Světelná reklama na míru zajistí skutečně účinnou propagaci firmy

Reklama, která není dobře vidět, jako by ani neexistovala. Pokud proto chcete, aby reklama na vaši firmu nebo nový výrobek, zaujala na první pohled, je pro vás světelná reklama jasnou volbou. Kde se dá dobrá světelná reklama pořídit? Obraťte se na společnost OK design Olomouc, výroba světelné reklamy se u nás plně podřídí vašim individuálním požadavkům a přáním. Svoji firmu tak můžete propagovat nejen účinně, ale také vkusně a přesně dle vašich představ.

Výroba světlené reklamy od návrhu až po montáž

Světelná reklama, co má styl

Co si vybavíte, když se řekne světelná reklama? Velké zářivé nápisy na střechách hotelů a obchodních domů? Jistě, i to ve firmě OK design Olomouc umíme. Světelná reklama může mít ale i řadu dalších funkcí. Zajistíme tak nejen to, aby váš obchod nikdo ani v noci nepřehlédl, my vyrobíme také malé světelné tabule, které mají informační funkci nebo reklamní stojany. Výroba světelné reklamy je u nás ale založena také na designu a propracovaných detailech. Nechceme totiž, aby naše světelná reklama působila jako pěst na oko, naopak u nás dbáme na to, aby světelná reklama podtrhla celkový vzhled objektu a stala se jeho stylovým doplňkem.

Světelné panely, totemy nebo reklamní stojany? Výroba světelné reklamy nabízí od každého něco.

Světelná reklama nabízí celou řadu využití a variant. Dávno tak neplatí, že je mohou využít jen velké firmy a obchodní domy. Výroba světlené reklamy nabízí něco i pro soukromé podnikatele nebo menší společnosti. Jaké druhy světlené reklamy vám tedy v OK design Olomouc nabízíme? Je jich skutečně hodně. Velmi oblíbené jsou například světelné panely. Ty tvoří prosvětlená plocha vyplněná akrylátem nebo vinylovou fólií v rámu. Světelné panely tak nabízí celou řadu podob a možností a jsou také velmi odolné.  Další kategorií, kterou výroba světlené reklamy nabízí, jsou pak nápisy tvořené světelným písmem. I v tomto případě se vám zcela přizpůsobíme a vyrobíme přesně takový nápis, jaký si budete přát. To ale stále není vše, my vám na míru vyrobíme také nasvětlovací profily, světlené totemy, prodejní a reklamní stojany nebo světelné displeje. Je vám to stále málo? Pak vězte, že si poradíme také s výrobou atypických produktů, které si sami navrhnete. K nám tak můžete přijít téměř s jakýmkoli požadavkem, světelná reklama je totiž obor, kterému skutečně rozumíme.

Výroba světlené reklamy od návrhu až po montáž

Výroba světlené reklamy, to není pouze výroba několika panelů. Pokud totiž chcete, aby byla světelná reklama skutečně kvalitní a přesně vystihovala povahu firmy nebo výrobku, musíte jí věnovat péči od začátku návrhu až po konečnou instalaci. A přesně to ve společnosti OK design Olomouc děláme. Navrhneme pro vás proto design i technické řešení reklamy. Obstaráme ale i veškerou dokumentaci od výkresů a zaměření až po statický posudek. Hotovou světelnou reklamu vám pak také dovezeme na místo určení a zajistíme její odbornou montáž, instalaci a výchozí elektroservis. Obrátit se na nás ale můžete i v případě dalších poruch a to v záruční době i po ní.

Myslíte si, že světlená reklama je to pravé i pro vaši firmu? Navštivte naše webové stránky a dozvíte se všechny potřebné informace. Sídlíme ve městě Olomouc, výroba světelné reklamy je tu ale pro zákazníky z celé České republiky.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.okdesign.cz

Vydáno 10.05.2015
128 Zhlédnutí
Topováno 30.11.2015
FIREMNÍ ČLÁNKY

Světelné LED obrazy jsou nepřehlédnutelnou formou úspěšné reklamy

Světelné LED obrazy jsou nepřehlédnutelnou formou úspěšné reklamy
Potřebujete zviditelnit svoji firmu nebo nový produkt? Světelné LED obrazy jsou ideálním řešením efektivní propagace. Nikdo je nepřehlédne, a díky optimálnímu grafickému zpracování si je potencionální zákazníci vryjí do paměti.

Návrhy interiérů včetně 3D vizualizace a designová LED světla

Návrhy interiérů včetně 3D vizualizace a designová LED světla
Pěkné bydlení je snem mnoha lidí. Často se ale bojíme změn spojených s rekonstrukcí či stavbou, protože si neumíme představit, jak bude vypadat výsledek, a zbytečně se obáváme, že se něco nepovede. Překážkám, jako je tahle, se však můžeme vyhnout, necháme-li si například s návrhem interiéru poradit ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA OK DESIGN, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
OK DESIGN, s.r.o.
www.okdesign.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Vizualizace 3D
Adresa

Adresa

Holická 47
Olomouc 772 00

ok@okdesign.cz
+420 777 790 986


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha