších. Umíme zkrotit každý vodní tok.

Průmyslové stavby umíme postavit, ale i opravit. Průmyslové haly, administrativní budovy, ale i komunikace či parkovací plochy patří do našeho stavebního portfolia. Provádíme také výstavbu inženýrských sítí.

Na stavbách používáme jen tu nejkvalitnější chemii

Stavby, které realizujeme, jsou kvalitní nejenom díky precizně odvedené práci našich zaměstnanců. Je to také tím, že při stavbě používáme tu nejkvalitnější stavební chemii od společnosti SIKA. TRANS-REGION-STAV je totiž certifikovaným dodavatelem výrobků značky SIKA. Stavební chemie, tmely, lepidla, ale i fólie této značky distribuujeme našim koncovým zákazníkům. Tyto výrobky využijete zejména ve stavebnictví nejenom k zesilování a ochraně nosných konstrukcí. Pomocí těsnících hmot, sanační malty, lepidel, tmelů atd. zase bezpečně zaizolujete spodní stavby, provedete i hydroizolaci, atd.

Dopravíme cokoliv, kamkoliv

Poslední, ale neméně důležitou činností, kterou se TRANS-REGION-STAV zabývá, je přeprava. Vlastníme několik strojů, díky kterým můžeme přepravit veškerý materiál na místo určení. Nákladní automobily i s vlekem, sklopný kontejner, ale i valník s rukou jsou připraveny pro okamžité využití v oblasti mezinárodní nákladní dopravy. A ceny? Více než příznivé.

Dále vlastníme stroje pro mechanizaci i s obsluhou. Snažíme se vám maximálně ulehčit vaši práci. V TRANS-REGION-STAVU víme, že spokojené zákazníky dělá nadstandardní servis. Proto zaměstnáváme jen zkušené a profesionální pracovníky, kteří svou práci odvádí kvalitně.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.trsstav.cz

Vydáno 16.04.2014
425 Zhlédnutí
Topováno 28.10.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Trans-Region-Stav Chomutov řeší rekonstrukce a novou stavbu vodohospodářských a průmyslových budov.

Trans-Region-Stav Chomutov řeší rekonstrukce a novou stavbu vodohospodářských a průmyslových budov.
Chystáte rekonstrukci vodního toku či novou výstavbu jeho profilu? Zateplujete průmyslovou halu nebo rovnou stavíte novou? Firma Trans-Region-Stav z Chomutova má s vodohospodářstvím i průmyslovými stavbami mnohaleté zkušenosti podpořené certifikáty a pravidelně školenými zaměstnanci.

Stavební, obchodní a přepravní činnost

Stavební, obchodní a přepravní činnost
Vodohospodářské a průmyslové stavby vyžadují profesionalitu a mnohaleté zkušenosti s použitím moderní technologie. K tomu přičtěte nákup materiálů, jako jsou lepidla, tmely, ochranné nátěry a mnohé další a dostanete se k firmě poskytující všechny zmíněné služby TRANS-REGION-STAV s.r.o. se sídlem v ...

Stavební činnost, prodej stavební chemie i nákladní doprava u jedné firmy

Stavební činnost, prodej stavební chemie i nákladní doprava u jedné firmy
Kompletní stavební činnost v oblasti průmyslových a vodohospodářských staveb, zemní práce, nákladní doprava, ale i prodej stavební chemie a sanace betonových konstrukcí. To vše jsou obory společnosti TRANS-REGION-STAV. Ať už hledáte zkušeného dopravce, prodejce stavební chemie nebo vedoucího ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA TRANS-REGION-STAV s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
TRANS-REGION-STAV s.r.o.
www.trsstav.cz
Adresa

Adresa

Spořická 4965 - areál Povodí Ohře
Chomutov 430 01

trsstav@trsstav.cz
+420 474 625 490


Najdete nás také zde:

ARES
captcha