Výroba stožárů pro dopravní signalizaci, veřejné ocelové stožáry

AMAKO, spol. s r.o.

Výroba stožárů pro dopravní signalizaci, veřejné ocelové stožáry

AMAKO, spol. s r.o.
Semafor, to nejsou jenom barevná světla. Bez kvalitního sloupu by byl k ničemu!

Jsou všude kolem nás. Stožáry, sloupy veřejného osvětlení, dopravní značky, sloupy semaforů, ale také reklamní stožáry, značky na železnici a jiné ocelové konstrukce. Běžní kolemjdoucí jejich kvalitě přílišnou pozornost nevěnují, ale přitom by to bez stožárů a sloupů šlo jen těžko. Potřebujete-li, aby váš dopravní či reklamní stožár, sloup či jiná ocelová konstrukce opravdu něco vydržela, obraťte se na AMAKO – vyrobí je pro vás přímo na míru a v té nejvyšší možné kvalitě.


Stožáry a sloupy pro osvětlení a dopravní signalizaci

Společnost AMAKO má za sebou bezmála dvacetiletou zkušenost s výrobou stožárů a výložníků pro veřejné osvětlení, dopravní signalizace, vyrábí také dekorativní a železniční stožáry a sloupky pro dopravní značky. Součástí portfolia společnosti jsou rovněž ocelové konstrukce s širokými možnostmi využití.

Kvalitní materiál pro sloupy, stožáry a ocelové konstrukce je základ

Stožáry a sloupy vyrábí společnost AMAKO pouze z těch nejkvalitnějších materiálů, kterými jsou bezešvé a svařované trubky splňující hutní atesty. Trubky pro výrobu stožárů jsou z vnější i vnitřní strany upraveny žárovým zinkováním. Toto žárové zinkování trubek stožárů zaručuje vytvoření skutečně rovnoměrné zinkové vrstvy.

Stožár, který vám vydrží věky

Díky kvalitní povrchové úpravě stožárů tak může být zajištěn bezúdržbový provoz a samozřejmě také vysoká odolnost nejen proti povětrnostním vlivům během celé doby používání stožáru. Stožáry s povrchovou úpravou žárovým zinkováním lze dále například upravovat ještě kvalitními dvousložkovými laky, které má AMAKO rovněž v nabídce.

Rychlost dodání stožárů, sloupů veřejného osvětlení a ocelových konstrukcí, to je AMAKO

Obrovskou výhodou stožárů a sloupů pro osvětlení, sloupů pro dopravní signalizaci a také veškerých dalších ocelových konstrukcí jsou velmi krátké dodací lhůty, které AMAKO nabízí. Zajistí rovněž bezpečnou dopravu přesně na místo, kam budete potřebovat. Všechny stožáry, které společnost vyrábí, splňují ty nejpřísnější podmínky pro certifikaci Technickým a zkušebním ústavem stavebním Praha nebo TDS Brno.

Reklamní stožáry, sloupy i výložníky na míru

Při vybírání stožárů, sloupů a veškerých dalších produktů od firmy AMAKO se však nemusíte omezovat pouze na standardní nabídku z katalogu. Rádi pro vás vyrobíme atypické stožáry, sloupy, výložníky a další přesně podle vašich přání či vlastních návrhů. V naší nabídce najdete také doplňkový sortiment k veřejnému osvětlení, jako například patice, elektrovýzbroj, různé druhy svítidel a podobně.

Potřebujete poradit s řešením výběru toho správného stožáru, výložníků, sloupu veřejného osvětlení či ocelových konstrukcí? Neváhejte a obraťte se na nás s poptávkou, my vám rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy. Stožáry, sloupy a ocelové konstrukce AMAKO jsou tady pro vás!


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.amako.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Ocelové stožáry a sloupy pro veřejné osvětlení a komunikace

Ocelové stožáry a sloupy pro veřejné osvětlení a komunikace

Ocelové stožáry a ocelové sloupy jsou objekty, se kterými se setkáváme na každém kroku. Ačkoliv na první pohled nevypadají nijak sofistikovaně, musí splňovat celou řadu parametrů. Firma Amako, spol. s r.o. se výrobou ocelových sloupů, ocelových stožárů a sloupů veřejného osvětlení zabývá již od roku 1995. Nabízí široký sortiment a pyšní se možností výroby atypických sloupů a stožárů na míru.

Vydáno 19.05.2015Vydáno 19.06.2014
614 Zhlédnutí
Topováno 16.09.2019

Stožáry a výložníky veřejného osvětlení

Stožáry a výložníky veřejného osvětlení

Kvalitní stožáry a výložníky pro veřejné osvětlení zajišťující bezpečnost kolemjdoucích a vozidel

Stožáry a sloupy pro dopravní signalizaci

Stožáry a sloupy pro dopravní signalizaci

Výroba kvalitních stožárů a sloupů pro dopravní signalizaci za použití nejmodernější technologie

Osvětlení přechodů, parků a veřejných komunikací

Osvětlení přechodů, parků a veřejných komunikací

Spolehlivá svítidla pro osvětlení přechodů, parků, měst, obcí a veřejných komunikací