Autocentrum Černý AUTO - JF, s.r.o.


Medlice 20, Medlice 671 40

Servis vozů Dacia, Renault, Škoda, BMW a jiné
Montáž, servis, revize LPG, přestavba vozidla na LPG, autolakovna, mechanické, karosářské, lakýrnické práce, autoelektrikář, autoelektro, prodej skútrů SYM, motocyklů SYM, čtyřkolky SYM, Znojmo, Třebíč, Moravské Budějovice, Moravský Krumlov, Miroslav
- odtahová služba
- geometrie, diagnostika, lakování, opravy
- elektroinstalace, tažné zařízení
- STK, emise vč. provedení
- diagnostika elektroniky motorů
- laserová geometrie
- plnění a servis klimatizací
- pneuservis, přezutí, vyvážení kol, lepení pneumatik
- elektroinstalace
- nástřiky spodků vozidel
- montáž autodoplňků: tažná zařízení, hands free sady
- autopotahy s vyhříváním
- centrální zamykání (všechny značky vozidel, Dacia, Renault, SYM, Škoda atd.)
- LPG
Prodej:
-náhradní díly na automobily (na objednávku)
-pneumatiky nové
-autodoplňky.
Jsme firma již s 18-letou historií, poradíme a doporučíme Vám co nejlepší řešení pro Vás a Vašeho MILÁČKA.
Jsme autorizovaný servis skupiny AUTOPROFITEAM a METEOR. Veškeré opravy provádíme se zárukou, uplatňujeme tzv. BLOKOVOU VÝJIMKU, tzn. že námi poskytované náhradní díly jsou rovnocenné originálním náhradním dílům a můžete v našem servise provádět garanční prohlídky i s nově zakoupeným vozem, přičemž se nevystavujete riziku ztráty GARANCE na Váš nový vůz u původního prodejce, včetně vozidel na leasing.
Výhody :
rychlost, cena, zázemí rodinné firmy, kvalita, osobní přístup.

IČ: 28267451
DIČ: CZ28267451
Okres: Znojmo
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 5 000 tis. - 10 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: František Černý

Montáž LPG pohonu do vozidla šetří přírodu i peníze

Montáž LPG pohonu do vozidla šetří přírodu i peníze

Ochrana životního prostředí je v dnešním světě stále aktuálnějším tématem, stejně tak snaha o úsporu nákladů na domácnost. Montáž LPG zařízení do Vašeho vozidla je ideálním řešením v případě, že jste se rozhodli pro alternativní pohon šetrný k planetě a do budoucna i Vaší peněžence.


PŘIJMEME AUTOMECHANIKA

PŘIJMEME AUTOMECHANIKA

PŘIJMEME AUTOMECHANIKA!!! NÁSTUP MOŽNÝ IHNED.


Autoservis, pneuservis, prodej vozů Dacia, Renault Znojmo, Moravský Krumlov, Miroslav, Ivančice

Autoservis, pneuservis, prodej vozů Dacia, Renault Znojmo, Moravský Krumlov, Miroslav, Ivančice

Autoservis, pneuservis, prodej vozů Dacia, Renault Znojmo, Moravský Krumlov, Miroslav, Ivančice. Naše firma působí na trhu již 18 let. Jsme autorizovaný servis skupiny "AUTOPROFITEAM" a "METEOR". Prodáváme vozy Renault, Dacia. V autoservisu poskytujeme následující služby: -kompletní servis -diagnostika elektroniky motorů a ostatních elektronických systémů pomocí počítače -elektroinstalační práce -laserová geometrie -seřízení světel -výměna čelního skla -výměna oleje -montáž tažných zařízení AUTOHÁK, BRINK, THULE - certifikace -plnění a servis autoklimatizací -kompletní karosářské práce vč. pojistných událostí -lakýrnické práce -prodej pneu -přezutí, vyzutí, vyvážení, lepení, opravy pneu aj.


Výprodej skútrů

Výprodej skútrů

Výprodej skútrů. Obsah 50ccm. AKČNÍ CENY POUZE V KVĚTEN 2013!!! Předváděcí skútr ORBIT I 50 STŘÍBRNÁ 14.900,-Kč. Nové skútry: -ORBIT I 50 modrá, černá, červená, bílá 21.900,-Kč http://www.sym-motor.cz/stroje/skutry-50-ccm/orbit-i-50/ -ORBIT II 50 černá, červená, modrá, šedá 22.900,-Kč http://www.sym-motor.cz/stroje/skutry-50-ccm/orbit-ii-50/ -SYMPHONY 50 šedá 22.900,-Kč http://www.sym-motor.cz/stroje/skutry-50-ccm/symphony-50/ -SYMPOHY SR 50 bílá, černá, šedá 27.900,-Kč http://www.sym-motor.cz/stroje/skutry-50-ccm/symphony-sr-50/ -FIDDLE 50 bílá, černá, hnědá 24.900,-Kč http://www.sym-motor.cz/stroje/skutry-50-ccm/fiddle-ii-50/ -JET 4 50 modrá, žlutá, červená 24.900,-Kč http://www.sym-motor.cz/stroje/skutry-50-ccm/jet-4-50/ -JET EURO X 50 modrá, oranžová, červená, stříbrná 24.900,-Kč http://www.sym-motor.cz/stroje/skutry-50-ccm/jet-euro-x/ -JET SPORT X R 50 bílá 24.900,-Kč http://www.sym-motor.cz/stroje/skutry-50-ccm/jet-sport-x-r-50-2takt/ -JET SPORT X SR 50 černá 24.900,-Kč http://www.sym-motor.cz/stroje/skutry-50-ccm/jet-sport-x-sr-50-2takt/ -MIO 50 růžová 24.900,-Kč http://www.sym-motor.cz/stroje/skutry-50-ccm/mio-50/.


Montáž LPG Znojmo, Moravský Krumlov, Miroslav, Ivančice

Montáž LPG Znojmo, Moravský Krumlov, Miroslav, Ivančice

Montáž LPG Znojmo, Moravský Krumlov, Miroslav, Ivančice. Provádíme montáž LPG. Typy plynových zařízení LPG: -karburátorová vozidla a LPG -vozidla s jednobodovým vstřikováním LPG -vozidla s vícebodovým vstřikováním LPG -vozidla se sekvenčním vstřikováním, Euro 3,4,5.


Montáž LPG

Montáž LPG

Montáž LPG. Provádíme montáž LPG. Dnes není otázka, jakým autem jezdíte, ale na jakou pohonnou směs. Volte auto na plyn. Vyberte si montážní firmu, která Vám je schopná zajistit kvalitní přestavbu a dodržení ekologických i technologických parametrů vozidla, při maximální bezpečnosti zařízení.


Plastová okna Znojmo, Třebíč, Jihlava

Plastová okna Znojmo, Třebíč, Jihlava

OKNA - JF, Znojmo. Duben akce na plastová okna 50% sleva a více. Kalkulace, zaměření, montáž. K plastovým oknům žaluzie, rolety vnitřní, venkovní. Parapety, okenice. Sítě proti hmyzu - pevné, rolovací, posuvné. Přijďte nás navštívit v naší kanceláři ve Znojmě. Pro oblast Znojmo, Třebíč, Jihlava, Vysočina.


Vchodové dveře Znojmo, Brno, Ivančice

Vchodové dveře Znojmo, Brno, Ivančice

Firma OKNA - JF, Znojmo. Nové vchodové dveře do vašeho domu. Plastové dveře, plastovo-hliníkové dveře, hliníkové dveře. Výběr z mnoha variací. Od plných dveří až po prosklené dveře. Poradíme, zaměříme, provedeme kalkulaci. Pro oblast Znojmo, Brno, Ivančice Působíme na Znojemsku, Třebíčsku, Brněnsku a Zlínsku.


Plastová okna, plastové okno,garážová vrata, montáž, Znojmo, Brno

Plastová okna, plastové okno,garážová vrata, montáž, Znojmo, Brno

Firma OKNA - JF nabízí pro jihomoravský kraj, Znojmo, Brno, Moravský Krumlov, Ivančice, Zlín, Uherské Hradiště. Zástupci firmy FINSTRAL a NOVES. Prodej a montáž, servis: -plastová okna, plastové okno -plastové dveře -garážové vrata -zimní zahrady, prosklené fasády -hliníková okna -hliníkové dveře -horizontální žaluzie -sítě proti hmyzu -parapety, rolety.


Okna, dveře, zimní zahrady, 50% sleva, Brno, Znojmo,Vysočina,Zlín

Okna, dveře, zimní zahrady, 50% sleva, Brno, Znojmo,Vysočina,Zlín

Zimní sleva 50% a více!! Ve firma OKNA - JF Znojmo probíhají zimní slevy 50% a více na okna, dveře, zimní zahrady. Oboustranný dekor dřeva za cenu jednostranného. -5 let záruka -středové těsnění bez příplatku -tepelná izolace a úspora nákladů na vytápění -vysoká ochrana proti slunci a horku -ochrana proti vloupání -optimální hluková izolace -moderní komfort otevírání a větrání -těsnost proti větru a nárazovému dešti -práce na míru a individuální design. Působíme na znojemsku, Vysočině, Znojmo, Miroslav, Břeclav, Brno, Ostrava, Zlín, Moravské Budějovice, Hrušovany nad Jevišovkou.


Vchodové dveře, plastové dveře, Znojmo, Miroslav, Brno

Vchodové dveře, plastové dveře, Znojmo, Miroslav, Brno

Firma OKNA - JF Znojmo nabízí výměnu Vašich starých vchodových dvěří za nové plastové dveře, ale také i hlinikové dveře. Firma provede zaměření, cenovou kalkulaci a montáž. Stačí si jen vybrat ze vzorníků barev a odstínů. Barevná variabilita, kompaktilibita s barvou dveřních profilů - zlatý dub, ořech, mahagon, antracit, renolitové fólie. Rádi poradíme. Plastové dveře i hliněné dveře mohou být buď částečné výplně prosklené nebo plné. Ornamentní skla, dekorační skla, výplně a dekorační kazety. Listové vhody, kukátka, klepadla. I výroba na zakázku. A to vše v oblasti znojemska, brněnska. Přijedeme za Vámi. Oblast Znojmo, Miroslav, Moravské Budějovice, Brno, Hrušovany nad Jevišovkou,Ivančice, Zlín, Uherské Hradiště.Další produkty a služby
  • elektroopravy aut, elektrodiagnostika aut, opravy elektroinstalace aut, servis autoelektriky, elektroúpravy aut, autoosvětlení
  • karosářské služby, vyvařování autodílů, opravy karosérií, rovnání karoserií, opravy po autonehodách
  • lakování osobních vozidel, oprava autolaku, drobné karosářské práce, míchání autobarev, metalické autobarvy
  • generální opravy automobilů, údržba automobilů, kompletní služby autoservisu
  • prodej motocyklů, prodej skútrů, mopedy a vícekolky, prodej motodoplňků
  • asistenční služba při autonehodě, odtah vozidel, převoz nestandardních nákladů, pronájem odtahových zařízení
  • služby pneuservisu, prodej letních pneumatik, přezouvání motorových vozidel, zimní pneumatiky
  • zimní pneumatiky, letní pneumatiky, pneumatiky na auta, pneumatiky na dodávky, pneumatiky na motorky, duše na kola, ventilky do kol
  • náhradní autodíly, náhradní autobaterie, náhradní autožárovky, stěrače do aut, díly autoklimatizací, palivové hadice, auto těsnění, auto elektronika, vybavení interiéru vozidel


Související články
Klimatizace do přepravních vozů
Klimatizace do přepravních vozů

Letní období začíná, sluníčko stoupá stále výš a má daleko větší sílu, než je tomu v jiných ročních obdobích. Čekají nás vysoké teploty a krásně teploučko. Ovšem v některých případech velké horko může být až nepříjemné.


Firma Autoslužby Rous zajistí autodopravu, autoservis i pneuservis
Firma Autoslužby Rous zajistí autodopravu, autoservis i pneuservis

Potřebujete zajistit autodopravu pro libovolný počet osob nebo naopak potřebujete opravit či nechat prohlédnout vlastní automobil? Obojí nabízí firma Autoslužby Rous se sídlem v Kralicích nad Oslavou, která své služby zajišťuje v rámci celého regionu.


Výroba výlisků z ocelového, hliníkového a nerezového plechu
Výroba výlisků z ocelového, hliníkového a nerezového plechu

Pomocí hydraulických a mechanických lisů se vyrábí výlisky z plechů z různých materiálů. Společnost HS Umformtechnik disponuje lisy se sílou až 10 000 kN, pomocí kterých vyrábí výlisky z ocelového, hliníkového a nerezového plechu. Rovněž disponuje vlastní nástrojárnou, mycí linkou či 3D měřícím zařízením. Výlisky nachází uplatnění v oblasti automobilového průmyslu, ale též strojírenství a v dalších odvětvích.


Prodej a montáž pneumatik na motocykly
Prodej a montáž pneumatik na motocykly

Péče o motocykl obnáší, kromě jiného, také údržbu a výměnu pneumatik. Zajisté byste uvítali kompletní servis včetně prodeje a výměny pneumatik, díky kterému byste měli jistotu, že je váš stroj v dobrých rukou. A to se vám splní díky společnosti Rimoto, s.r.o. z Třebíče, která vše zajistí.