Profesionální služby v oblasti výroby a repasování KEG sudů

KEG sudy patří mezi vyhledávaný sortiment, v dnešní době se totiž naprostá většina pivní a další nápojové produkce převáží právě v nich. Jiné typy obalů tvoří jen malé procento ve srovnání se sudy KEG. Naprostým profesionálem, který se této oblasti pohybuje již přes 20 let, je společnost KSO AST GmbH.

Profesionální služby v oblasti výroby a repasování KEG sudů

KEG sudy – nové i repasované

Společnost KSO AST GmbH nabízí pestrý výběr repasovaných nerezových sudů, splňujících platné normy DIN a EURO. Sudy jsou nabízeny v mnoha velikostech, od malých 10 litrových až po 50 litrové. Repasované KEG sudy jsou jen stěží rozeznatelné od nových, ale i ty jsou v nabídce firmy. Základní službou společnosti je tak prodej nových i repasovaných KEG sudů, dále pak samotný servis a generální opravy.

KEG sudy od společnosti KSO AST GmbH


Generální opravy a repasování KEG sudů

Vzhledem k tomu, že má firma více než 20 leté zkušenosti, patří v této oblasti mezi naprosté profesionály a dokáže staré sudy přeměnit v nové. Proces repasování je technologicky náročný, dochází při něm k vyrovnání promáčklin, k vyleštění nerezového povrchu, také k odstranění původního potisku.

Servis a repase KEG sudů


Široká nabídka služeb společnosti KSO AST GmbH

Nabídka služeb KSO AST GmbH je opravdu pestrá, vzhledem k využití moderních technologií, zapojení školeného personálu a orientaci na zákazníka patří bezpochyby mezi špičku v oboru.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.ksoast.de

Vydáno 08.07.2015
683 Zhlédnutí
Topováno 18.11.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Specialisté na Keg sudy pro pivovary

Specialisté na Keg sudy pro pivovary
Keg sudy jsou nezbytnou součástí pivovarnického průmyslu. Specialistou na tyto pivní sudy je společnost KSO AST GmbH. Společnost má sídlo v německém městě Wilnsdorf, kde probíhá proces nákupu a repase nerezových KEG sudů. Keg sudy jsou nabízeny o objemech 10, 15, 20, 25, 30 a 50 litrů. Vše pro Vás ...

Nové i repasované nerezové a PU KEG sudy všech velikostí za atraktivní ceny

Nové i repasované nerezové a PU KEG sudy všech velikostí za atraktivní ceny
Firma KSO AST GmbH Anna Petrová se již více než 20 let zabývá nákupem a prodejem nových i použitých nerezových a PU KEG sudů i prodejem nových sudů.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA KSO AST GmbH  Anna Petrová KEG sudy nerezové pivní, jehly fitingy
WEBOVÁ STRÁNKA
KSO AST GmbH Anna Petrová
www.ksoast.cz
Adresa

Adresa

Za Farou 845/13
Praha 5 - Slivenec 154 00

office.petrova@gmail.com
+420 602 308 739


Najdete nás také zde:

ARES
captcha