KSO AST GmbH Anna Petrová
KEG sudy nerezové pivní, jehly fitingyProfesionální služby v oblasti výroby a repasování KEG sudů

KEG sudy patří mezi vyhledávaný sortiment, v dnešní době se totiž naprostá většina pivní a další nápojové produkce převáží právě v nich. Jiné typy obalů tvoří jen malé procento ve srovnání se sudy KEG. Naprostým profesionálem, který se této oblasti pohybuje již přes 20 let, je společnost KSO AST GmbH.

Profesionální služby v oblasti výroby a repasování KEG sudů

KEG sudy – nové i repasované

Společnost KSO AST GmbH nabízí pestrý výběr repasovaných nerezových sudů, splňujících platné normy DIN a EURO. Sudy jsou nabízeny v mnoha velikostech, od malých 10 litrových až po 50 litrové. Repasované KEG sudy jsou jen stěží rozeznatelné od nových, ale i ty jsou v nabídce firmy. Základní službou společnosti je tak prodej nových i repasovaných KEG sudů, dále pak samotný servis a generální opravy.

KEG sudy od společnosti KSO AST GmbH


Generální opravy a repasování KEG sudů

Vzhledem k tomu, že má firma více než 20 leté zkušenosti, patří v této oblasti mezi naprosté profesionály a dokáže staré sudy přeměnit v nové. Proces repasování je technologicky náročný, dochází při něm k vyrovnání promáčklin, k vyleštění nerezového povrchu, také k odstranění původního potisku.

Servis a repase KEG sudů


Široká nabídka služeb společnosti KSO AST GmbH

Nabídka služeb KSO AST GmbH je opravdu pestrá, vzhledem k využití moderních technologií, zapojení školeného personálu a orientaci na zákazníka patří bezpochyby mezi špičku v oboru.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.ksoast.de

FIREMNÍ ČLÁNKY


Specialisté na Keg sudy pro pivovary

Specialisté na Keg sudy pro pivovary

Keg sudy jsou nezbytnou součástí pivovarnického průmyslu. Specialistou na tyto pivní sudy je společnost KSO AST GmbH. Společnost má sídlo v německém městě Wilnsdorf, kde probíhá proces nákupu a repase nerezových KEG sudů. Keg sudy jsou nabízeny o objemech 10, 15, 20, 25, 30 a 50 litrů. Vše pro Vás zařídí paní Anna Petrová, která je v každodenním kontaktu s německou centrálou a zajišťuje vše pro český trh.

Vydáno 19.09.2017
Nové i repasované nerezové a PU KEG sudy všech velikostí za atraktivní ceny

Nové i repasované nerezové a PU KEG sudy všech velikostí za atraktivní ceny

Firma KSO AST GmbH Anna Petrová se již více než 20 let zabývá nákupem a prodejem nových i použitých nerezových a PU KEG sudů i prodejem nových sudů.

Vydáno 24.09.2014Vydáno 08.07.2015
590 Zhlédnutí
Topováno 18.11.2019