JANKOSTAV s.r.o. – realizace dopravních staveb s mnohaletou tradicí

Ryze česká firma s tradicí od roku 1991 JANKOSTAV s.r.o. se zabývá výstavbou, opravami i demolicemi dopravních staveb, pokládkou asfaltových směsí, rekonstrukcí kanalizací, dlaždičských prací a vším, co nějakým způsobem souvisí s dopravními stavbami. Společnost disponuje vlastním strojním vybavením, v Ostravě má sídlo i provozovnu, kde se nachází také obalovna a recyklační středisko.

JANKOSTAV s.r.o. – realizace dopravních staveb s mnohaletou tradicí

Historie firmy JANKOSTAV s.r.o.

Historie zmiňované firmy sahá až do roku 1991, kdy se Josef Janko a syn Miroslav rozhodli založit firmu, která se bude věnovat výrobou a pokládkou asfaltových materiálů. Po nějaké době ve firmě přibyly i práce dlaždičské a pokladačské a společnost se výrazně rozrůstala. Od roku 2002 je JANKOSTAV s.r.o. společností s ručením omezeným, zavedla systémy řízení jakosti, environmentálního managementu i managementu bezpečnosti ochrany zdraví při práci a stala se významnou společností v oblasti dopravního stavebnictví.


Obalovna asfaltových směsí v Ostravě

Od roku 2008 je součástí společnosti také obalovna asfaltových směsí v Ostravě, díky které se stala firma soběstačnou a rozšířila sortiment o prodej asfaltu. Obalovnu o výkonu až 160 tun nyní provozuje dceřiná společnost Obalovna Ostrava s.r.o. Díky obalovně je možné zajistit výrobu a prodej asfaltobetonů a obaleného kameniva, také drenážních, litých či tichých asfaltů a v případě potřeby také připravit speciální směsi na zakázku.

Obalovna Ostrava s.r.o.


Stroje společnosti

Firma vlastní stroje, díky kterým je soběstačná a dokáže zajistit i velmi náročné a rozsáhlé dopravní stavby. Na webových stránkách společnosti naleznete podrobný přehled všech strojů, od válců, grejdrů, finišerů, nakladačů až po bagry. Aktuálně firma používá tři vlastní finišery různých velikostí, kterými dokáže zajistit pokládku asfaltových směsí. Vzhledem k neustálému rozšiřování provozu se počet strojů, které firma vlastní, průběžně rozšiřuje.

Přehled všech strojů společnosti


Recyklace asfaltu a betonu

Součástí firmy je také recyklační dvůr, ve kterém probíhá recyklace betonu a asfaltových směsí bez dehtu. Pro výrobu recyklátů se používají moderní drtiče a třídiče. Tyto recykláty jsou pak následně prodávány, a to na mostové váze o nosnosti až 60 tun. Máte-li tedy zájem o recykláty asfaltu a betonu, můžete si je u firmy zakoupit.


Referenční stavby společnosti JANKOSTAV s.r.o.

Společnost má za sebou řadu dopravních staveb a na mnohých aktuálně pracuje. Zmiňme např. regeneraci ostravského sídliště Fifejdy, výstavbu chodníků či herních prvků pro děti na sídlišti Karviná – Hranice či řadu cyklostezek po celé Ostravě. Pokud vás zajímá, jakými dalšími stavbami se může zmiňovaná společnost pochválit a jaké další služby nabízí, navštivte web www.jankostav.cz, kde se dozvíte řadu zajímavostí o firmě i samotné pokládce asfaltových směsí.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.jankostav.cz/

Vydáno 24.08.2015
387 Zhlédnutí
Topováno 10.07.2023
FIREMNÍ ČLÁNKY

Firma JANKOSTAV s.r.o. působí na trhu již přes 30 let

Firma JANKOSTAV s.r.o. působí na trhu již přes 30 let
Dopravní stavby zajišťuje firma JANKOSTAV s.r.o., která na českém trhu působí již přes 30 let. Od roku 1991 působí převážně v Moravskoslezském kraji. Je ryze českou, rodinnou společností s tradicí. Zaměřují se na výstavbu dopravních a inženýrských staveb. Pokud potřebujete v této oblasti vhodného ...
PODSTRÁNKY

Dopravní stavby

Dopravní stavby
Výstavba, rekonstrukce, opravy a demolice dopravních staveb

Litý asfalt

Litý asfalt
Výroba a pokládka litého asfaltu, asfaltových směsí, obalovaného kameniva

Recyklace betonu a asfaltu

Recyklace betonu a asfaltu
Recyklace asfaltu a betonu v Recyklačním dvoře v Ostravě, prodej recyklátů
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA JANKOSTAV s.r.o. Dopravní stavby Ostrava
WEBOVÁ STRÁNKA
JANKOSTAV s.r.o.
www.jankostav.cz
Adresa

Adresa

Štěpaňákova 714/31
Ostrava - Kunčice 719 00

jankostav@jankostav.cz
+420 596 237 018


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha