Autolakovna Mladá Boleslav - oprava a oživení laku aut i kompletní autoklempířské práce

Oprava laku u aut, oživení laku, oprava karosérie, ale i odborné autoklempířské práce, to vše najdete v nabídce společnosti AUTOLAK KRČMÁŘ. Jsme autolakovna s letitými zkušenostmi a moderním vybavením - postaráme o drobné opravy laku, ale i o renovace velmi poškozených vozidel. Chcete jezdit ve voze, který skvěle vypadá? Pak je pro vás naše Autolakovna Mladá Boleslav správnou volbou.

Autolakovna Mladá Boleslav: oprava laku aut, oživení laku, kompletní autoklempířské práce, oprava karoserie

Oprava karoserie se vším všudy

Auto využívá většina z nás téměř každý den. Je proto důležité, aby fungovalo tak jak má, bylo bezpečné a maximálně spolehlivé. Nejen funkčnost je ale u vozidel podstatná, nesmíme zapomínat ani na jejich vzhled. Škrábance a poškozený lak totiž nedělají dobrý dojem na nikoho. Naše autolakovna ve městě Mladá Boleslav se proto postará o opravy a oživení laku i ostatní autoklempířské práce u všech druhů vozidel.

Autolakovna Mladá Boleslav nabízí letité zkušenosti

Jsme smluvní lakovnou a klempírnou pro řadu firem z Mladé Boleslavi i okolních měst. Nabízíme proto letité zkušenosti, kvalitní a poctivou práci a individuální přístup. Problém pro nás není oprava laku u aut nových i starších, a to bez ohledu na míru jejich poškození. Opravíme a nalakujeme přední i zadní dveře, blatníky, kapoty, zadní víko kufru, nárazníky, střechu, zrcátka, ale i přední mřížku či masku.

Nezáleží na tom, jak moc je vaše auto poškozené, naše Autolakovna Mladá Boleslav si poradí s kompletní renovací i preventivním oživením laku.

Oprava laku u aut i bodově

Společnost AUTOLAK KRČMÁŘ se snaží všem zákazníkům poskytovat kompletní služby. Lakování proto zajišťujeme u výrobků z plastu, laminátu, pozinku i hliníku, a to ve všech barevných odstínech. Pro opravy a oživení laku využíváme kvalitní barvy od firmy STANDOX. Ty zajistí, že oprava laku u aut bude bezchybná a barevný odstín bude nerozeznatelný od toho originálního. V případě vašeho zájmu pro nás ale není problém ani oprava laku u aut tzv. bodovou opravou. Stačí nám tak jen svěřit své vozidlo a my zajistíme, aby zase vypadalo jako nové.

Autoklempířské práce všeho druhu

Opravy laku u aut a oživení laku ale není to jediné, co vám AUTOLAK KRČMÁŘ může nabídnout. Poskytujeme také odborné autoklempířské práce všeho druhu, jako je oprava karoserie, rovnání a měření karoserií na rámu. Navíc se postaráme také o vyřízení dokumentace k pojistné události.

Bourali jste a máte poškrábané a potlučené auto? Nebo chcete udělat dojem svým novým naleštěným vozem? Autolakovna Mladá Boleslav je tu pro vás. Navštivte nás i vy a využijte kvalitní lakýrnické i autoklempířské práce na míru.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.edb.cz/firma-838623-autolak-krcmar-repov

Vydáno 25.08.2015
1920 Zhlédnutí
Topováno 18.04.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Hledáte vhodnou autolakovnu? Vše zajišťuje Autolak Krčmář, který působí v Mladé Boleslavi a okolí

Hledáte vhodnou autolakovnu? Vše zajišťuje Autolak Krčmář, který působí v Mladé Boleslavi a okolí
Jsme přední smluvní lakovna a klempírna pro značky Fiat, Kia motors a Citroen. Toužíte po novém laku? Pak se nebojte přijet k nám. Čeká vás rychlá a přesná spolupráce. Zakládáme si na kvalitní práci a díky tomu máme zákazníky, kteří se k nám rádi vracejí.

Oživení laku, rozleštění světlometů a jiné služby poskytuje autolakovna AUTOLAK KRČMÁŘ

Oživení laku, rozleštění světlometů a jiné služby poskytuje autolakovna AUTOLAK KRČMÁŘ
Škrábance, oděrky a jiná poškození laku na vašem autě opraví firma AUTOLAK KRČMÁŘ s.r.o. Mladá Boleslav. O vozy se staráme již od roku 1998 a za tu dobu jsme získali mnoho spokojených zákazníků. Přidejte se k nim a svěřte nám do péče své auto. Naše autolakovna si poradí s oživením laku a ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA AUTOLAK KRČMÁŘ s.r.o. Autolakovna Mladá Boleslav
WEBOVÁ STRÁNKA
AUTOLAK KRČMÁŘ s.r.o.
www.autolakkrcmar.cz
Adresa

Adresa

Tylova 1596
Mnichovo Hradiště 295 01

lakovna.krcmar@seznam.cz
+420 603 146 251


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha