Výroba stožárů pro dopravní signalizaci, veřejné ocelové stožáry

AMAKO, spol. s r.o.

Výroba stožárů pro dopravní signalizaci, veřejné ocelové stožáry

Ocelové stožáry a sloupy pro veřejné osvětlení a komunikace

Ocelové stožáry a ocelové sloupy jsou objekty, se kterými se setkáváme na každém kroku. Ačkoliv na první pohled nevypadají nijak sofistikovaně, musí splňovat celou řadu parametrů. Firma Amako, spol. s r.o. se výrobou ocelových sloupů, ocelových stožárů a sloupů veřejného osvětlení zabývá již od roku 1995. Nabízí široký sortiment a pyšní se možností výroby atypických sloupů a stožárů na míru.

Ocelové stožáry a sloupy pro veřejné osvětlení a komunikace

Ocelové stožáry, na které je spoleh

Pokud má být na veřejném prostranství postaven ocelový stožár nebo sloup, je třeba klást velký důraz na bezpečnost. Ocelové stožáry z dílny firmy Amako, spol. s r.o., se vyrábí z bezešvých svařovaných trubek vysoké kvality. Vyráběné ocelové stožáry a sloupy jsou povrchově upraveny zinkem, navíc jsou u nich doloženy hutní atesty.

Ocelové stožáry tak splňují všechny normy, díky kvalitní povrchové úpravě se pyšní vysokou odolností vůči povětrnostním vlivům a tedy mnohaletou životností. Všechny vyráběné typové stožáry jsou certifikovány zkušebním ústavem v Praze. Od roku 2004 navíc firma vlastní certifikát ČSN EN ISO 9001:2009 - management kvality.


Sloupy veřejného osvětlení pro zajištění bezpečnosti

Asi nejužitečnějším oblastí, kterou se Amako, spol. s r.o. zabývá, je výroba veřejného osvětlení. Díky němu je možné zajistit bezpečnost na mnoha místech. Sloupy veřejného osvětlení jsou vhodné jak pro zajištění bezpečného pohybu za tmy, tak pro ostrahu a zviditelnění konkrétních objektů či zajištění viditelnosti na místních komunikacích. Sloupy veřejného osvětlení lze použít jak v obcích kolem cest, tak pro osvětlení přechodů, sportovních areálů, obchodů apod.

Další oblastí, kterou se firma zabývá, je výroba signálních stožárů. Ty jsou konstruovány tak, aby bylo možné zavěsit na ně signalizační zařízení. Signální stožáry jsou určené pro montáž dopravní signalizace, především pak semaforů. Signální stožáry jsou konstruovány tak, aby umístěné signalizační prvky byly dobře viditelné a neomezovaly provoz.

Výroba stožárů pro signalizaci


Stožáry pro různé typy osvětlení

Stožáry vyrábí firma pro různé typy osvětlení. Kromě standardních sloupů veřejného osvětlení se pak můžete setkat i se stožáry pro venkovní, dekorativní či železniční osvětlení. Všechny tyto typy se liší konkrétními parametry. Venkovní stožáry pro venkovní osvětlení jsou konstruovány tak, aby maximálně odolávaly povětrnostním vlivům. V závislosti na využití umožňují montáž různých typů osvětlení. Jednotlivé typy se pak liší intenzitou, barvou i rozptylem. Stožáry pro dekorativní osvětlení jsou pak vyrobeny s důrazem na estetickou funkci, důležitý je jejich tvar i vzhled, nejen funkce. Naopak u stožárů železničního osvětlení se maximální důraz klade na funkci, pevnou konstrukci a kvalitní provedení.

Firma Amako, spol. s r.o. zajistila během doby svého působení ocelové sloupy a stožáry celé řadě významných firem a společností, mimo jiné také velkému počtu sportovních areálů po celé České a Slovenské republice. Pokud vás rozsah nabízených služeb zaujal a rádi byste se dozvěděli více o nabízených produktech, navštivte www.amako.cz

Venkovní, dekorativní, železniční osvětlení


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.amako.cz

Vydáno 19.05.2015
1447 Zhlédnutí
Topováno 10.11.2021
FIREMNÍ ČLÁNKY

Semafor, to nejsou jenom barevná světla. Bez kvalitního sloupu by byl k ničemu!

Semafor, to nejsou jenom barevná světla. Bez kvalitního sloupu by byl k ničemu!
Jsou všude kolem nás. Stožáry, sloupy veřejného osvětlení, dopravní značky, sloupy semaforů, ale také reklamní stožáry, značky na železnici a jiné ocelové konstrukce. Běžní kolemjdoucí jejich kvalitě přílišnou pozornost nevěnují, ale přitom by to bez stožárů a sloupů šlo jen těžko. Potřebujete-li, ...
PODSTRÁNKY

Stožáry a výložníky veřejného osvětlení

Stožáry a výložníky veřejného osvětlení
Kvalitní stožáry a výložníky pro veřejné osvětlení zajišťující bezpečnost kolemjdoucích a vozidel

Stožáry a sloupy pro dopravní signalizaci

Stožáry a sloupy pro dopravní signalizaci
Výroba kvalitních stožárů a sloupů pro dopravní signalizaci za použití nejmodernější technologie

Osvětlení přechodů, parků a veřejných komunikací

Osvětlení přechodů, parků a veřejných komunikací
Spolehlivá svítidla pro osvětlení přechodů, parků, měst, obcí a veřejných komunikací
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA AMAKO, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
AMAKO, spol. s r.o.
www.amako.cz
Adresa

Adresa

Šakvická 13
Strachotín 693 01

amako.str@amako.cz
+420 519 415 313


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha