OSPAP a.s.


K Hrušovu 4, Praha 10 102 23
Certifikován ekologickými normami FSC a PEFC.

Přední dodavatel obalových materiálů a řešení - divize Packaging, materiálů a technologií pro výrobu reklamy divize Visual Technology Solutions - VTS a materiálů pro polygrafii.

Náš sortiment:
- Obalové materiály z papíru i plastu
- Obalová řešení na míru
- Samolepicí, deskové a sítotiskové materiály a banery
- Digitální tiskové technologie
- LED světelná reklama
- Grafické papíry pro ofsetový i digitální tisk
- Kreativní papíry včetně obálek
- Kancelářské papíry.

Naše služby:
- Dodávky skladového zboží do druhého dne
od objednání po celé ČR
- Moderní B2B internetový obchod
- Rozvoz zboží našich zákazníků
- Poradenství s výběrem materiálů a technologií
- Vzorkovna.

Ekologie:
- Přísný výběr dodavatelů podle ekologických a sociálních kritérií
- Žádné suroviny z nelegálně těžených porostů
- Široká nabídka papírů s ekologickou certifikací nebo z recyklovaných surovin
- Důsledná recyklace surovin z naší vlastní činnosti

Svět papíru:
- Prodejna v centru Prahy vedle Karlova náměstí
- Prodej papíru již od 1 archu
- Řezání papíru na A4
- Poradenství při výběru a vzorníky.

Produkty
  • zboží pro školu, kancelářský sortiment, školní sešity, poznámkové bloky, papírové obaly, papíry a kartony

Jsme moderní zubní klinika v Praze 4 s nadstandardním vybavením. Poskytujeme komplexní stomatologické ošetření na nejvyšší úrovni, preventivní, záchovnou a estetickou stomatologii i ortodoncii.

Kurzy ZY Qigong, cviky a techniky pro získání pevného zdraví, vitality a dlouhověkosti.

Kurzy ZY Qigong, cviky a techniky pro získání pevného zdraví, vitality a dlouhověkosti

Související články
Papírové recyklovatelné samolepicí eko pásky šetří čas i životní prostředí

Steroll, s.r.o.

Papírové recyklovatelné samolepicí eko pásky šetří čas i životní prostředí

Lepicí pásky se používají ve všech odvětvích průmyslu i firmách různého zaměření. Především ve výrobě a distribuci jsou na tento sortiment kladeny poměrně vysoké nároky jak z hlediska pevnosti a odolnosti, tak v současné době i ekologické náročnosti. Papírové samolepicí eko pásky od zlínské firmy Steroll obstojí ve všech kategoriích a navíc mohou být i dekorativní.


Dodáváme školní i kancelářské potřeby - vše pro žáčky, studenty i zaměstnance

Mrakeš - velkoobchod papír a kancelářské potřeby Praha

Dodáváme školní i kancelářské potřeby - vše pro žáčky, studenty i zaměstnance

Do vašich škol, školek, kanceláří i pro domácí použití dodáváme různé druhy papíru, pořadače, samolepky, bloky, obálky, obaly, lepidla, děrovačky, sešity, barevné papíry a kartony (čtvrtky) i mnohé další produkty. Firma Mrakeš je váš spolehlivý velko- i maloobchod s opravdu rozsáhlým sortimentem školních, kancelářských a psacích potřeb. Její produkty pochází především od českých výrobců, jsou zárukou kvality a prvotřídního provedení.


Papírové role, pokladní kotoučky i vstupenky do kina vám potiskneme dle vašeho přání

EPOS spol. s r.o.

Papírové role, pokladní kotoučky i vstupenky do kina vám potiskneme dle vašeho přání

Co mají společného parkovací automaty, pokladny nebo třeba bankomaty? No přece papír, tedy konkrétněji papír v rolích. A přesně ten vyrábíme ve společnosti Epos Zlín. Zabýváme se výrobou, potiskem a prodejem nejrůznějších kotoučků, rolí nebo vstupenek. Ať už tak potřebujete pokladní kotoučky, kotoučky do tachografu nebo role do bankomatů, u nás pořídíte vše potřebné.


Produkty jednorázové osobní hygieny – papírové ručníky, toaletní papíry či mýdla

ZVG CZ s.r.o.

Produkty jednorázové osobní hygieny – papírové ručníky, toaletní papíry či mýdla

Zajištění dodávky dostatečně kvalitních produktů jednorázové osobní hygieny v požadovaném množství je zásadní pro všechny umývárny i sociální zařízení. Společnost ZVG Zellstoff-Verarbeitung AG, odborník na řešení čistoty, hygieny a pracovní ochrany, poskytuje dodávku papírových ručníku, toaletních papírů, mýdel či krémů na ruce. Své produkty neustále vyvíjí tak, aby odpovídaly požadavkům klientů s ohledem na praktičnost a kvalitu materiálu.


Firemní články
OSPAP – od papíru přes digitální tisk po balení a reklamu

OSPAP – od papíru přes digitální tisk po balení a reklamu

Společnost OSPAP patří mezi přední dodavatele papíru a dalších materiálů pro tisk. Dodává také obalové materiály a kartonáže a v neposlední řadě je i technologie a materiály pro výrobu reklamy. To jsou tři základní divize, kterými se společnost, jež vznikla již v roce 1958, zabývá – divize Paper, Packaging a Visom. V Praze disponuje vlastní kamennou maloprodejnou Svět papíru i moderním internetovým obchodem.


Materiály a technologie pro balení, polygrafii i reklamu od předního dodavatele

Materiály a technologie pro balení, polygrafii i reklamu od předního dodavatele

OSPAP a.s. je předním dodavatelem obalových materiálů, grafických a kancelářských papírů a také materiálů a technologií pro výrobu reklamy.


Zpátky ve hře pod křídly švédské skupiny Papyrus, silnější než kdy dříve.

Zpátky ve hře pod křídly švédské skupiny Papyrus, silnější než kdy dříve.

V listopadu letošního roku Úřad pro ochranu hospodářské soutěže schválil společnosti Papyrus Bohemia s.r.o. koupi OSPAP a.s. Akvizice jsou součástí strategie pro růst v oblasti papírů, obalových materiálů a materiálů pro vizuální komunikaci. Věříme, že spojením sil budeme moci těžit z vysoké úrovně obou týmů. S účinností od 1. ledna 2016 byl Petr Breburda jmenován generálním ředitelem kombinované organizace pro Českou a Slovenskou republiku. Současně byl zvolen také nový management. Petr Havlíček (Sales Director Paper) bude zodpovídat za veškerý obchod spojený s papírem. Divize obalových materiálů bude pod vedením Václava Urbana (Sales Director Packaging). Daniel Gašparovič (Country Sales Manager) bude zodpovědný za Slovenskou republiku. Pozice Sales Director Viscom bude oznámena ve chvíli, kdy bude obsazena vhodným kandidátem.


Potisk samolepicích pásek

Potisk samolepicích pásek

PaperlinX, významná nadnárodní společnost v oblasti materiálů pro reklamu, polygrafii a obaly, nabízí potisk samolepicích pásek, které slouží pro zvýšení efektivity prezentace firmy. Stačí jednoduše přelepit krabici či jiné balení, a to bude rázem viditelně označeno názvem Vaší firmy, včetně jejího loga. Výroba potisku probíhá na moderních flexotiskových strojích s možností až tříbarevného tisku na samolepicí pásky Hot Melt, které se vyznačují vysokou přilnavostí i při použití v chladu. Šíře role pásky je 48mm a délka návinu činí 60 metrů. Potištěné pásky jsou standardně dodávány dva týdny po schválení korektury. Pásky najdou uplatnění v nejrůznějších oblastech, a to i díky své funkci pečeti, která upozorní na případnou neoprávněnou manipulaci s Vaší zásilkou.


Papíry pro digitální tisk, Praha 10

Papíry pro digitální tisk, Praha 10

Společnost PaperlinX představuje novinku ve svém sortimentu - papíry pro digitální tisk. Exkluzivní papíry pro digitální tisk značky E-PHOTO mají oboustranný polyetylenový nátěr umožňující tisk nejen reprezentativních knih, ale také například fotoknih a hodí se pro mnoho dalších použití, jako třeba tisk reprodukcí a archivaci fotografií. A jaké jsou vlastně výhody papírů pro digitální tisk, které společnost PaperlinX nabízí? - papíry pro digitální tisk mají výrazně delší životnost - zároveň se vyznačují velkou stálobarevností - díky schopnosti udržet stálou barvu jsou papíry pro digitální tisk od Paperlinx vhodné například pro archivování fotografií - papíry pro digitální tisk jsou vysoce odolné proti vodě - odolné jsou také proti nečistotám, díky čemuž na těchto papírech pro digitální tisk například neulpívají otisky prstů a podobně Mezi papíry pro digitální tisk najdete tyto typy papírů značky E-PHOTO: - Lustre - Matt - Glossy Papíry pro digitální tisk E-PHOTO jsou vhodné zejména pro digitální tisk na tiskařských strojích HP Indigo. Přestože se jedná o novinku, papíry pro digitální tisk samozřejmě nejsou jediným produktem, které vám společnost PaperlinX přináší. Dále se specializujeme na: - natírané a nenatírané papíry - kartony a lepenky různých druhů - kreativní papíry - samopropisovací papíry - samolepky - kancelářské papíry, obálky a tašky


Obalové materiály, obaly, krabice, fólie Praha 10

Obalové materiály, obaly, krabice, fólie Praha 10

Nepodceňujte sílu a potenciál obalových materiálů. Kvalitní balení totiž uchrání vaše produkty před poškozením nebo dokonce zničením. Své o tom ví společnost PaperlinX, která chrání výrobky svých zákazníků po celé Evropě, severní Americe, v Asii i Austrálii, a to prostřednictvím svých produktů z kategorie obaly a obalové materiály. Dodávkou kvalitních a spolehlivých obalů a obalových materiálů se PaperlinX věnuje ve své divizi Packaging. Při návštěvě našeho e-shopu zjistíte, že nabídka našich obalových materiálů je pestrá. U nás tak najdete: - Krabice - Vlnité lepenky - Bublinkové fólie - Balicí a lepicí pásky - Sáčky, pytle - Zasilatelské obaly - Výplňové materiály - Nárazuvzdorné materiály - Kartony, lepenky - A mnoho dalších Právě v PaperlinX najdete přesně to, co pro váš výrobek potřebujete. Krabice vyrábíme v několika provedeních a rozměrech tak, aby si vybral každý. Většina našich krabic se skládá z třívrstvé vlnité lepenky hnědé barvy. Samozřejmostí v našem sortimentu jsou i víka na krabice. Politika naší firmy specializující se na obaly a obalové materiály je orientována zeleně. Znamená to, že nám není lhostejný osud životního prostředí. Pomocí nejrůznějších certifikátů se proto zavazujeme k dodržování zásad pro ochranu životního prostředí při výrobě obalů a obalových materiálů. Sledujeme proto původ dřeva i to, aby byl v místě vykácení obnoven ekosystém. Díky tomu si můžete být jistí, že naše obaly a obalové materiály nejsou vyrobené ze dřeva pocházejícího z tropických deštných pralesů nebo z nelegální těžby. Podporujeme také Občanské sdružení pro zodpovědný rozvoj.


Prodej grafických papírů a kartonů Praha

Prodej grafických papírů a kartonů Praha

Sortiment: - Grafické papíry a kartony - Papíry pro digitální tisk - Speciální grafické papíry - Kancelářské a komunikační papíry - Balící a obalové materiály. Kromě papírů nabízíme také barvy pro archový offset od firem Huber, Dua a Sun Chemical. Zákazníkům je k dispozici míchárna barev s minimálním množstvím od 1 kg. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Prodej speciálních grafických papírů - Svět papíru Praha

Prodej speciálních grafických papírů - Svět papíru Praha

Společnost OSPAP a.s. prodává speciální grafické papíry v prodejně Svět papíru na Praze 2. Kreativní grafické papíry jsou k dispozici ve velkoobchodních baleních po celých složkách. Možnost zakoupení v množství od 1 archu, můžeme Vám i jednotlivé archy nařezat na Vámi zvolený formát.V naší prodejně u Karlova náměstí v Praze 2 je poradenství samozřejmostí. Dále v našem sortimentu najdete: - Papíry pro digitální tisk - Speciální grafické papíry - Kancelářské a komunikační papíry - Balící a obalové materiály. Nabídku grafických papírů včetně našeho dalšího sortimentu najdete na odkazu viz níže.


Papíry pro digitální tisk velkoobchod Praha

Papíry pro digitální tisk velkoobchod Praha

Společnost OSPAP a.s. nabízí velkoobchodní prodej papírů pro digitální tisk: - Color Copy Uncoated - CC Coated – Silk x Glossy - CC Indigo - DNS – Performance, Premium, High Speed - Fasson – samolepicí papíry a fólie - E-photo LUSTRE - Riso. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Balící a obalové materiály velkoobchod Praha

Balící a obalové materiály velkoobchod Praha

Sortiment balicích a obalových materiálů nabízí: - balicí papíry - plné a vlnité lepenky - papírové pytle - celou řadu PE a polyolefinových folií - pytle a sáčky z PE - hadice a polohadice - bublinkové fólie - průtažné fólie ruční i strojní - lepicí pásky - vazací pásky a další. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Eshop - velkoobchod s papírem

Eshop - velkoobchod s papírem

Velkoobchodní prodej papírenského a kancelářského zboží, grafických papírů i kartonů, tiskových barev a desek. Pro náš sortiment klikněte na odkaz viz níže.


Kancelářské a komunikační papíry velkoobchod Praha

Kancelářské a komunikační papíry velkoobchod Praha

Společnost OSPAP a.s. nabízí několik řad kancelářských a komunikačních papírů určených pro všechny přední značky tiskáren a kopírek. Sortiment doplňují: - print etikety - xerografický papír v rolích - obchodní tašky a obálky a další druhy zboží. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Grafické papíry a kartony velkoobchod Praha

Grafické papíry a kartony velkoobchod Praha

Ospap je v České republice výhradním dodavatelem Hello, nejprodávanějšího bezdřevého natíraného papíru v Evropě, bezdřevých natíraných papírů CORE a recyklovaných papírů Revive. Sortiment: - Grafické papíry a kartony - Papíry pro digitální tisk - Speciální grafické papíry - Kancelářské a komunikační papíry - Balící a obalové materiály. Pro další podrobné informace klikněte na odkaz viz níže.


Akce Mutoh ValueJet

Akce Mutoh ValueJet

Společnost OSPAP a.s. nabízí akční nabídku na Mutoh ValueJet VJ 1624 a VJ 1638, kdy ke každému dostanete zdarma řezací plotter KONA 760. Akční nabídka platí do 31. 3. 2013 nebo do vyprodání zásob. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.