Výroba stožárů a sloupů pro osvětlení - ocelové strožáry pro osvětlení a signalizace

AMAKO, spol. s r.o.

Výroba stožárů a sloupů pro osvětlení - ocelové strožáry pro osvětlení a signalizace

Semafor, to nejsou jenom barevná světla. Bez kvalitního sloupu by byl k ničemu!

Jsou všude kolem nás. Stožáry, sloupy veřejného osvětlení, dopravní značky, sloupy semaforů, ale také reklamní stožáry, značky na železnici a jiné ocelové konstrukce. Běžní kolemjdoucí jejich kvalitě přílišnou pozornost nevěnují, ale přitom by to bez stožárů a sloupů šlo jen těžko. Potřebujete-li, aby váš dopravní či reklamní stožár, sloup či jiná ocelová konstrukce opravdu něco vydržela, obraťte se na AMAKO – vyrobí je pro vás přímo na míru a v té nejvyšší možné kvalitě.

Semafory u křižovatky - AMAKO

Stožáry a sloupy pro osvětlení a dopravní signalizaci

Společnost AMAKO má za sebou bezmála dvacetiletou zkušenost s výrobou stožárů a výložníků pro veřejné osvětlení, dopravní signalizace, vyrábí také dekorativní a železniční stožáry a sloupky pro dopravní značky. Součástí portfolia společnosti jsou rovněž ocelové konstrukce s širokými možnostmi využití.

Stožáry a výložníky pro veřejné osvětlení


Kvalitní materiál pro sloupy, stožáry a ocelové konstrukce je základ

Stožáry a sloupy vyrábí společnost AMAKO pouze z těch nejkvalitnějších materiálů, kterými jsou bezešvé a svařované trubky splňující hutní atesty. Trubky pro výrobu stožárů jsou z vnější i vnitřní strany upraveny žárovým zinkováním. Toto žárové zinkování trubek stožárů zaručuje vytvoření skutečně rovnoměrné zinkové vrstvy.


Rychlost dodání stožárů, sloupů veřejného osvětlení a ocelových konstrukcí, to je AMAKO

Díky kvalitní povrchové úpravě stožárů tak může být zajištěn bezúdržbový provoz a samozřejmě také vysoká odolnost nejen proti povětrnostním vlivům během celé doby používání stožáru. Stožáry s povrchovou úpravou žárovým zinkováním lze dále například upravovat ještě kvalitními dvousložkovými laky, které má AMAKO rovněž v nabídce.
Obrovskou výhodou stožárů a sloupů pro osvětlení, sloupů pro dopravní signalizaci a také veškerých dalších ocelových konstrukcí jsou velmi krátké dodací lhůty, které AMAKO nabízí. Zajistí rovněž bezpečnou dopravu přesně na místo, kam budete potřebovat. Všechny stožáry, které společnost vyrábí, splňují ty nejpřísnější podmínky pro certifikaci Technickým a zkušebním ústavem stavebním Praha nebo TDS Brno.

Stožár, který vám vydrží věky


Reklamní stožáry, sloupy i výložníky na míru

Při vybírání stožárů, sloupů a veškerých dalších produktů od firmy AMAKO se však nemusíte omezovat pouze na standardní nabídku z katalogu. Rádi pro vás vyrobíme atypické stožáry, sloupy, výložníky a další přesně podle vašich přání či vlastních návrhů. V naší nabídce najdete také doplňkový sortiment k veřejnému osvětlení, jako například patice, elektrovýzbroj, různé druhy svítidel a podobně.
Potřebujete poradit s řešením výběru toho správného stožáru, výložníků, sloupu veřejného osvětlení či ocelových konstrukcí? Neváhejte a obraťte se na nás s poptávkou, my vám rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy. Stožáry, sloupy a ocelové konstrukce AMAKO jsou tady pro vás!


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.amako.cz/

Vydáno 19.06.2014
766 Zhlédnutí
Topováno 14.07.2021
FIREMNÍ ČLÁNKY

Ocelové stožáry a sloupy pro veřejné osvětlení a komunikace

Ocelové stožáry a sloupy pro veřejné osvětlení a komunikace
Ocelové stožáry a ocelové sloupy jsou objekty, se kterými se setkáváme na každém kroku. Ačkoliv na první pohled nevypadají nijak sofistikovaně, musí splňovat celou řadu parametrů. Firma Amako, spol. s r.o. se výrobou ocelových sloupů, ocelových stožárů a sloupů veřejného osvětlení zabývá již od ...
PODSTRÁNKY

Stožáry a výložníky veřejného osvětlení

Stožáry a výložníky veřejného osvětlení
Kvalitní stožáry a výložníky pro veřejné osvětlení zajišťující bezpečnost kolemjdoucích a vozidel

Stožáry a sloupy pro dopravní signalizaci

Stožáry a sloupy pro dopravní signalizaci
Výroba kvalitních stožárů a sloupů pro dopravní signalizaci za použití nejmodernější technologie

Osvětlení přechodů, parků a veřejných komunikací

Osvětlení přechodů, parků a veřejných komunikací
Spolehlivá svítidla pro osvětlení přechodů, parků, měst, obcí a veřejných komunikací
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA AMAKO, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
AMAKO, spol. s r.o.
www.amako.cz
Adresa

Adresa

Šakvická 13
Strachotín 693 01

amako.str@amako.cz
+420 519 415 313


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha