Montáž LPG pohonu do vozidla šetří přírodu i peníze

Ochrana životního prostředí je v dnešním světě stále aktuálnějším tématem, stejně tak snaha o úsporu nákladů na domácnost. Montáž LPG zařízení do Vašeho vozidla je ideálním řešením v případě, že jste se rozhodli pro alternativní pohon šetrný k planetě a do budoucna i Vaší peněžence.


Montáž a revize LPG zařízení přenechte odborníkům

Montáž LPG zařízení znamená nemalý zásah do vozidla, proto je nezbytné přestavby LPG nechat na kvalifikovaných odbornících. Společnost Autocentrum Černý provádí mimo další služby také montáž a revize LPG zařízení, při kterých je kladen důraz na profesionální servis, bezpečnost a dodržení ekologických i technologických norem.

V rámci pravidelné jednoroční revize LPG je provedena kontrola těsnosti plynových rozvodů, spojů, kabeláže a vyhřívacího systému, v ceně je zahrnuta i průběžná plynová diagnostika, případné seřízení LPG zařízení a výměna filtru.

Jak LPG pohon šetříživotní prostředí?

LPG pohon je nejúspornější palivo současnosti, a to nejen z hlediska financí, ale i dopadů na životní prostředí. Hodnoty CO2 jsou oproti benzínu 15%, COX 20%, nespálené HC 50% a CO dokonce vůbec žádné. Montáž LPG zařízení se vyplatí i z hlediska zátěže katalyzátoru, která je výrazně menší.

Výhody montáže LPG zařízení:

  • Ekologický provoz – náklady na provoz vozidla se sníží až o polovinu!
  • Bezpečnost – montáž LPG zařízení podstatně zvyšuje bezpečnost při dopravní nehodě (nižší riziko výbuchu než u benzínu díky konstrukci nádrže odolné proti prasknutí)
  • Ochrana životního prostředí – snížení emisí uhlíku
  • Prodloužení životnosti motoru a prodloužení intervalu výměny oleje
  • Snížení hlučnosti motoru
  • Odstranění rizika odcizení pohonných hmot

Jedinou nevýhodou montáže LPG pohonu do vozidla je vstupní investice, která se však následným úsporným provozem svému majiteli rychle vrátí. Například při najetých 20.000 km ročně je návratnost investice již za 7 měsíců provozu automobilu. Kalkulačku návratnosti vstupní investice naleznete na www.autocentrumcerny.cz.

Pozor akce!

Přestavba LPG je nyní u společnosti Autocentrum Černý ještě výhodnější! Za montáž LPG zařízení do vozidel Mpi zaplatíte pouze 16.990,-, přestavba LPG u ostatních vozidel Vás vyjde jen na 22.000,-.

Firma Autocentrum Černý provádí montáž LPG v těchto městech a jejich okolí: Znojmo, Moravský Krumlov, Miroslav, Ivančice, Třebíč, Moravské Budějovice.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.autocentrumcerny.cz

Vydáno 12.12.2012
1241 Zhlédnutí
Topováno 16.11.2022
PODSTRÁNKY

Přestavba vozů na LPG

Přestavba vozů na LPG
Přestavba vozidel na LPG v autorizovaném montážním středisku na Znojemsku

Montáž tažných zařízení

Montáž tažných zařízení
Certifikovaná montáž tažných zařízení i zabezpečení vozidel na Znojemsku

Autoservis

Autoservis
Diagnostika vozidel, geometrie, servis autoklimatizací, opravy aut se zárukou
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Autocentrum Černý AUTO - JF, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Autocentrum Černý AUTO - JF, s.r.o.
www.autocentrumcerny.cz
Adresa

Adresa

Medlice 20
Medlice 671 40

cerny@autocentrumcerny.cz
+420 515 339 345


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha