Komfortní zájezdová autobusová přeprava a doprava na dovolenou

Josef Ševčík - Autobusová doprava

Komfortní zájezdová autobusová přeprava a doprava na dovolenou

Autobusová doprava s tradicí pro malé skupiny i cestovní kanceláře

Chystáte se na výlet, dovolenou nebo zápas se svým sportovním klubem? Potřebujete dopravit větší počet lidí spolehlivě, rychle a levně na místo určení? Společnost AUTODOPRAVA Josef Ševčík je tu přesně pro vás. Autobusová doprava je totiž naším oborem již od roku 1991. Bezpečně a v naprostém komfortu vás tak dopravíme, kam si budete přát.

Autobusová doprava s tradicí pro malé skupiny i cestovní kanceláře

Historie společnosti AUTODOPRAVA Josef Ševčík se začala psát před více než 20 lety. Postupem času jsme nejen získávali zkušenosti, ale rozšiřovali jsme také náš vozový park. Dnes tak můžeme říci, že jsme jeden z největších českých autodopravců, který nabízí kompletní služby pro soukromníky, školy i cestovní kanceláře. Naším oborem je nejen vnitrostátní autobusová doprava, ale i mezinárodní autobusová doprava, vás nebo vaše klienty tak dopravíme k moři, na hory ale i na školní výlet. I když se ale za dobu našeho působení mnohé změnilo, jedno zůstalo stejné. Autobusová doprava je i nadále naší vášní a koníčkem. Nám tak nejde pouze o zisk a obchod, my chceme, aby pro vás cestování našimi autobusy bylo příjemným zážitkem.

Moderní autobusy pro váš dokonalý komfort

Bezpečnost, pohodlí a perfektní uživatelský komfort, to je to, na čem si naše autobusová doprava zakládá. Víme totiž, že obzvláště mezinárodní autobusová doprava může být pro cestující velmi náročná. Dlouhou cestu se jim proto snažíme co nejvíce zpříjemnit. Jezdíme proto pouze s těmi nejmodernějšími autobusy značek VDL, které nabízí pohodlná sedadla, dostatek prostoru a také plně vybavené zázemí. V autobusech tak najdete například wi-fi připojení zdarma, klimatizaci, televize s DVD přehrávačem a toalety.

Vnitrostátní i mezinárodní autobusová doprava

Vozový park společnosti AUTODOPRAVA Josef Ševčík čítá 22 autobusů různých velikostí. Chceme totiž vyhovět požadavkům všech klientů a nabídnout jim ty nejlepší ceny. Naše autobusová doprava je tak k dispozici malým skupinám lidí, kteří se vydali na výlet, sportovním klubům, ale i cestovním kancelářím. My totiž vlastníme malé tranzity pro 8 lidí, autobusy pro 20 lidí, ale i zájezdové autobusy až pro 57 lidí. Problém pro nás tak není vnitrostátní autobusová doprava a zajištění jednodenního výletu, ale ani mezinárodní autobusová doprava. My vás bezpečně a pohodlně dopravíme na zájezd, na letiště, na školní výlet i na zápas. Naše autobusová doprava ale zajistí také dopravu a koordinaci pro firemní kongresy či jiné hromadné události.

 

Autobusová doprava s tradicí a širokou nabídkou služeb? Odpovědí je AUTODOPRAVA Josef Ševčík. Pokud se i vy chystáte na výlet či zájezd a hledáte spolehlivého dopravce, který vyhoví všem vašim potřebám a požadavkům, neváhejte se na nás obrátit. Naším oborem je mezinárodní autobusová doprava i vnitrostátní autobusová doprava, zajistíme tak dopravu do všech koutů světa. Pro více informací o našem vozovém parku a kontakty navštivte náš web adsevcik.cz.   

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.autobusyostrava.cz

Vydáno 15.07.2015
1120 Zhlédnutí
Topováno 10.01.2023
FIREMNÍ ČLÁNKY

Mezinárodní autobusová doprava: Dopřejte si při cestování maximální komfort

Mezinárodní autobusová doprava: Dopřejte si při cestování maximální komfort
Cestujete často na dlouhé vzdálenosti a využíváte k přepravě autobus? Pak určitě víte, jak vám může komfortní vůz náročnou cestu ulehčit. Vybaví se vám při vzpomínce na poslední cestu nepohodlné sedačky, úzký prostor na nohy a horko? Pokud se chcete takovému cestování vyhnout a jízdu autobusem si ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Josef Ševčík - Autobusová doprava
WEBOVÁ STRÁNKA
Josef Ševčík - Autobusová doprava
www.adsevcik.cz
Adresa

Adresa

Místecká 918
Paskov 739 32

autodopravajs@email.cz
+420 558 431 457


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha