Betonové skruže, studniční poklopy, betonové podhrabové desky

Betonové ploty Harašta

Betonové skruže, studniční poklopy, betonové podhrabové desky

Betonové ploty a další betonové výrobky od českého výrobce na klíč

Odolnost, všestranné použití a perfektní vzhled, tyto i další výhody vám nabízejí betonové výrobky od společnosti Betonové ploty Petr Harašta. Seženete u nás betonové výrobky všeho druhu, jako například zámkové a chodníkové dlažby, betonové skruže či stříšky. Naší specialitou jsou ale betonové ploty všeho druhu, které se perfektně hodí k oplocení novostavby i staršího domu. Stačí si vybrat z naší široké nabídky.

Betonové ploty a oplocení na klíč

Betonové ploty klasické i netradiční

Sháníte kvalitní plot, který vám dodá potřebné soukromí a ochranu a zároveň bude skvěle vypadat? Pak jsou pro vás betonové ploty tou správnou volbou. My zajišťujeme prodej i výstavbu betonových plotů ve výšce 0,5 až 3m. Betonové ploty se tak maximálně přizpůsobí vašim požadavkům. Oboustranné betonové ploty vyrábíme z kvalitních a odolných materiálů, které vydrží beze změny i ve velmi náročných podmínkách. Víme ale, že i vzhled je u plotu důležitý. Betonové ploty vám proto nabízíme ve více než 30 variantách, které můžete libovolně kombinovat. K dispozici vám tak jsou klasické betonové ploty z malých cihliček, velmi oblíbené betonové ploty se vzhledem štípaného kamene, ale i netradiční betonové ploty, které napodobují vzhled dřevěných klád, nebo mají nejrůznější vzory. Vybrat si můžete také libovolný tvar plotu. My vám nabízíme oboustranné betonové ploty rovné, zaoblené i se speciálními ozdobnými sloupky.

Betonové ploty různých druhů


Betonové ploty vám přivezeme i postavíme

Ve společnosti Betonové ploty Petr Harašta chceme, aby plot zcela odpovídal vašim představám a požadavkům. Nabízíme vám tak komplexní služby, které zahrnují zaměření pozemku, návrh plotu i jeho následnou realizaci. Betonové ploty navíc dovážíme do všech koutů České republiky. Vy se tak nemusíte vůbec o nic starat. My vám betonové ploty vyrobíme, přivezeme, postavíme a v případě vašeho zájmu zajistíme i jejich nátěr fasádní barvou nebo barvou na beton.


Betonové ploty i další betonové výrobky

Oboustranné betonové ploty ale nejsou to jediné, co vám v naší společnosti nabízíme. U nás seženete i další betonové výrobky. V naší nabídce nechybí například zámková dlažba pro všechny typy venkovních ploch. Zámkový dlažba skvěle odvádí vodu, je velmi mobilní a odolná proti klimatickým jevům, skvěle se tak hodí pro vybudování venkovních chodníků i příjezdových cest. Najdete u nás ale i další betonové výrobky, jako jsou stříšky a zákryty na zídky nebo betonové skruže a poklopy různých rozměrů.

Zaujala vás naše nabídka? Navštivte naše webové stránky.

Prohlédněte si naše betonové ploty a další výrobky z betonu


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.betonovyplot.cz

Vydáno 04.07.2015
2819 Zhlédnutí
Topováno 07.12.2020
FIREMNÍ ČLÁNKY

Betonové ploty už dávno nejsou jen nevzhledné šedivé zídky

Betonové ploty už dávno nejsou jen nevzhledné šedivé zídky
Betonové oplocení od společnosti Betonové ploty Petr Harašta jsou nejen praktickým řešením pro oddělení pozemku, ale díky modernímu designu v mnoha provedeních i vysoce estetickým prvkem. V nabídce najdete až 30 druhů betonových plotů, ze kterých si vybere každý podle svého vkusu i charakteru ...

Betonové ploty a oplocení pro rodinné domy

Betonové ploty a oplocení pro rodinné domy
Nebaví vás ustavičné opravy a péče o váš plot? Zbytečná ztráta času a energie, když si můžete vybrat oplocení, které vás zbaví veškerých povinností, a získáte estetický design kolem vašeho domu. Zkuste jít na to tak chytře, jako ti, kteří si vybrali betonové ploty a oplocení od firmy Betonové ploty ...
PODSTRÁNKY

Betonové ploty

Betonové ploty
Betonové oplocení, betonové dílce – výroba, prodej, montáž

Zámková dlažba, obrubníky, žlabovky

Zámková dlažba, obrubníky, žlabovky
Zámková a chodníková dlažba, betonové obrubníky, žlabovky s roštem, koryta

Betonové skruže, poklopy, podhrabové desky

Betonové skruže, poklopy, podhrabové desky
Betonové skruže, studniční poklopy, betonové podhrabové desky
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Betonové ploty Harašta
WEBOVÁ STRÁNKA
Betonové ploty Harašta
www.betonovyplot.cz
Adresa

Adresa

Nová Ves (bývalý areál Státního statku)
Pohořelice - Nová Ves 691 24

petrharasta@seznam.cz
+420 724 132 899


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha