OSPAP – od papíru přes digitální tisk po balení a reklamu

Společnost OSPAP patří mezi přední dodavatele papíru a dalších materiálů pro tisk. Dodává také obalové materiály a kartonáže a v neposlední řadě je i technologie a materiály pro výrobu reklamy. To jsou tři základní divize, kterými se společnost, jež vznikla již v roce 1958, zabývá – divize Paper, Packaging a Visom. V Praze disponuje vlastní kamennou maloprodejnou Svět papíru i moderním internetovým obchodem.

Technologie pro balení

Divize Paper

Společnost OSPAP nabízí rozsáhlý sortiment papírů a kartónů, určených pro nejrůznější použití. Pokud si uvědomíme, že není papír jako papír a budeme tak při konkrétním výběru postupovat, posuneme úroveň našich výstupů na zcela jinou úroveň. Společnost dodává vysoce kvalitní materiály jak pro klasické polygrafické zpracování, tak také pro digitální tisk suchým i mokrým tonerem a inkoustem. Pro výjimečné a luxusní tiskoviny jsou pak určeny kreativní papíry, které jsou vhodné i pro firemní komunikaci. Ať už potřebujete natírané, nenatírané, kreativní, samolepicí, kancelářské či jiné papíry či kartóny, ze sortimentu OSPAPu si bezpochyby vyberete.

OSPAP – dodavatel polygrafických materiálů a komunikačních papírů


Divize Packaging

Další důležitou oblastí, kterou se společnost OSPAP zabývá, jsou balicí a obalové materiály. Nabízené produkty jsou určeny jak pro koncové zákazníky, tak firmy, obchody ad. V sortimentu obalových materiálů naleznete balicí papíry, lepenky plné i vlnité, také papírové pytle nebo velkou řadu nejrůznějších fólií, sáčků, hadic, pásků ad. Kromě samotného obalového materiálu nabízí společnost OSPAP také ovinovací stroje a vzduchové výplňové systémy, které firmám usnadní manipulaci a balení.

OSPAP – dodavatel obalových řešení a materiálů


Divize Viscom

Poslední oblastí, kterou se společnost zabývá, je Viscom (Visual Comunication). Je dodavatelem široké řady technologií a materiálů pro výrobu reklamy. V nabídce naleznete sortiment pro signmaking, sítotisk, digitální tisk, ale třeba i komponenty pro LED světelnou reklamu.

Výše zmíněný nástin činností jednotlivých divizí je jasným důkazem širokého rozsahu nabízených služeb společnosti OSPAP. Ať už potřebujete zajistit digitální tisk, dodat papíry, kartonáže nebo obalové materiály či vytvořit cokoliv v oboru reklamy, nabízené produkty vyhoví všem náročným požadavkům. Navštivte kamenný či internetový obchod a o rozsahu a kvalitě produktů a služeb se sami přesvědčte.

OSPAP – dodavatel materiálů a technologií pro výrobu reklamy


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.ospap.cz

Vydáno 29.01.2016
173 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Materiály a technologie pro balení, polygrafii i reklamu od předního dodavatele

Materiály a technologie pro balení, polygrafii i reklamu od předního dodavatele
OSPAP a.s. je předním dodavatelem obalových materiálů, grafických a kancelářských papírů a také materiálů a technologií pro výrobu reklamy.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA OSPAP a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
OSPAP a.s.
www.ospap.cz
Adresa

Adresa

K Hrušovu 4
Praha 10 102 23

ospap@papyrus.com
+420 271 081 111


Najdete nás také zde:

ARES
captcha