Materiály a technologie pro balení, polygrafii i reklamu od předního dodavatele

OSPAP a.s. je předním dodavatelem obalových materiálů, grafických a kancelářských papírů a také materiálů a technologií pro výrobu reklamy.

Papíry pro tisk

Obalové materiály a stroje pro efektivní provoz vaší firmy

OSPAP dodává veškeré balicí a obalové materiály i stroje potřebné k maximální úspoře času a pracovních sil. Vybaveností firmy tak můžete znatelně snížit provozní náklady. V nabídce balicích a obalových materiálů naleznete všechny druhy fólií, krabic, sáčků, výplňové a prokladové materiály, pásky, kartóny a lepenky a mnoho dalších produktů.

Přehlednou nabídku naleznete na webových stránkách.


Technologie a materiály pro výrobu reklamy

Sháníte materiál pro signmaking, digitální tisk, sítotisk či LED světelnou reklamu? To zdaleka není kompletní nabídka materiálů a technologií pro výrobu reklamy od společnosti OSPAP.

Na webových stránkách můžete vybírat z přehledných katalogů veškerého sortimentu.


Papíry a kartóny nejen pro tisk

Široké portfolio produktů zahrnuje nejen vysoce kvalitní papíry pro digitální tisk, grafické papíry a kartóny, či speciální grafické papíry všech barev a povrchů, ale také kancelářské a komunikační papíry, které nesmí chybět ve vybavení každé firmy. Můžete si je přímo objednat v e-shopu na webových stránkách. A navíc nemusíte mít obavy, že se používáním těchto papírů podílíte na ničení lesů…

Objednání produktů přímo v e-shopu


OSPAP se chová ekologicky

OSPAP si zakládá na zodpovědném chování ve vztahu k životnímu prostředí, je držitelem certifikátů FSC a PEFC. Tento certifikační systém sleduje nejen původ dřeva a obnovování ekosystému, ale celý proces a zainteresované osoby, od vlastníka lesa, přes zpracovatele a jeho technologie, až po prodejce papíru a samotnou tiskárnu.

Více informací o společnosti OSPAP, která provozuje velkoobchod produktů špičkové kvality pro celou ČR, naleznete na webových stránkách.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.ospap.cz

Vydáno 02.05.2014
475 Zhlédnutí
Topováno 01.12.2014
FIREMNÍ ČLÁNKY

OSPAP – od papíru přes digitální tisk po balení a reklamu

OSPAP – od papíru přes digitální tisk po balení a reklamu
Společnost OSPAP patří mezi přední dodavatele papíru a dalších materiálů pro tisk. Dodává také obalové materiály a kartonáže a v neposlední řadě je i technologie a materiály pro výrobu reklamy. To jsou tři základní divize, kterými se společnost, jež vznikla již v roce 1958, zabývá – divize Paper, ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA OSPAP a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
OSPAP a.s.
www.ospap.cz
Adresa

Adresa

K Hrušovu 4
Praha 10 102 23

ospap@papyrus.com
+420 271 081 111


Najdete nás také zde:

ARES
captcha